1

Gęby zamknięte szybciutko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Walczymy, jazda!

0

Eh, no i weekend popsuty

0

@Kamiloza91 Nie Twoja wina, że sędzia jest upośledzony razem z Varem

1

@Kondziubarca Ludzie tak pisali o tym Astonie, a jest jak w zeszłym sezonie, nie warto oglądać xD

0

Niezłe kwalifikacje, każdy zjechał 2 minuty przed końcem xD

1

@takisobiektos Na którym okrążeniu bolid Leclerca stanie w miejscu, albo wleci genialna strategia?

0

@Bernard777 Sędzia Arsenal 1:0 chciałeś napisać

0

Alonso coś bez tempa w kwali

1

@BarcArs Wszystko robią żeby Arsenal nie wygrał mistrzostwa

4

Przecież to jest karny, kolejne przekręcenie Arsenalu?
Hahaha brak karnego xD
Pier... te premier league

2

@esem91 Ja bym wytarmosił za uszy tego dziecioka, dosyć spokojna reakcja CR7

3

Jezu Ramsdale królu złoty

0

Przepotężny autobus dzisiaj postawiły Wisienki w swoim polu karnym, może być ciężko

2

Ajajaj, już powinno być wyrównanie

4

@Firestone Arsenal w ciągu 3 kolejek miał stracić pozycje lidera, kolejny nietrafiony strzał xDD

0

SERIE-A , standardowo potrafi zaskoczyć
W derbach Turynu, Nemanja Radonjić z Torino wszedł na boisko w 60 minucie tylko po to żeby trener zdjął go w 74 minucie
Ivan Jurić trener Torino: "Są rzeczy, których nie rozumiem. Brak szacunku dla sportu. Prosze go o robienie rzeczy, a on robi odwrotnie. Po sześciu miesiącach nadal nie udało mi się go zmusić do bycia piłkarzem. "
Odpowiedź Nemanja Radonjica (na Instagramie) : "Uwierz w siebie, nawet gdy nikt inny tego nie widzi. Bóg widzi wszystko. "

17

@FCB24 No chyba nie sądziłeś, że Arteta wystawi nieogranego typa w PL na ligowe mecze, kiedy walka trwa w najlepsze o mistrzostwo xD Pewnie wyjdzie w podstawie na LE

0

@Emhyr o 16:30 co takiego?

0

o 16 kwalifikacje i mecz Arsenalu, ciężkie życie, będzie trzeba kombinować

14

De Bruyne niesamowity zjazd w drugiej części sezonu

168

@kynio302 Gentelman ładnie poprosił, a ta już rozpowiada żeby sensacji narobić

0

@Chaoss Bardziej mam na myśli na dystansie sezonu, kiedy będą wszystkie poprawki do bolidów montować

0

@BorzyKrzys Pewnie na dystansie RedBull każdego wciągnie nosem

1

@Encore Dlatego Mahreza mam... xD

0

@Cotutajsiedzieje Przypomnij z kim odpadła Barcelona w 1/16 LE

0

Fodenowi prime Messiego się odpalił, eh

0

Gordon chłopie zmiłuj się, haha xD

1

@Rust_Cohle Potknięcia rywali mimo wszystko mile widziane :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?