Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Chce tylko 1.5+ w Leeds xD
3
City dziś nie straci, ale ogolnie fatalna kolejka w PL poza meczem Arsenalu
0
@Encore dałem Mahreza do fantasy i ława xD
0
@Fido66 OtoMoto/olx
5
@takisobiektos Dlaczego atakujesz Messiego?
Warto przypomnieć, że Argentyna została MŚ 2 miesiące temu
0
@Emhyr I mój overek 1.5+
0
@Cotutajsiedzieje Byłem już dzisiaj wystarczająco od rana xD
2
@BulaKG Urojenia ma, tak się kończą obsesje na punkcie jednego gościa kopiącego piłkę
3
@MesQueUnClub96 W ostatnich 20 latach Arsenal wygrał 11 pucharów w tym ligę
9
- Graj na czas od 50 minuty
- Sędzia dopiero w 84 daje Ci żółtą kartkę
- Symuluj przy następnej okazji
- w doliczonym czasie gry strzel głową do własnej siatki i przegraj mecz
1
@TaughtMule W Polsce mocno wiatr wieje od wczoraj, dla mnie jest usprawiedliwiony
2
@Rust_Cohle Uwielbiam jak goście nawalają tydzień na temat sędziego w meczu Barcelony, ale jak coś napiszesz raz/dwa przez miesiąc to masz skończyć płakać xD
0
@tristan87 Płacze? Ktoś mówi, że Arsenal pięknie się skończył, więc warto sprostować takie rzeczy
2
@tristan87 Już Ci nie pasuje w drugą stronę?
0
@MesQueUnClub96 Jak mogłeś kolejny raz się z czymś mylić
2
@tristan87 Haha, "nie płacz"
1
Wyjaśnieni autobusiarze, ez
0
@MesQueUnClub96 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12800561#comment-12800561 tyle
9
@MesQueUnClub96 jak zwykle ośmieszony zostałeś, trzymaj sie
3
Hahahahaha Jorginho matko boska co za gol
3
Martinez xDD Chłop na czas od 50 minuty gra i będzie symulował jeszcze
2
Odegardzik cos Ty zrobił
5
@Janas11224 Jak masz na ostatnich 4 mevzach kursy z kosmosu to tak jest
0
Jesus wracaj... eh Nketiah jak można tak spartolic
3
@Krzysztof1987 Pieknie sędziowie 4 punkty ukradli
0
To Aston gra taka żałosna piłkę, mam nadzieję że Arsenal im załaduje na 3 i przegrają
0
Piłka przeleciała przez Żorżinio, czy przez Xhake? XD
1
Eh dwie akcje i dwa gole, niezłe meczycho
0
@Emhyr Tak samo jak United awansuje z Barceloną
1
W końcu na lewym skrzydle ktoś robi wiatr, Martinelli ostatnio się kopie po czole niesamowicie, jak tak dalej pójdzie na dobre Belg go wygryzie