Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gęby zamknięte szybciutko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Walczymy, jazda!
0
Eh, no i weekend popsuty
0
@Kamiloza91 Nie Twoja wina, że sędzia jest upośledzony razem z Varem
1
@Kondziubarca Ludzie tak pisali o tym Astonie, a jest jak w zeszłym sezonie, nie warto oglądać xD
0
Niezłe kwalifikacje, każdy zjechał 2 minuty przed końcem xD
1
@takisobiektos Na którym okrążeniu bolid Leclerca stanie w miejscu, albo wleci genialna strategia?
0
@Bernard777 Sędzia Arsenal 1:0 chciałeś napisać
0
Alonso coś bez tempa w kwali
1
@BarcArs Wszystko robią żeby Arsenal nie wygrał mistrzostwa
4
Przecież to jest karny, kolejne przekręcenie Arsenalu?
Hahaha brak karnego xD
Pier... te premier league
2
@esem91 Ja bym wytarmosił za uszy tego dziecioka, dosyć spokojna reakcja CR7
3
Jezu Ramsdale królu złoty
0
Przepotężny autobus dzisiaj postawiły Wisienki w swoim polu karnym, może być ciężko
2
Ajajaj, już powinno być wyrównanie
4
@Firestone Arsenal w ciągu 3 kolejek miał stracić pozycje lidera, kolejny nietrafiony strzał xDD
0
SERIE-A , standardowo potrafi zaskoczyć
W derbach Turynu, Nemanja Radonjić z Torino wszedł na boisko w 60 minucie tylko po to żeby trener zdjął go w 74 minucie
Ivan Jurić trener Torino: "Są rzeczy, których nie rozumiem. Brak szacunku dla sportu. Prosze go o robienie rzeczy, a on robi odwrotnie. Po sześciu miesiącach nadal nie udało mi się go zmusić do bycia piłkarzem. "
Odpowiedź Nemanja Radonjica (na Instagramie) : "Uwierz w siebie, nawet gdy nikt inny tego nie widzi. Bóg widzi wszystko. "
17
@FCB24 No chyba nie sądziłeś, że Arteta wystawi nieogranego typa w PL na ligowe mecze, kiedy walka trwa w najlepsze o mistrzostwo xD Pewnie wyjdzie w podstawie na LE
0
@Emhyr o 16:30 co takiego?
0
o 16 kwalifikacje i mecz Arsenalu, ciężkie życie, będzie trzeba kombinować
14
De Bruyne niesamowity zjazd w drugiej części sezonu
168
@kynio302 Gentelman ładnie poprosił, a ta już rozpowiada żeby sensacji narobić
0
@Chaoss Bardziej mam na myśli na dystansie sezonu, kiedy będą wszystkie poprawki do bolidów montować
0
@BorzyKrzys Pewnie na dystansie RedBull każdego wciągnie nosem
1
@Encore Dlatego Mahreza mam... xD
0
@Cotutajsiedzieje Przypomnij z kim odpadła Barcelona w 1/16 LE
0
Fodenowi prime Messiego się odpalił, eh
0
Gordon chłopie zmiłuj się, haha xD
1
@Rust_Cohle Potknięcia rywali mimo wszystko mile widziane :)