1

2

@Fantastyczny Chłopiec No fakt, wilk chodnikowy jak wyszedł to przez kilka miesięcy nie schodził z odsłuchu, później trochę Bisz też się wkręcił w jakieś nieco niszowe brzmienia i kolaboracje muzyczne, co mu nie pomogło specjalnie, również temat promocji u niego leżał odkąd pamiętam, ale jak zapytasz kogoś kto słucha dłużej rapu, to zawsze Bisza wymieni w top :D
Mezo i Doniu z upływem lat zasługują na przeprosiny xD

1

Puściłem sobie tego nowego Białasa, bo kiedyś się słuchało, no i co tu dużo pisać.. tragedia jednym słowem. Polski rap stoi w tym samym miejscu w którym stał odkąd przyszła moda na trap, ten sam schemat utworu co kilka lat temu, tu nie ma ratunku
2012/2013 > 2023


84

Brzmi głupio, ale coś czuję że ktoś może zarobić jak to zrealizuje xD
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/La3KBSw0i2ckVyOiDPmL2W3qhNuokoXH.jpg

3

@Kidd Włoska nie ma kaski na transfery, Tebasa nie potrzeba xD To tak jakby ukarali Barce -15 pkt, normalne że mają szansę na LM

6

@Fabik87 Bogdan kopyto to jeden z największych trolli polskiego tt xD

2

@Objectivo Dlatego ja wchodzę na recenzję i wyłapuje najbardziej interesujące mnie rzeczy, których potrzebuje w telefonie, i jak kolega pisze oglądam testy

1

@Objectivo Wystarczy wejść na recenzję na youtube, czy poczytać na paru stronach o danym telefonie niż czytać opinii mireczka, który się może nie znać, i mieć błędne odczucia odnośnie korzystania z urządzenia. Równie dobrze możesz wejść na media expert i zobaczyć komentarze ludzi, którzy kupili dany produkt.

1

@cules100pro TomB, jedyny raper, który nie trafił nigdy w bit

1

#6 nutka na dziś
Laylow - Trinityville



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie

1

@Medium
#6 nutka na dziś
Laylow - Trinityville


21

@Criss18Barca Przede wszystkim dzisiejsze pokolenie jest mniej zaradne, z niczym nie potrafi sobie poradzić, jakiś poważniejszy problem i ludzie się gubią w życiu, świat im się wali, nie potrafią znaleźć rozwiązania w najprostszych sprawach, głupota głupotą pogania, wystarczy tutaj poczytać czasem co ludzie piszą xD

0

@arasz1819 W top4 będą

1

@Rust_Cohle Jak Ci narobi na wycieraczkę to się zdziwisz, hehe

1

@ViscaElBarca98 Jaka dziewczyna jak to chłopak #piekłomężczyzn

0

15

@Kamiloza91Lewemu piłka odskakuje przy przyjęciu na 10 metrów, więc o czym my mówimy

24

Kiedyś sport bardziej ekscytował i chciało się wszystko oglądać, komentarz top


26

Lewy, by za Messim nie nadążył nawet jakby mu w spowolnieniu puścili xD


0

@Kidd Może kibla cywilizacyjnego doczekają się

2

@PiotrR Będą, mi kiedyś tak na totolotku konto zablokowali

2

#5 nutka na dziś
Trochę klasyki, Papa Roach - Last Resort



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie

1

@Medium
#5 nutka na dziś
Papa Roach - Last Resort


1

@Jakub1513 Niestety mam to samo, od 5 w nocy wymioty samymi płynami i biegunka, moja siostra przyjechała i mnie zaraziła, jakiś wirus panuje

2

@Encore Randomowo kliknął i fajrant

0

@Lionel_Messi10 Napisałeś, że zna się na piłce, przed transferem do Barcy głosował jak największy beton

6

@Lionel_Messi10 Zna się dlatego grając w Bayernie głosował na Mullera i Neuera xD

5

@barcanawieki Poszło zamiast na kupon

10

@barcanawieki Trzeba mieć niesamowite zaufanie do ludzi żeby bańkę polskich złotych komuś pożyczyć

7

@DonCarletto Sprytnie, sam to napisałeś, dałeś cudzysłów i palisz jana, że niby ma Facebooku xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?