Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzymamy kciuki za Newcastle :D
2
A co w nocy też można :)
#9 nutka na dziś
Men I Trust - Show Me How
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie
1
@Medium
#9 nutka na dziś
Men I Trust - Show Me How
0
@Nazio87 Dlaczego Tede..
4
@Sergio_Devils U mnie zaraz z "2", ile by człowiek dał żeby usnąć i obudzić się w upalny dzień wakcji wiedząc, że zaraz pójdę na boisku na którym czekają kumple żeby pograć w piłeczkę
1
@Comentateiro Obchodzisz?
2
@MesQueUnClub96 Czyli tyle co dzisiaj Djokovic z Medvedevem setów wygrał i Hurkacz wielkich szlemów
1
@MesQueUnClub96 Jak tam Union z szansami na mistrzostwo, ile wkołowali brameczek Schalke?
3
@MesQueUnClub96 Milan, Napoli i Inter to dwie drużyny? Znowu dwa na szynach dostałeś z dodawania i odejmowania, w dodatku drużyny w LE z której odpada POTEŻNA drużyna z ligi hiszpańskiej LIDER tabeli. W dodatku Fiorentina i Lazio w LK
1
@MesQueUnClub96 Zobacz sobie ile drużyn z serie a gra w pucharach i skończ się kompromitować
1
@bartekvisca W tym meczu oni grają taki syf, że aż wstyd. W każdym innym meczu, by przegrali, a dzisiaj akurat mają więcej szczęścia niż rozumu
2
@Popitek12 5 zł Ci przegrywają?
1
@jacobFCB długa noc
2
We Włoszech nie padają brzydkie gole
1
@MesQueUnClub96 Przecież to Union bierze lige, a Arsenal za kolejke traci lidera
0
@kuz Wolę komentatorów Serie A
2
@Hrzan W pracy mam duże okno na centrum miasta i codziennie widzę jak laski chodzą z telefonem przy uchu, co druga, a chłopy raz na rok xD
4
@barcelonaLM No kopnął i obrońca wybił
0
@Colon Rusek wszedł jeden, to teraz czas na drugiego, jazda
0
@BorzyKrzys Czy to jakieś homoseksualne nawiązanie?
3
@BorzyKrzys Przecież ten grafoman już miał skończyć karierę, a dalej jakieś smutne nawijki o biedzie wypuszcza? Chłop się wypalił po dwóch płytach i na "koniec" kariery nawija, że był biedny xDD Brak słów
6
@Khajio Byłem zwolennikiem jego transferu do Arsenalu z 3/4 lata temu, dobrze że nie doszlo do skutku :D
0
@Crystal37 Oczywiście, że zamknięty
9
@FCB_dimiC Musiał/a mieć dużo do czynienia z patologia i podobnymi zachowaniami idąc jej/jego tokiem rozumowania jeśli mi wmawia, że ktoś mnie skrzywdził
@Gall Nie, nie chcieli zabić, chcieli tylko porozmawiac, a to była forma dialogu
5
@Encore Dalej bez Gabriela xDD
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen Leclerc Russell
6. Dwoch
0
@Kengo Skończony Lewus
32
@MesQueUnClub_87 Niepojęte, że goście mieli już podobne akcje na koncie i sobie na wolności chodzili
https://zapodaj.net/images/ee0ebdc89c64a.jpg
1
@kamar24 Przeczytałem o tym na kilku stronach/Twitterze, więc jest to dosyć pewne
20
@barcelonaLM Kiedyś czytałem tutaj historię jednego z użytkowników, który rozstał się z żoną/partnerka i musiał walczyć przed sądem o to żeby móc się widzieć z własnym dzieckiem kiedy chce xD