11

@arasz1819 Hmm, Ty byś chciał żeby jakaś Verona grała z Barceloną w tej lidze, czy jak?
Normalne, że w superlidze miałyby grać najlepsze ekipy tak samo jak to wygląda w LM

1

@bartas97 Raczej tak średnio biorąc pod uwagę, że w Realu b rozegrał 23 mecze i strzelił 9 goli

0

@ObiwanKenobi Tylko wolna Palestyna, ale też ma swoje odpaly, w jednym z wywiadów zaczęła narzekać na rolę nastolatek tworzonych przez starszych, białych mężczyzn xDD

1

@arasz1819 Liczę na to samo z Twojej strony :)

0

@Kidd Przez chorobę nie mogę niestety

0

@arasz1819 Dobra, Mourinho jeśli do końca sezonu zostanie zwolniony bądź nie zakwalifikuje się do LM wplacam 50 ziko na dowolny cel

1

@Ojciec5tkidzieci Aaaa dobra to niewazne xDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arasz1819 Może zakładzik jakiś?

15

@Hubsao Życie dla chłopa się skończyło

1

@Deathwing112 Szkoda, że nie na dożywocie

0

@arasz1819 Roma 3 w lidze i tam gdzie Barca w LE


0

@escarabajo Nara, arrivederci Roma


3

@Comentateiro Chyba tylko dla mnie ich gra po mundialu nie jest żadnym zaskoczeniem xD

4

@Kidd Tak chociaż jakiś ksieciunio 2 zł rzuci

0

@Bagsik88 Przecież w LM przeciwko Benfice czasami nie wiedzieli co się dzieje, nawet przeciwko Izraelczykom nie grali wybitnie

3

@ranger3120 Kalesony

4

@Jakchcesz On/Ono/Ona ma jakąś zbiórkę na zmianę płci na której jest wpłacone 10k już, ja wysiadam, ten świat jest przegrany

1

@Kidd Ja się obawiam, że przy tej inflacji za 50 ziko nie znajdziesz dobrej 0.5 :/

2

@Danny Gaucho Cudzesy, zawsze bawi xD

9

@SteuerFreiMoney Szkaluje p0lki w internecie

8

@Rust_Cohle Tak.
Może nie jest to do końca miarodajne, ale niektórzy ludzie muszą mieć jasno napisane, że przez używki skraca im się życie, akurat ja na to nie patrzę xD

2

@MadafakinGuy u mnie jeszcze trochę i też minie, ale tabletki już wyrzuciłem z 4 dni temu, nie chciało mi się pilnować ciągle godzin xD
https://zapodaj.net/images/eab17998c3e32.jpg

0

@El dominatore Co mnie obchodzą Bułgarki, czy Rosjanki skoro widzę pod nosem co się dzieje? XD Ciekawe, czy tak podchodzisz do tematu wygody życia w Polsce i mówisz sobie "kurde, ale na tej Białorusi, czy w Rosji to mają gorzej, nie powinienem narzekać"

0

@Hasszz Biała szata Ci zaraz spadnie
https://pl.m.wiktionary.org/wiki/p0lka

1

Efekt nowej miotły działa :D

0

@Aragorn33 Real dzisiaj odpada

1

@GeneralXavi Już przy tych objawach to nie ma, będziesz musiał przemęczyć się w łóżku kilka dni.

7

@arsenallondyn0 Widać, że chodził raz w tygodniu na basen i coś tam ćwiczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?