3

Trzymamy kciuki za Newcastle :D

2

A co w nocy też można :)
#9 nutka na dziś
Men I Trust - Show Me How



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie

1

@Medium
#9 nutka na dziś
Men I Trust - Show Me How


0

@Nazio87 Dlaczego Tede..

4

@Sergio_Devils U mnie zaraz z "2", ile by człowiek dał żeby usnąć i obudzić się w upalny dzień wakcji wiedząc, że zaraz pójdę na boisku na którym czekają kumple żeby pograć w piłeczkę

1

@Comentateiro Obchodzisz?

2

@MesQueUnClub96 Czyli tyle co dzisiaj Djokovic z Medvedevem setów wygrał i Hurkacz wielkich szlemów

1

@MesQueUnClub96 Jak tam Union z szansami na mistrzostwo, ile wkołowali brameczek Schalke?

3

@MesQueUnClub96 Milan, Napoli i Inter to dwie drużyny? Znowu dwa na szynach dostałeś z dodawania i odejmowania, w dodatku drużyny w LE z której odpada POTEŻNA drużyna z ligi hiszpańskiej LIDER tabeli. W dodatku Fiorentina i Lazio w LK

1

@MesQueUnClub96 Zobacz sobie ile drużyn z serie a gra w pucharach i skończ się kompromitować

1

@bartekvisca W tym meczu oni grają taki syf, że aż wstyd. W każdym innym meczu, by przegrali, a dzisiaj akurat mają więcej szczęścia niż rozumu

2

@Popitek12 5 zł Ci przegrywają?

1

@jacobFCB długa noc

2

We Włoszech nie padają brzydkie gole

1

@MesQueUnClub96 Przecież to Union bierze lige, a Arsenal za kolejke traci lidera

0

@kuz Wolę komentatorów Serie A

2

@Hrzan W pracy mam duże okno na centrum miasta i codziennie widzę jak laski chodzą z telefonem przy uchu, co druga, a chłopy raz na rok xD

4

@barcelonaLM No kopnął i obrońca wybił

0

@Colon Rusek wszedł jeden, to teraz czas na drugiego, jazda

0

@BorzyKrzys Czy to jakieś homoseksualne nawiązanie?

3

@BorzyKrzys Przecież ten grafoman już miał skończyć karierę, a dalej jakieś smutne nawijki o biedzie wypuszcza? Chłop się wypalił po dwóch płytach i na "koniec" kariery nawija, że był biedny xDD Brak słów

6

@Khajio Byłem zwolennikiem jego transferu do Arsenalu z 3/4 lata temu, dobrze że nie doszlo do skutku :D

0

@Crystal37 Oczywiście, że zamknięty

9

@FCB_dimiC Musiał/a mieć dużo do czynienia z patologia i podobnymi zachowaniami idąc jej/jego tokiem rozumowania jeśli mi wmawia, że ktoś mnie skrzywdził
@Gall Nie, nie chcieli zabić, chcieli tylko porozmawiac, a to była forma dialogu

5

@Encore Dalej bez Gabriela xDD

1

@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen Leclerc Russell
6. Dwoch

0

@Kengo Skończony Lewus

32

@MesQueUnClub_87 Niepojęte, że goście mieli już podobne akcje na koncie i sobie na wolności chodzili
https://zapodaj.net/images/ee0ebdc89c64a.jpg

1

@kamar24 Przeczytałem o tym na kilku stronach/Twitterze, więc jest to dosyć pewne

20

@barcelonaLM Kiedyś czytałem tutaj historię jednego z użytkowników, który rozstał się z żoną/partnerka i musiał walczyć przed sądem o to żeby móc się widzieć z własnym dzieckiem kiedy chce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?