Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Esteban_ Śmiej się, ale podczas gali ZP jak będzie odbierał jakas nagrodę specjalną to już Ci tak do śmiechu nie będzie :)
6
@wojtekwojtkowski999 Uwielbiasz kiedy ciocia w gościnę przyjeżdża?
2
Maleńczuk Ty szowinisto, incelu, mizoginie, jak to witaminki po 26 roku życia mogą być nieznośne?? Na pewno na same nieodpowiednie kobiety trafiał
0
@Antimadridista_WR Byli tacy co gwałcili zwłoki i później zjadali ofiary kawałek po kawałku, plus spuszczali i pili krew
5
@Colon nie nabierzesz mnie
https://zapodaj.net/images/fa32d4e161472.jpg
0
@Kidd Być może monitoring, albo któryś się wyłamał xD
3
Jak można zgwałcić jedno z najniebezpieczniejszych zwierząt na ziemi xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/n1QwyLCU5zDb2bxEiexjPvKWDJ1SsnqF.jpg
1
@Bezhistorii Niby na imdb troszkę bardziej doceniają, bo wiedźma ma tam 7.1, a noc w raju 6.7, ale i tak dla mnie niedoceniane są te produkcje. Polacy chyba z lektorem polskim te filmy oglądają, że takie zaniżone oceny później widnieją na azjatyckich produkcjach, a jakieś amerykańskie kiczowe produkcję jak "o polnocy w Paryżu" mają 7.1 ocenę xdd
0
Jak ktoś ma CDA premium to polecam "Ujrzałem diabła", kolejny kozacki koreański film reżysera od "Wiedźma", czy "Noc w raju", w ogóle to niesamowite, że takie dobre filmy mają 6.5 ocene na filmwebie, dla mnie spokojnie na 7+
174
@FCBandOL Tak to wina społeczeństwa, że się ożenił i dzieciaka zrobił xDD Kolejne fikołki logicznie, brawo
20
@Eto'o9 R10 Go nie można oceniać
1
@Bykunn Nie oszukujmy się, ale spora część dzieci z przeszłości była niechciana xD
1
@mateusz1989VeB Mogą mnie zabrać, tu na ziemi i tak nudy są
4
Mamy za mały problem z demografia najwidoczniej
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/4JVnVifPFDEp9HFZHMPj62EchodBZKoc.jpg
0
@Kengo W ich oczach wyglądają lepiej, baby mają obsesję na punkcie różnych rzeczy, a najbardziej chyba jeśli chodzi o nos xD
10
@Jakchcesz https://zapodaj.net/images/4eec4ac77c69d.jpg hehe
1
@cris2706 Jedyny akceptowalny skład PSG to ten z Lavezzim Lucasem i Ibra
0
@Rust_Cohle Co tam we Wrocławiu będzie zwiedzane z @MarioVeB!?
0
@Zoker Ja nie mówię, że nie ma, jak mówię że czarni głównie mordują i kradną to nie mam na myśli wszystkich, na przykład w Stanach lokalsi głównie odwalaja syf, a Ci z Nigerii np mają najlepsze oceny i próbują coś osiągnąć w życiu, tak samo jest z kobietami, są normalne, sam takie spotykam, ale już od czasów liceum/studiów w związku :D
0
@Lola120 Dziwna szkoła, przymiarki do zakonu?
0
@Lola120 Nauczyciel
0
@Zoker Tylko ja w związku nawet nie jestem i nic ode mnie nie wymaga w zamian
0
@Zoker Ja już dostałem wczoraj swoje czekoladki poczta, ale to nie od Polki, różnica kultur
0
@DonAndresFCB Albo jak koledzy na dole dostaje się skarpety w przypalowe wzorki :)
0
@Cygan BRC Oczywiście, że to święto kobiet, naiwni myślą, że p0lki będą się gimnastykować żeby faceta zadowolić xDD Jeszcze za swój hajs xDD
0
@Kluivert_P Makay Morientes, chociaż Baros również kusi
0
Wraca królowa piłki
0
@Bobo25 Kwiaty i kolacja zamowione?
3
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 ze starym na plecach @Rust_Cohle ???
1
@Rust_Cohle Tylko korki umiesz wyłączyć bohaterko.. Tylko zgaś te korki