Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Dlaczego w ryk, tak jest akurat niestety na większości stadionów gdzie dwie drużyny walczą o trofeum, szczególnie angielscy kibice to zwierzęta.
1
@DonMatteo901
0
@gumaz Zostaje w Polsce, uciekają tchórze.
0
@lucca87 No i? Pisałeś z pewnym przekonaniem, że typ nie wejdzie, było się nie odzywać.
Szkoła, by Ci się przydała w przypadku budowania zdań, a kibicem Barcelony jestem takim jak Legii, czyli żadnym.
0
@Encore Bardzo fajnie gra, nie przewraca się o własne nogi jak sezon temu
2
@lucca87 niezły z Ciebie ekspert
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12790159#comment-12790159
2
Europa znowu wyjaśnia ligę hiszpańską
1
Szybka weryfikacja na 1:1
1
Alonso zamyka buzki xDDD
1
@Bartas7VeB Wan Bissaka trafił w piłkę
0
@SelloutCrowd Niezłe gniecenie z 1 celnym strzalem > 3 United
0
United przyjechało i gra jak u siebie xD
0
@MesQueUnClub96 Tak jak Napoli spuchnie, ok ok
0
@SuperPatsonFCB Oglądałem z Arsenalem, nie wiedzieli co się dzieje na boisku
0
@MesQueUnClub96 Spójrz na tabele i ostatni wynik w lidze
0
Te cieniasy z United cisna Barce na Camp Nou xD
0
Dobra overy 1.5+ w tej LE i o nic wiecej nie proszę
3
@Donnie_Darko Kogo obchodzą kibice Realu
0
@Criss18Barca Nie w takich się grało
5
No co dałem x1 Barce, to jest Alonso w pierwszym, nie dziękujcie xD
4
@Encore Pawelek od razu do fantasy, by wskoczył z miejsca
0
@czosnekfcb https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDQ3NTQ0NjEwMTpgSyTllj62BZJc4xI%3D
Takie coś
0
@RomanHoffer Teraz to z 200 zabulisz
6
@Sinirsey Bo Ty nie potrafisz obiektywnie spojrzeć na całą sytuację i w Twoich oczach Barca jest nieskazitelna?
2
@bartekvisca Mi się bardzo podoba, szczególnie w 1 sezonie mi się myślenie głównego bohatera podobało, później robi się trochę głupi. Gdyby nie irytujący bohaterowie w tym sezonie też byłby spoko
1
@MesQueUnClub96 Nie będę Hurkacza/Lewego wrzucał, bo majtki byś miał do zmiany
1
@Kessie Przyjemności nigdy za dużo, może być xD
1
Zjechać z Dasha na sankach z górki, marzenie
https://zapodaj.net/images/d891d27fe12e2.jpg
2
@Donnie_Darko Tylko pączki PROSTO za 200 zł, biedaku
1
@Kgorecki2500 Dla mnie Barca nie jest warta grania po tym kursie, już lepiej 3 sety Sinner Tsitsipas wrzucić xd