0

@Colon Niesamowite pokrętło w nodze miał

3

@Medium #2 nutka na dziś
Fousheé - Deep End


2

#2 nutka na dziś
Fousheé - Deep End



link do poprzedniego posta:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12828796

2

@P33ck Przepiękny Gruzin, niech go kontuzje omijają

0

@Rust_Cohle

1. X / -2.5
2. 1 / +2.5
3. 2 / +2.5
4. 1 / -2.5
5. 2 / +2.5
6. 2 / +2.5
7. 1 / -2.5
8. 1 / +2.5
9. 1 / +2.5
10. Powyżej

0

@koziar Po co miałbym kłamać? Gdybym miał wymyślać historyjki bardziej bym się postarał
@draxidox po profilowym widziałem, że też średnia

0

Sztos koszulki Glagbach

0

@Mareeek2050 Niestety mam w pracy tylko Janusza

0

Kocham Emme Proulx, dobranoc

4

@Deviler Dupeczki lubia takie

2

@arasz1819 Jeśli będzie Cię bolała pupa to może być i na konfe

0

@arasz1819 Dlaczego sądzisz, że moimi idolami są ludzie z konfy? Ja oddaje nieważny głos

0

@arasz1819 A Ty Araszku na kogo zagłosujesz?

0

@Encore Ludzie najmniej go doceniali z Realu mam wrażenie, gość to potwór na defensywnym

2

@Encore Casemiro jest wybitny, to jak on czyści i rozgrywa jest warte oglądania

4

@Katalończyk 99 Nigdy tak łatwo mi żaden mecz nie siadł jak ten

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Esteban_ Dwa dni z rzedu kupon nie mogl byc wygrany xD

2

@Emhyr Hahaha, niestety Igusia sobie przeje...

1

@John_Doe Nie lubimy

0

@Isso89 Już? xD

0

Mocarny Widzew na 2:2 nieźle

0

@Transu96 No ciekaw jestem, bo słychac było, że coś iskrzy z zasilacza, mogę mieć niemiła niespodziankę xD

5

To nieźle pograłem sobie w diablo, zwarcie jakieś poszło w gniazdku i siema, ani kompa, neta i tv xDDD Boski weekend

0

@TheNekro94 Nie no ja diablo 2 Resurrected pobieram, haha :D 4 podobno bedzie slaba

2

Już nie mogę się doczekać żeby pograć :D
https://zapodaj.net/images/3f89c1c773b4b.png

0

@BorzyKrzys Kumpela z Tajlandii xD

2

@Andi18 Nadejdą lepsze dni
Lepiej być nie może
Chce się żyć
Stay
W pogoni za szczęściem

0

@ranger3120 Duszenie, ciągnięcie za kudły, łapanie za szyję, czasem opluwanie, wyzywanie, dziwne rzeczy je kręcą

0

Kolejny raz rasistowska strzelanina w USA miała miejsce
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/Tmgn8KdQCSDjfurGCZEoq93HDfdkSYhM.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?