0

@MesQueUnClub96 Dalej nie wiem o czym mówisz

5

@MesQueUnClub96 O czym Ty gadasz?

1

@czółkovsky Potęzne skillsy

0

@DonMatteo901 Wyrywanie paznokci i złamanie otwarte mnie tak nie brzydzi jak węże

3

Jeden z nielicznych robiących dobry rap w Polsce

1

@Slot Mógłbyś iść do oceanarium na przykład

0

@RobiS Ja tam do biedry nie chodzę, za duzy zwierzyniec

5

Piękna promka na walentynki przy zakupie 2x 4 packow 2.69 za tyskacza, tak wiem zaraz będzie, że szczoch xD

2

@Mario96w Przecież Vinicius to placek słabszy od Fatiego..

0

@Gappeq Może coś dupnie w Rosje

6

Ładnie siadło



Kvaradona już 9/9 w lidze, 10/10 kwestia dwóch kolejek maksymalnie. Oj jak ktoś będzie chciał go wyciągnąć z Napoli to 160+ baniek Laurentiis zawoła, oby został na kilka lat chociaż :)


2

@PatrychoO Dopiero się uczę od @MesQueUnClub96

1

@tristan87 Dlatego poszedł do Katarczykow, farmerów i gra za pieniądze przelane krwią budowlańców stadionów z Bangladeszu, Indii i innych biednych krajów

6

@FcPortoFan1999 Bayern nie jest upośledzony żeby dziadkom dawać 30 mln do łapy za sezon gry xD

0

@DaPidejpi Ja kibicowałem PSG jak grał tam Pauleta i Ljuboja xD

0

0

@Zoker Hmm, czy ja wiem, z 150+ pozycji jak nie lepiej już obejrzałem tam xD
po prostu ja ciągle coś oglądam przed snem

2

10 filmów ostatnich jakie oglądałem na netflixie i które są wart obejrzenia, coraz trudniej już cokolwiek znaleźć godnego uwagi, ale czasem się udaje.
1. Blue Jay
2. Motyl Still Alice
3. Przewrotny umysł
4. 17
5. My i oni
6. Nic nowego pod słońcem
7. Noc w raju
8. Bliźniaczki
9. Mother
10. Księgowy (pewnie większość i tak oglądała)

3

@P33ck Zdaniem rzeczoznawcy piłkarskiego @MesQueUnClub96 Napoli spuchnie i nic nie wygrają

1

@Kidd No tak tu przyznam rację, że raz City również zostało oszukane, najwięcej na tym wszystkim nijakie United zyskuje. Przewaga skromna jest, zobaczymy w środę co się wydarzy.
3 punkty i mecz mniej rozegrany to nawet w przypadku przegranej z City nie będzie końcem świata. W dodatku za chwilę wraca Jesus i gra w ataku powinna nabrać lekkiej świeżości

0

@Kidd Co w związku z tym? Przegrali zasłużenie to przegrali, przynajmniej sprawiedliwie, tam gdzie powinni mieć 3 punkty sędziowie w dwóch meczach mieli szalik City na oczach i tyle.

2

@Kidd Uznany gol Brendford po ewidentnym spalonym zawodnika, który odciągał uwagę Gabriela, nieuznany gol Arsenalu gdzie spalonego nie było i brak karnego z Newcastle, ch.. z ta liga złodziejska

1

@Kidd No nie wygra, bo 4 punkty zostały zabrane przez sędziów

1

@RomanHoffer Z czym masz problem? Mam adapter bluetooth, za ścianą kabel HDMI 8m, do tego DS4 windows i jak kumpel wpada to podłączam HDMI z TV do stacji i gramy na TV w Fifę

0

@marcin62 Tyle samo ważyłem przy 184, teraz po miesiącu odstawienia fajek 3kg przytyłem xD

0

@marcin62 Kolejny dzień wymówki dla ulańców żeby się nażreć

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że reszta drużyn głównie przez debila Tebasa nie dojechała na ligę i poziom jest fatalny

1

@Cvzx Niestety, kiedyś by taka dziewczyna sama latała za Tobą, a dzisiaj? Brakuje płodnych kobiet w Polsce w ilości 300/500 tysięcy, baby koło siebie mają po kilkunastu typa na jedną i tak to wygląda. Jeszcze w ubiegłym roku przyjechało do Polski 300 tys migrantów płci męskiej, a kobiet raptem 100 tys xD
Sam wiesz jak z nią powinno się rozmawiać, bo trochę ja znasz, a widać głupi nie jesteś, więc spróbuj się dowiedzieć w jakich kategoriach Cię traktuje

3

@marcin62 Wyczekuje niecierpliwie walentynek i historii o tym, że ukochana go olala i będzie musiała się wytłumaczyć dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?