4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Foton Ta co się wypowiada jakby autyzm miała - Sanah

6

@Rust_Cohle Nawet zoofilka zlomuje tych polskich dukaczy

0

@Benz Większe dymy będą w Interze w drugiej połowie

0

@Klaudiaa8 Najlepszy, bo ciągle kobieta pociągała za sznurki do końca? :) xD

1

Gość z Porto by miał piękną asystę jak wczoraj Kvaradona, ale niestety strzał w środek bramki

5

@Kidd Kiedyś miał lepsze łydy

0

@Janas11224 Jeszcze z jakimś LGBT

1

@wawrzyn1 Hahaha, ja też xD Jak nie zagram i wejdę w statystyki to do 2 połowy 10 nawalonych, a jak zagram to przez 40 minut często 0/1 xD

6

@Jakchcesz A jego włosy?

1

@Janas11224 Irytujący bohaterowie psują go, ale i tak czekam na drugą część

2

Kolejny dzień z rożnymi 8.5 over i 2 rożny do 30 minuty, porażka

1

@Ptasior W końcu Arsenal od 1/8 wchodzi do gry

3

Ta edycja LM to niezłe gówno xD

0

@bartekvisca Ponad rok temu z kuponami się kupowało za tyle

1

@Esteban_ Pringlesy dziś za 9.30 widzialem xD

1

@ptrx Gdyby PiS nie roz.. kraju, to by nie podnosili

6

@Drozdu7 Messi każdego obrońcę w karierze dojechał przeciwko któremu grał xD

0

Porto nie dojechalo na mecz poki co

1

@Barwindg A ja wchodze na boxa/kebsa małego za 12 ziko i się w miarę najadam

0

@barcelonaLM To wszystko tak szybko zapier.. w górę

1

Powiedzcie mi, że to żart xD
Niedługo to naprawdę zrezygnuje nawet z wody mineralnej ze sklepu i kranowe przegotowana do dzbanka bede lał
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/oOjTmWdqLsVjwnfJVHFTvELv7y0d5udf.jpeg

0

Eh zapowiada sie nudne klepanie w tym City

1

@dynamite Mi to koło dupy lata, lubię się naśmiewać z takich p0lek jedynie

1

@Cotutajsiedzieje Czy ja wiem, przy dłuższej znajomości dziewczyny same wysyłały nudesy, albo w jakichś stanikach, bieliźnie zdjęcia

6

Lubię się rozerwać przy cs'ie xD
https://zapodaj.net/images/34b3852796b7d.jpg

2

@takisobiektos Alexis też w prime był piękny

2

@MesQueUnClub96 Ten co jest mistrzem świata, wygrał LM, wygrał serie A, lige francuska, 6 pucharów z Arsenalem i jest najlepszym strzelcem reprezentacji Francji w historii

8

@Kengo Zapytaj @MarioVeB! xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?