8

@Esteban_ Śmiej się, ale podczas gali ZP jak będzie odbierał jakas nagrodę specjalną to już Ci tak do śmiechu nie będzie :)

6

@wojtekwojtkowski999 Uwielbiasz kiedy ciocia w gościnę przyjeżdża?

2

Maleńczuk Ty szowinisto, incelu, mizoginie, jak to witaminki po 26 roku życia mogą być nieznośne?? Na pewno na same nieodpowiednie kobiety trafiał

0

@Antimadridista_WR Byli tacy co gwałcili zwłoki i później zjadali ofiary kawałek po kawałku, plus spuszczali i pili krew

5

0

@Kidd Być może monitoring, albo któryś się wyłamał xD

3

Jak można zgwałcić jedno z najniebezpieczniejszych zwierząt na ziemi xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/n1QwyLCU5zDb2bxEiexjPvKWDJ1SsnqF.jpg

1

@Bezhistorii Niby na imdb troszkę bardziej doceniają, bo wiedźma ma tam 7.1, a noc w raju 6.7, ale i tak dla mnie niedoceniane są te produkcje. Polacy chyba z lektorem polskim te filmy oglądają, że takie zaniżone oceny później widnieją na azjatyckich produkcjach, a jakieś amerykańskie kiczowe produkcję jak "o polnocy w Paryżu" mają 7.1 ocenę xdd

0

Jak ktoś ma CDA premium to polecam "Ujrzałem diabła", kolejny kozacki koreański film reżysera od "Wiedźma", czy "Noc w raju", w ogóle to niesamowite, że takie dobre filmy mają 6.5 ocene na filmwebie, dla mnie spokojnie na 7+

174

@FCBandOL Tak to wina społeczeństwa, że się ożenił i dzieciaka zrobił xDD Kolejne fikołki logicznie, brawo

20

@Eto'o9 R10 Go nie można oceniać

1

@Bykunn Nie oszukujmy się, ale spora część dzieci z przeszłości była niechciana xD

1

@mateusz1989VeB Mogą mnie zabrać, tu na ziemi i tak nudy są

4

0

@Kengo W ich oczach wyglądają lepiej, baby mają obsesję na punkcie różnych rzeczy, a najbardziej chyba jeśli chodzi o nos xD

1

@cris2706 Jedyny akceptowalny skład PSG to ten z Lavezzim Lucasem i Ibra

0

@Rust_Cohle Co tam we Wrocławiu będzie zwiedzane z @MarioVeB!?

0

@Zoker Ja nie mówię, że nie ma, jak mówię że czarni głównie mordują i kradną to nie mam na myśli wszystkich, na przykład w Stanach lokalsi głównie odwalaja syf, a Ci z Nigerii np mają najlepsze oceny i próbują coś osiągnąć w życiu, tak samo jest z kobietami, są normalne, sam takie spotykam, ale już od czasów liceum/studiów w związku :D

0

@Lola120 Dziwna szkoła, przymiarki do zakonu?

0

@Lola120 Nauczyciel

0

@Zoker Tylko ja w związku nawet nie jestem i nic ode mnie nie wymaga w zamian

0

@Zoker Ja już dostałem wczoraj swoje czekoladki poczta, ale to nie od Polki, różnica kultur

0

@DonAndresFCB Albo jak koledzy na dole dostaje się skarpety w przypalowe wzorki :)

0

@Cygan BRC Oczywiście, że to święto kobiet, naiwni myślą, że p0lki będą się gimnastykować żeby faceta zadowolić xDD Jeszcze za swój hajs xDD

0

@Kluivert_P Makay Morientes, chociaż Baros również kusi

0

Wraca królowa piłki

0

@Bobo25 Kwiaty i kolacja zamowione?

3

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 ze starym na plecach @Rust_Cohle ???

1

@Rust_Cohle Tylko korki umiesz wyłączyć bohaterko.. Tylko zgaś te korki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?