Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@LambiPL Dokładnie, ludzie nie pamiętają jego poczucia wyższości nad innymi xD
5
@Rust_Cohle Ty jakaś postać nieodblokowana masz na avku
3
@Mow_mi_Douglas Ale taguj #pieklokobiet
0
@FireBarca1899 Hirosy 3
0
@goldmetaxa Savic z kolejną okazją na czerwoną kartkę, czy jeszcze zawieszony?
1
@cris2706 Włoska na przestrzeni lat ostatnich niesamowicie ewoluowała, tego się nie dało oglądać jak hiszpańskiej, liczyła się tylko defensywa i żelazna taktyka, a teraz jest to najbardziej atrakcyjna liga do oglądania w moim odczuciu
0
@AlexDark00 Takie Atletico wywaliło na Felixa ponad 100 i innych grajków, i co z tego teraz ma?
0
@ranger3120 A ja w czolgi na informatyce z kumplami na myszkach z kulka i monitorach crt :(
17
@Rust_Cohle Najlepsze jest to jak po kompromitacji w grupie przychodzą mecze fazy pucharowej LM i nagle jeden z drugim pisze, że Barcelona to w takim 1/4, czy 1/2, powinna grać za x drużynę xDDD
0
Trochę pozazdrościłem
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331422057_1336830343834661_3882599073075363664_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=4m6pphUnaCIAX-euNfk&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfDkhUaDt7wqnvBdVslnfYgUcwE_uPG-CQqfT6AZzk0B9g&oe=63FA23E0
1
@Ojciec5tkidzieci Cuck Tusk, który przygarnął z powrotem żonkę po tym jak szpary uchyliła jego przyjacielowi, zdjęcie idealnie oddajace hierarchię w naturze
6
@cris2706 Kluby z angielskiej w LM to XD Napisał kibic drużyny z ligi, która ma w 1/8 jednego przedstawiciela, a trzy inne się skompromitowały w grupach. Dwumecze w 1/8 się już skończyły?
3
@Objectivo Poczekajmy na opinie @MesQueUnClub96 , wtedy będzie można przesadzić czy był karny
0
@escarabajo Pierwsze mecze 1/8 się nawet nie skończyły, a ludzie już piszą opinie na temat angielskich klubów, Liverpool to obecnie żaden rywal dla najsilniejszych co pokazuje liga, Chelsea wiemy z jakimi problemami się zmaga, a Tottenham cóż to przegrywy, ale Tottenham i Chelsea mają rewanż u siebie i duże szanse na grę w 1/4. Obecnie o sile angielskiej ligi stanowi Arsenal City i United, więc nie wiem z czego ludzie tak się cieszą
1
@escarabajo Włoska liga > hiszpańska
0
@Rewolucja123 Obrzydliwa symulka delfina
1
@Kidd Mega nuda, aczkolwiek Inter z Porto może zalacze
8
@Odcinkowy Czyli ch.. pokazała na dobrą sprawę
0
@Transu96 No co, szkoda 50 zeta, a z drugiej strony fajnie widzieć upadek Liverpoolu xD
1
@MesQueUnClub_87 Chyba jutro kupię w parze z serkiem wiejskim
1
@Klaudiaa8 On zawsze pisze jakieś głupoty, rok temu pisał, że w Europie tylko Liverpool, by ich pokonał, a dostali od Frankfurtu w LE
2
Niedługo na Anfield przyjeżdża Arsenal, kolejny blamaż się szykuje xD
0
@barcelonaLM Też się zastanawiam, ide serial wlaczyc xd
0
@Rust_Cohle Tak i to Napoli wygra z jego druzyna na wyjeździe, które miało spuchnąć 2 miesiące temu xD
1
@Encore Głównym faworytem jest Napoli z wygraną już ligą, reszta drużyn walczy na wielu frontach
0
@MesQueUnClub96 Kiedy Napoli spuchnie?
0
@Emhyr Kvaradona i to tyle, zlota pilka w przpadku wygranej ligi i LM
0
Benzemie prime się załączył razem z Viniciusem jada ich bez mydła
0
Kvaradona asysta i 2:0 na wyjeździe, można czekać na rywala
5
Hahahaha, dobra dajcie spokój xDDDD