Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Jak przyczyni się do rozwoju wrzodów żołądka to też będzie złoto
2
@Rust_Cohle Podświadomie tak naprawdę kochają Cristiano
0
@DonMatteo901 Siwy dym
1
Ja przez 10 minut w wannie o 6 rano
3
@Firestone Marsylia bierze ligę
2
@Comentateiro Factos
3
@Kengo Chodzi o kełbase?
3
@Foro Musisz być niski, że zwracasz uwagę na mieście na wzrost facetów xD Ja nie zwracam uwagi, ale wczoraj w kaufie jedna laska była o głowę wyższa ode mnie, poczułem się mikrusem przy niej, chyba jakaś koszykarka, czy siatkarka xD
9
@kryhaa Ci poniżej 175 się wstydzą odezwać xD
4
@Pawel13sz 184
1
@Pawel13sz Aż chce się iść na spacer
0
@Chaoss No nie 2k tylko 2.3/2.4, 300/400 euro to juz 1500 zł. Poza tym nie każdy ma znajomych, albo rodzinę, która lubi.
5
@draxidox Pol życia na porodówce
3
@_Specjalista Zdobył najcenniejszy, pitos się zgadza, czego mu więcej do szczęścia jest potrzebne?
8
@Bulbulator Powinieneś, bo to ważna kwestia w życiu osobistym
7
@Danny Gaucho Mnie tak, ale nie wiem o które konto pytasz
10
@Bulbulator A Ciebie na poprzednim koncie darzyliśmy sympatią?
1
@Kondziubarca Kto by się spodziewał
4
@Essos Praca na stacji to niezły szajs, chyba że na jakimś odludziu gdzie nie ma za dużo klientów
0
@RomanHoffer Jedz do Niemiec/Francji/Belgii, na jakąś piekarnie/rozwożenie paczek/magazyn, z 2.3/2.4k ojro na czysto zarobisz skoro w niczym konkretnym się nie specjalizujesz, ani nie masz pomysłu na biznes, a chcesz kokosy zbierać
5
@Kondziubarca 124 mln funtów za średniaka xD
Za Neymara Chelsea dzisiaj z 400 by dała i pocałowała rączki jeszcze
6
@Patryczek1426 Bez białych mężczyzn, by dalej rozpalały ogień krzesiwem i łapały ryby w siatkę żeby przeżyć
0
@Kgorecki2500 Kupujesz rxa 6600 XT do tego ryzena 5 5600 i grasz we wszystko
6
Ciekawe kto je będzie potem utrzymywał :/ Ojcowie pewnie dumni xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/b887ef3c537eaeb3ecf57ff32c6e2cd12497e0d709e108da690f42c938e7cbde,w800.jpg?author=BeatboxRocker&auth=e654bcccf6de94eedcf93e21950a4d0f
1
@IronSanHybrid Haha, w sumie na każdym posiedzeniu bym tam się rękoma zakrywał ze śmiechu xD
2
@arasz1819 Latał w pasy w Juventusie to przyzwyczajony chociaż będzie
1
@Rust_Cohle Tylko nie Arsenal, gość nie ma dynamiki za grosz obecnie. W Napoli mamy Kvaradone
0
@Ojciec5tkidzieci Nareszcie lecą z ligi, cieszy mnie to
0
@arasz1819 Nie zagłębiałem się w temat tego kto będzie i na jakiej podstawie upoważniony do gry w tej superlidze, pewnie byłyby jakieś warunki na mocy, których ekipy, by wymieniały się obecnością w tej lidze i zależałoby to od wyników
1
@Zoker Zależy jak głodny jestem, raz zjem całą, a innym razem 1/4 zostawię, całkiem dobre jak na marketowe zarcie