1

@Barwindg Oj tak, jak pierwszy raz usłyszałem, to przez tydzień non stop słuchane było :D

0

@Barwindg Uwielbiam sobie puścić taką muzykę na słuchawki, jak już się mocno podchmiele, albo jak późnym wieczorem/nocą jadę samochodem


3

Słuchacie The Marias, czy tu tylko Paluch na głośnikach i na nogach wytarte joggery? Moje trzy ulubione piosenki





Mały bonusik :)
https://zapodaj.net/images/0c1cc01809e53.jpg

6

@P33ck Tymczasem Karolak zmieni gacie do roli, albo i nie

15

@KrychaFCB 36 lat, wygrane wszystko w piłce klubowej, w dodatku złota piłka, więc co go trzyma? W tym wieku też ciało odmawia posłuszeństwa na tym poziomie i ciężko się regeneruje, dobry moment na zarobek pokaźnych pieniędzy

1

@Herato Gorsi zdobywali zlota pilke, jesli chodzi o najbardziej widowiskowych pilkarzy w historii i tak jest w top3, więc wywalone

0

@Rl9k1nG Rozumiem, że Andrzej robił zdjęcie i o nim mowa

0

@michalm21 To dlaczego Putin nie zaatakował Ukrainy za kadencji Trumpa?

0

Świetny głos, szkoda że tak mało wydaje, a jak już wydaje to z polskimi raperzynami

8

9

@marcin62 Będzie tak czysto? Dla mnie świetnie

3

@Deviler Jak to kibic jednego zawodnika, a nie jakiejś drużyny

0

@KrwawiaceoczyVEB No i tam Fati też, by może sobie radził, niech rozważy taki kierunek

0

@Kondziubarca Lato od kilku lat nie powiedział nawet jednej mądrej wypowiedzi

2

@Emhyr Ronaldo w wieku 20 lat do 31/32 od 1 do 90 minuty jechał cały czas na pełnym gazie, a ten wygląda jak emerytowany Banega

0

@Kamilos84 Niedługo Ty będziesz jak Chiny dostarcza sprzęt Rosji

2

@fart Ja pod kołdrą w łóżku, pozdrawiam pracujących

0

@TheNekro94 Dopisek "ekologiczne" tyczy się jedynie okresu eksploatacji, w ogólnym rozrachunku jest to zwykłe robienie debili z Europejczyków.

2

@TheNekro94 Bo jest niby ekologiczny? Biorąc pod uwagę cały okres tworzenia/utylizacji i pozyskiwania niezbędnych rzeczy te ich samochody elektryczne to jeden wielki scan, ale o tym się nie mówi

0

1

@Azi Pryszczata 19 latka coś o tym powie? Oj nie powie, bo marionetce nikt za to nie zapłaci :/

4

@Encore Nie

2

@Kgorecki2500 Ja bym sobie zjadł zupkę chińska

4

@barcelonaLM Dobra niech walą czym mają i adios z tego świata, w sumie to ciekawe przeżycie byłoby

0

Kiedy reklamujesz przeszczep włosów xD



2

Dziwny przypadek, co? Ty wypalaj swojego DPF'a i nie jedz mięska
https://jbzd.com.pl/obr/2914934/zbieg-okolicznosci-zmiana-klimatu-poprawione

2

@Jakchcesz Nie no ja wiem o tym, bardziej mnie dziwi to, że w lidze nie da się strzelić im, a w pucharze z jakimiś chłopcami do bicia 3 bramki stracili

5

@Jakchcesz Szczególnie, że w pucharze z jakimiś amatorami 3 gole dostali xD

0

Xavi to nie ten co miał kłaść duży nacisk na rozwój młodych i wychowanków?

1

@Jakchcesz Akurat to Koreanka, chinki słabo wyglądają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?