Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@arasz1819 Hmm, Ty byś chciał żeby jakaś Verona grała z Barceloną w tej lidze, czy jak?
Normalne, że w superlidze miałyby grać najlepsze ekipy tak samo jak to wygląda w LM
1
@bartas97 Raczej tak średnio biorąc pod uwagę, że w Realu b rozegrał 23 mecze i strzelił 9 goli
0
@ObiwanKenobi Tylko wolna Palestyna, ale też ma swoje odpaly, w jednym z wywiadów zaczęła narzekać na rolę nastolatek tworzonych przez starszych, białych mężczyzn xDD
1
@arasz1819 Liczę na to samo z Twojej strony :)
0
@Kidd Przez chorobę nie mogę niestety
0
@arasz1819 Dobra, Mourinho jeśli do końca sezonu zostanie zwolniony bądź nie zakwalifikuje się do LM wplacam 50 ziko na dowolny cel
1
@Ojciec5tkidzieci Aaaa dobra to niewazne xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 Może zakładzik jakiś?
15
@Hubsao Życie dla chłopa się skończyło
1
@Deathwing112 Szkoda, że nie na dożywocie
0
@arasz1819 Roma 3 w lidze i tam gdzie Barca w LE
0
@escarabajo Nara, arrivederci Roma
3
@Comentateiro Chyba tylko dla mnie ich gra po mundialu nie jest żadnym zaskoczeniem xD
4
@Kidd Tak chociaż jakiś ksieciunio 2 zł rzuci
0
@Bagsik88 Przecież w LM przeciwko Benfice czasami nie wiedzieli co się dzieje, nawet przeciwko Izraelczykom nie grali wybitnie
7
Zawsze to coś
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/bt0uHRgWPIXXa66ZTmiPZknZ89Qbd8lt.jpg
3
@ranger3120 Kalesony
4
@Jakchcesz On/Ono/Ona ma jakąś zbiórkę na zmianę płci na której jest wpłacone 10k już, ja wysiadam, ten świat jest przegrany
1
@Kidd Ja się obawiam, że przy tej inflacji za 50 ziko nie znajdziesz dobrej 0.5 :/
2
@Danny Gaucho Cudzesy, zawsze bawi xD
9
@SteuerFreiMoney Szkaluje p0lki w internecie
8
@Rust_Cohle Tak.
Może nie jest to do końca miarodajne, ale niektórzy ludzie muszą mieć jasno napisane, że przez używki skraca im się życie, akurat ja na to nie patrzę xD
2
@MadafakinGuy u mnie jeszcze trochę i też minie, ale tabletki już wyrzuciłem z 4 dni temu, nie chciało mi się pilnować ciągle godzin xD
https://zapodaj.net/images/eab17998c3e32.jpg
0
@El dominatore Co mnie obchodzą Bułgarki, czy Rosjanki skoro widzę pod nosem co się dzieje? XD Ciekawe, czy tak podchodzisz do tematu wygody życia w Polsce i mówisz sobie "kurde, ale na tej Białorusi, czy w Rosji to mają gorzej, nie powinienem narzekać"
0
@Hasszz Biała szata Ci zaraz spadnie
https://pl.m.wiktionary.org/wiki/p0lka
1
Efekt nowej miotły działa :D
0
@Aragorn33 Real dzisiaj odpada
1
@GeneralXavi Już przy tych objawach to nie ma, będziesz musiał przemęczyć się w łóżku kilka dni.
7
@arsenallondyn0 Widać, że chodził raz w tygodniu na basen i coś tam ćwiczył