0

@MarioVeB! Jak przyczyni się do rozwoju wrzodów żołądka to też będzie złoto

2

@Rust_Cohle Podświadomie tak naprawdę kochają Cristiano

0

@DonMatteo901 Siwy dym

1

Ja przez 10 minut w wannie o 6 rano


3

@Firestone Marsylia bierze ligę

2

@Comentateiro Factos

3

@Kengo Chodzi o kełbase?

3

@Foro Musisz być niski, że zwracasz uwagę na mieście na wzrost facetów xD Ja nie zwracam uwagi, ale wczoraj w kaufie jedna laska była o głowę wyższa ode mnie, poczułem się mikrusem przy niej, chyba jakaś koszykarka, czy siatkarka xD

9

@kryhaa Ci poniżej 175 się wstydzą odezwać xD

4

1

@Pawel13sz Aż chce się iść na spacer

0

@Chaoss No nie 2k tylko 2.3/2.4, 300/400 euro to juz 1500 zł. Poza tym nie każdy ma znajomych, albo rodzinę, która lubi.

5

@draxidox Pol życia na porodówce

3

@_Specjalista Zdobył najcenniejszy, pitos się zgadza, czego mu więcej do szczęścia jest potrzebne?

8

@Bulbulator Powinieneś, bo to ważna kwestia w życiu osobistym

7

@Danny Gaucho Mnie tak, ale nie wiem o które konto pytasz

10

@Bulbulator A Ciebie na poprzednim koncie darzyliśmy sympatią?

1

@Kondziubarca Kto by się spodziewał

4

@Essos Praca na stacji to niezły szajs, chyba że na jakimś odludziu gdzie nie ma za dużo klientów

0

@RomanHoffer Jedz do Niemiec/Francji/Belgii, na jakąś piekarnie/rozwożenie paczek/magazyn, z 2.3/2.4k ojro na czysto zarobisz skoro w niczym konkretnym się nie specjalizujesz, ani nie masz pomysłu na biznes, a chcesz kokosy zbierać

5

@Kondziubarca 124 mln funtów za średniaka xD
Za Neymara Chelsea dzisiaj z 400 by dała i pocałowała rączki jeszcze

6

@Patryczek1426 Bez białych mężczyzn, by dalej rozpalały ogień krzesiwem i łapały ryby w siatkę żeby przeżyć

0

@Kgorecki2500 Kupujesz rxa 6600 XT do tego ryzena 5 5600 i grasz we wszystko

1

@IronSanHybrid Haha, w sumie na każdym posiedzeniu bym tam się rękoma zakrywał ze śmiechu xD

2

@arasz1819 Latał w pasy w Juventusie to przyzwyczajony chociaż będzie

1

@Rust_Cohle Tylko nie Arsenal, gość nie ma dynamiki za grosz obecnie. W Napoli mamy Kvaradone

0

@Ojciec5tkidzieci Nareszcie lecą z ligi, cieszy mnie to

0

@arasz1819 Nie zagłębiałem się w temat tego kto będzie i na jakiej podstawie upoważniony do gry w tej superlidze, pewnie byłyby jakieś warunki na mocy, których ekipy, by wymieniały się obecnością w tej lidze i zależałoby to od wyników

1

@Zoker Zależy jak głodny jestem, raz zjem całą, a innym razem 1/4 zostawię, całkiem dobre jak na marketowe zarcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?