Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Niesamowite pokrętło w nodze miał
3
@Medium #2 nutka na dziś
Fousheé - Deep End
2
#2 nutka na dziś
Fousheé - Deep End
link do poprzedniego posta:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12828796
2
@P33ck Przepiękny Gruzin, niech go kontuzje omijają
0
@Rust_Cohle
1. X / -2.5
2. 1 / +2.5
3. 2 / +2.5
4. 1 / -2.5
5. 2 / +2.5
6. 2 / +2.5
7. 1 / -2.5
8. 1 / +2.5
9. 1 / +2.5
10. Powyżej
0
@koziar Po co miałbym kłamać? Gdybym miał wymyślać historyjki bardziej bym się postarał
@draxidox po profilowym widziałem, że też średnia
0
Sztos koszulki Glagbach
0
@Mareeek2050 Niestety mam w pracy tylko Janusza
0
Kocham Emme Proulx, dobranoc
4
@Deviler Dupeczki lubia takie
2
@arasz1819 Jeśli będzie Cię bolała pupa to może być i na konfe
0
@arasz1819 Dlaczego sądzisz, że moimi idolami są ludzie z konfy? Ja oddaje nieważny głos
0
@arasz1819 A Ty Araszku na kogo zagłosujesz?
0
@Encore Ludzie najmniej go doceniali z Realu mam wrażenie, gość to potwór na defensywnym
2
@Encore Casemiro jest wybitny, to jak on czyści i rozgrywa jest warte oglądania
4
@Katalończyk 99 Nigdy tak łatwo mi żaden mecz nie siadł jak ten
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Esteban_ Dwa dni z rzedu kupon nie mogl byc wygrany xD
2
@Emhyr Hahaha, niestety Igusia sobie przeje...
1
@John_Doe Nie lubimy
0
@Isso89 Już? xD
0
Mocarny Widzew na 2:2 nieźle
0
@Transu96 No ciekaw jestem, bo słychac było, że coś iskrzy z zasilacza, mogę mieć niemiła niespodziankę xD
5
To nieźle pograłem sobie w diablo, zwarcie jakieś poszło w gniazdku i siema, ani kompa, neta i tv xDDD Boski weekend
0
@TheNekro94 Nie no ja diablo 2 Resurrected pobieram, haha :D 4 podobno bedzie slaba
2
Już nie mogę się doczekać żeby pograć :D
https://zapodaj.net/images/3f89c1c773b4b.png
0
@BorzyKrzys Kumpela z Tajlandii xD
2
@Andi18 Nadejdą lepsze dni
Lepiej być nie może
Chce się żyć
Stay
W pogoni za szczęściem
0
@ranger3120 Duszenie, ciągnięcie za kudły, łapanie za szyję, czasem opluwanie, wyzywanie, dziwne rzeczy je kręcą
0
Kolejny raz rasistowska strzelanina w USA miała miejsce
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/Tmgn8KdQCSDjfurGCZEoq93HDfdkSYhM.png