Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barwindg Oj tak, jak pierwszy raz usłyszałem, to przez tydzień non stop słuchane było :D
0
@Barwindg Uwielbiam sobie puścić taką muzykę na słuchawki, jak już się mocno podchmiele, albo jak późnym wieczorem/nocą jadę samochodem
3
Słuchacie The Marias, czy tu tylko Paluch na głośnikach i na nogach wytarte joggery? Moje trzy ulubione piosenki
Mały bonusik :)
https://zapodaj.net/images/0c1cc01809e53.jpg
6
@P33ck Tymczasem Karolak zmieni gacie do roli, albo i nie
15
@KrychaFCB 36 lat, wygrane wszystko w piłce klubowej, w dodatku złota piłka, więc co go trzyma? W tym wieku też ciało odmawia posłuszeństwa na tym poziomie i ciężko się regeneruje, dobry moment na zarobek pokaźnych pieniędzy
1
@Herato Gorsi zdobywali zlota pilke, jesli chodzi o najbardziej widowiskowych pilkarzy w historii i tak jest w top3, więc wywalone
0
@Rl9k1nG Rozumiem, że Andrzej robił zdjęcie i o nim mowa
0
@michalm21 To dlaczego Putin nie zaatakował Ukrainy za kadencji Trumpa?
0
Świetny głos, szkoda że tak mało wydaje, a jak już wydaje to z polskimi raperzynami
8
Z roku na rok coraz więcej powodów do Magika xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/1UwJEjPWZES2wIgJfFFbPtnqPouR5Gnk.jpg
9
@marcin62 Będzie tak czysto? Dla mnie świetnie
3
@Deviler Jak to kibic jednego zawodnika, a nie jakiejś drużyny
0
@KrwawiaceoczyVEB No i tam Fati też, by może sobie radził, niech rozważy taki kierunek
0
@Kondziubarca Lato od kilku lat nie powiedział nawet jednej mądrej wypowiedzi
2
@Emhyr Ronaldo w wieku 20 lat do 31/32 od 1 do 90 minuty jechał cały czas na pełnym gazie, a ten wygląda jak emerytowany Banega
0
@Kamilos84 Niedługo Ty będziesz jak Chiny dostarcza sprzęt Rosji
2
@fart Ja pod kołdrą w łóżku, pozdrawiam pracujących
0
@TheNekro94 Dopisek "ekologiczne" tyczy się jedynie okresu eksploatacji, w ogólnym rozrachunku jest to zwykłe robienie debili z Europejczyków.
2
@TheNekro94 Bo jest niby ekologiczny? Biorąc pod uwagę cały okres tworzenia/utylizacji i pozyskiwania niezbędnych rzeczy te ich samochody elektryczne to jeden wielki scan, ale o tym się nie mówi
0
@TheNekro94 W takim razie może coś o ostatnich pożarach?
https://m.jbzd.com.pl/obr/2914934/zbieg-okolicznosci-zmiana-klimatu-poprawione
1
@Azi Pryszczata 19 latka coś o tym powie? Oj nie powie, bo marionetce nikt za to nie zapłaci :/
4
@Encore Nie
2
@Kgorecki2500 Ja bym sobie zjadł zupkę chińska
4
@barcelonaLM Dobra niech walą czym mają i adios z tego świata, w sumie to ciekawe przeżycie byłoby
0
Kiedy reklamujesz przeszczep włosów xD
2
Dziwny przypadek, co? Ty wypalaj swojego DPF'a i nie jedz mięska
https://jbzd.com.pl/obr/2914934/zbieg-okolicznosci-zmiana-klimatu-poprawione
2
@Jakchcesz Nie no ja wiem o tym, bardziej mnie dziwi to, że w lidze nie da się strzelić im, a w pucharze z jakimiś chłopcami do bicia 3 bramki stracili
5
@Jakchcesz Szczególnie, że w pucharze z jakimiś amatorami 3 gole dostali xD
0
Xavi to nie ten co miał kłaść duży nacisk na rozwój młodych i wychowanków?
1
@Jakchcesz Akurat to Koreanka, chinki słabo wyglądają