Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten Rudzielec z rodzinki zastępczej odwagi z odważnikiem nie pomylił?
3
@Ptasior Trafiły się ogórki i są w formie
1
@Janas11224 Wychodzić z połowy*
0
To Borussia wydała 700 baniek w rok, czy Chelsea?
1
@Barwindg Tak ładnie wchodziło, Real win, btts Arsenal, został Norrie do 200 xD
0
Ręka fawelarza?
0
Uff, ale farcik
0
@partymaker Takie ma wytyczne Norweg, w Norwegii gra inaczej
1
@Barwindg Mi najnizszy kurs Norrie przegra kupon xDD
4
@takisobiektos Oni mają swój świat
0
Jorginho w tym meczu zagrał 3/4 razy piłkę do przodu, jestem w szoku
0
@against_modern_football Wbiegł w niego? To bramkarz wybiega do piłki chłopie
4
Brawo Saka, pajacuj tam dalej w bramce
0
Co tam psioczyliście, że Arsenal już ligę przegrał?
0
@LukaszFan Porównuj dziadów z la liga do drużyn z PL xD
0
W przerwie Trossard za Nketiaha i Mertinelli na 9, ale pewnie Arteta i tak będzie do 70 min się łudził
1
Saka xDDD Zamiast ładować to się bawi w Messiego
0
Eh dobra no niestety, Japoniec odwalil
0
Matko Nketiah, eh
0
@Kapitan_SW W tym roku grają taka kupę, szczególnie w obronie że mógłbym założyć się o amputację ręki, że tego nie wygrają
1
@Katalonbar Ta oni obronią xD Dostaną w łeb od Liverpoolu, albo Bayernu w następnej rundzie
1
Nketiah chłopie popatrz, zagraj..
0
@LukaszFan Mają mecz rozegrany mniej, więc po jakiej przewadze?
0
@MesQueUnClub96 ??? Widzę przemęczenie 7 lekcjami
2
@MesQueUnClub96 Najgłupsza statystyka w piłce
0
Mmm Jack niezłe pośladki
1
@Katalonbar Odegard to prawda
0
Xhaka w Tobie pokładam dziś nadzieję
2
@jaras121 Bierze to degradacje do 2 ligi
0
@arsenallondyn0 Nie no tu z gęby jak chłop, ale w filmie "Malena" można się zakochać