3

Ten Rudzielec z rodzinki zastępczej odwagi z odważnikiem nie pomylił?

3

@Ptasior Trafiły się ogórki i są w formie

1

@Janas11224 Wychodzić z połowy*

0

To Borussia wydała 700 baniek w rok, czy Chelsea?

1

@Barwindg Tak ładnie wchodziło, Real win, btts Arsenal, został Norrie do 200 xD

0

Ręka fawelarza?

0

Uff, ale farcik

0

@partymaker Takie ma wytyczne Norweg, w Norwegii gra inaczej

1

@Barwindg Mi najnizszy kurs Norrie przegra kupon xDD

4

@takisobiektos Oni mają swój świat

0

Jorginho w tym meczu zagrał 3/4 razy piłkę do przodu, jestem w szoku

0

@against_modern_football Wbiegł w niego? To bramkarz wybiega do piłki chłopie

4

Brawo Saka, pajacuj tam dalej w bramce

0

Co tam psioczyliście, że Arsenal już ligę przegrał?

0

@LukaszFan Porównuj dziadów z la liga do drużyn z PL xD

0

W przerwie Trossard za Nketiaha i Mertinelli na 9, ale pewnie Arteta i tak będzie do 70 min się łudził

1

Saka xDDD Zamiast ładować to się bawi w Messiego

0

Eh dobra no niestety, Japoniec odwalil

0

Matko Nketiah, eh

0

@Kapitan_SW W tym roku grają taka kupę, szczególnie w obronie że mógłbym założyć się o amputację ręki, że tego nie wygrają

1

@Katalonbar Ta oni obronią xD Dostaną w łeb od Liverpoolu, albo Bayernu w następnej rundzie

1

Nketiah chłopie popatrz, zagraj..

0

@LukaszFan Mają mecz rozegrany mniej, więc po jakiej przewadze?

0

@MesQueUnClub96 ??? Widzę przemęczenie 7 lekcjami

2

@MesQueUnClub96 Najgłupsza statystyka w piłce

0

Mmm Jack niezłe pośladki

1

@Katalonbar Odegard to prawda

0

Xhaka w Tobie pokładam dziś nadzieję

2

@jaras121 Bierze to degradacje do 2 ligi

0

@arsenallondyn0 Nie no tu z gęby jak chłop, ale w filmie "Malena" można się zakochać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?