7

@LambiPL Dokładnie, ludzie nie pamiętają jego poczucia wyższości nad innymi xD

5

@Rust_Cohle Ty jakaś postać nieodblokowana masz na avku

3

@Mow_mi_Douglas Ale taguj #pieklokobiet

0

@FireBarca1899 Hirosy 3

0

@goldmetaxa Savic z kolejną okazją na czerwoną kartkę, czy jeszcze zawieszony?

1

@cris2706 Włoska na przestrzeni lat ostatnich niesamowicie ewoluowała, tego się nie dało oglądać jak hiszpańskiej, liczyła się tylko defensywa i żelazna taktyka, a teraz jest to najbardziej atrakcyjna liga do oglądania w moim odczuciu

0

@AlexDark00 Takie Atletico wywaliło na Felixa ponad 100 i innych grajków, i co z tego teraz ma?

0

@ranger3120 A ja w czolgi na informatyce z kumplami na myszkach z kulka i monitorach crt :(

17

@Rust_Cohle Najlepsze jest to jak po kompromitacji w grupie przychodzą mecze fazy pucharowej LM i nagle jeden z drugim pisze, że Barcelona to w takim 1/4, czy 1/2, powinna grać za x drużynę xDDD

1

@Ojciec5tkidzieci Cuck Tusk, który przygarnął z powrotem żonkę po tym jak szpary uchyliła jego przyjacielowi, zdjęcie idealnie oddajace hierarchię w naturze

6

@cris2706 Kluby z angielskiej w LM to XD Napisał kibic drużyny z ligi, która ma w 1/8 jednego przedstawiciela, a trzy inne się skompromitowały w grupach. Dwumecze w 1/8 się już skończyły?

3

@Objectivo Poczekajmy na opinie @MesQueUnClub96 , wtedy będzie można przesadzić czy był karny

0

@escarabajo Pierwsze mecze 1/8 się nawet nie skończyły, a ludzie już piszą opinie na temat angielskich klubów, Liverpool to obecnie żaden rywal dla najsilniejszych co pokazuje liga, Chelsea wiemy z jakimi problemami się zmaga, a Tottenham cóż to przegrywy, ale Tottenham i Chelsea mają rewanż u siebie i duże szanse na grę w 1/4. Obecnie o sile angielskiej ligi stanowi Arsenal City i United, więc nie wiem z czego ludzie tak się cieszą

1

@escarabajo Włoska liga > hiszpańska

0

@Rewolucja123 Obrzydliwa symulka delfina

1

@Kidd Mega nuda, aczkolwiek Inter z Porto może zalacze

8

@Odcinkowy Czyli ch.. pokazała na dobrą sprawę

0

@Transu96 No co, szkoda 50 zeta, a z drugiej strony fajnie widzieć upadek Liverpoolu xD

1

@MesQueUnClub_87 Chyba jutro kupię w parze z serkiem wiejskim

1

@Klaudiaa8 On zawsze pisze jakieś głupoty, rok temu pisał, że w Europie tylko Liverpool, by ich pokonał, a dostali od Frankfurtu w LE

2

Niedługo na Anfield przyjeżdża Arsenal, kolejny blamaż się szykuje xD

0

@barcelonaLM Też się zastanawiam, ide serial wlaczyc xd

0

@Rust_Cohle Tak i to Napoli wygra z jego druzyna na wyjeździe, które miało spuchnąć 2 miesiące temu xD

1

@Encore Głównym faworytem jest Napoli z wygraną już ligą, reszta drużyn walczy na wielu frontach

0

@MesQueUnClub96 Kiedy Napoli spuchnie?

0

@Emhyr Kvaradona i to tyle, zlota pilka w przpadku wygranej ligi i LM

0

Benzemie prime się załączył razem z Viniciusem jada ich bez mydła

0

Kvaradona asysta i 2:0 na wyjeździe, można czekać na rywala

5

Hahahaha, dobra dajcie spokój xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?