Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@Foton Ta co się wypowiada jakby autyzm miała - Sanah
6
@Rust_Cohle Nawet zoofilka zlomuje tych polskich dukaczy
0
@Benz Większe dymy będą w Interze w drugiej połowie
0
@Klaudiaa8 Najlepszy, bo ciągle kobieta pociągała za sznurki do końca? :) xD
1
Gość z Porto by miał piękną asystę jak wczoraj Kvaradona, ale niestety strzał w środek bramki
5
@Kidd Kiedyś miał lepsze łydy
0
@Janas11224 Jeszcze z jakimś LGBT
1
@wawrzyn1 Hahaha, ja też xD Jak nie zagram i wejdę w statystyki to do 2 połowy 10 nawalonych, a jak zagram to przez 40 minut często 0/1 xD
6
@Jakchcesz A jego włosy?
1
@Janas11224 Irytujący bohaterowie psują go, ale i tak czekam na drugą część
2
Kolejny dzień z rożnymi 8.5 over i 2 rożny do 30 minuty, porażka
1
@Ptasior W końcu Arsenal od 1/8 wchodzi do gry
3
Ta edycja LM to niezłe gówno xD
0
@bartekvisca Ponad rok temu z kuponami się kupowało za tyle
1
@Esteban_ Pringlesy dziś za 9.30 widzialem xD
1
@ptrx Gdyby PiS nie roz.. kraju, to by nie podnosili
6
@Drozdu7 Messi każdego obrońcę w karierze dojechał przeciwko któremu grał xD
0
Porto nie dojechalo na mecz poki co
1
@Barwindg A ja wchodze na boxa/kebsa małego za 12 ziko i się w miarę najadam
0
@barcelonaLM To wszystko tak szybko zapier.. w górę
1
Powiedzcie mi, że to żart xD
Niedługo to naprawdę zrezygnuje nawet z wody mineralnej ze sklepu i kranowe przegotowana do dzbanka bede lał
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/oOjTmWdqLsVjwnfJVHFTvELv7y0d5udf.jpeg
0
Eh zapowiada sie nudne klepanie w tym City
1
@dynamite Mi to koło dupy lata, lubię się naśmiewać z takich p0lek jedynie
1
@Cotutajsiedzieje Czy ja wiem, przy dłuższej znajomości dziewczyny same wysyłały nudesy, albo w jakichś stanikach, bieliźnie zdjęcia
6
Lubię się rozerwać przy cs'ie xD
https://zapodaj.net/images/34b3852796b7d.jpg
2
@takisobiektos Alexis też w prime był piękny
0
@takisobiektos https://www.telegraph.co.uk/content/dam/football/2017/10/23/TELEMMGLPICT000144481230_trans_NvBQzQNjv4BqoXJUJZ2koYGvlQ_O-BqYxoBvBtwGCPgVa6FhvECeBjQ.jpeg i wygrać Puskasa
2
@MesQueUnClub96 Ten co jest mistrzem świata, wygrał LM, wygrał serie A, lige francuska, 6 pucharów z Arsenalem i jest najlepszym strzelcem reprezentacji Francji w historii
8
@Kengo Zapytaj @MarioVeB! xD