Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Antimadridista_WR Właśnie tak coś mi się kojarzylo
2
@Kidd Puchar Portugalii z nazwą Taca de Portugal bawi dodatkowo xD
1
@Kidd Ronaldo Benzema i Bale chyba zaliczyli, ale nie wiem czy to w lidze czy LM
10
Nie ma nudy w polskiej piłce
1
Komentarz usunięty
0
@Pjoter_97 Ta jasne, na pewno Lewandowski poprosił żeby puścili taki baner
0
@vangoor Nie dodałem, tylko miałem online kiedyś w nocy ja dostępna na messengerze u góry i spojrzałem na prof
4
Barcelonie bieda do dupy zajrzała głęboko, że takich cyrkowców wyświetlają
https://glamrap.pl/young-leosia-oki-czy-dwa-slawy-na-banerach-podczas-meczu-barcelony/
24
W ogóle tak już odbiegając od tego, czy Vegeta pisze te historie wymyślone, czy nie, to przypomniało mi się jak typiarka 16 lat z 2 lata temu do mnie napisała, że przystojny jestem, wysoki itp, że by się chciała zapoznać. Niby fajna dupa, ale mówię kurde dobra przecież to dziecko, poza tym coś tu śmierdzi, jak laska sama do chłopa pisze, skoro do niej pewnie 20 typa wypisuje, więc napisałem, że mogłaby być moja córka niedługo i nie ma możliwości na żadną relacje z nią z mojej strony. Później jakieś ponad pół roku patrzę, a ta zdjęcie na fejsie po urodzeniu gowniaka wrzuciła xDD Także trzeba trzymać fason i uważać na gówniary, które same się kleją
21
@Borneo Ty chłopak do książek wróć żeby inni mogli bez bólu oczu czytać co piszesz, a nie się sprawami politycznymi zajmujesz.
1
@Rust_Cohle Wystarczająco przy wychowaniu @MesQueUnClub96
4
@Rust_Cohle Ty wczoraj zaktualizowanej tabeli nie miałeś wstawić?
1
@takisobiektos Jeszcze pajacuja z tymi szczepieniami? Już zapomniałem, że takie coś było jak covid i szczepienia xD
0
@batoon Trafione porównanie, jak na fana prostych filmów przystało.
0
@bartekvisca Nudny szajs dla prostych ludzi, jak ktoś chce dobry film o boksie obejrzeć to niech sobie włączy "za wszelką cenę"
0
@DonMatteo901 Vinicius nie ma 50 procent talentu Neymara
0
Mistrzostwo. Sentino, Alvarez, Sebastian i Tatuażyk gwiazdami odcinka xD
Dobrze, że uszatemu i ulańcowi też się dostało
0
@Rust_Cohle Okej, nie spałem i nie zwróciłem uwagi, że oznaczył kogoś innego zamiast Ciebie xD
3
@qbuteq Co Ty gadasz xD Jak Hamilton wygrywał seryjnie mistrzostwa to żadnego wyścigu nie włączyłem, już wygrane Vetela były irytujące.
Nie lubię pojedynczych dominatorów w jednym sporcie bez rywalizacji na noże
2
@Kidd Wielki Mourinho rozje... Juventus 1:0 z Pawełkiem Dybala w składzie, podwójna satysfakcja
1
@Tomo1989 Niestety ja już sobie daruję, nie chce mi się walki Alonso oglądać o 2/3 miejsce cały rok xD
1
@DonCarletto Jedna z piosenek, która mnie irytuje xD
8
Słyszeliście o takim kimś jak Alex Zanardi? Nie? To powinniście.
Włoch, po tym jak zakończył karierę w Formule 1, zajął się ściganiem w innych kategoriach. W roku 2001 przeżył fatalny wypadek na torze Lausitzring w Niemczech, wskutek którego stracił obie nogi. Zanardi przeżył, co lekarze określali mianem cudu. Stracił bowiem mnóstwo krwi, 4 litry! Jeszcze w trakcie lotu helikopterem do szpitala w Berlinie był kilkukrotnie reanimowany.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/NNSgssMp1NdVYcwhTx6r72S97QvztczR.PNG
Zanardi nie załamał się i pomimo amputacji nóg powrócił na tor, korzystając ze specjalnie zmodyfikowanych samochodów. Rozpoczął też przygodę z handbike'ami, czyli rowerami ręcznymi. Za ich sprawą powrócił z igrzysk paraolimpijskich w Londynie i Rio de Janeiro ze złotymi medalami.
To właśnie na handbike'u rozegrał się kolejny dramat Zanardiego. W 2020 roku w okolicach Sieny włoski kierowca wypadł z trasy w zakręcie i zderzył się z prawidłowo jadącą ciężarówką. 55-latek doznał skomplikowanych obrażeń głowy i lekarze ponownie nie dawali mu zbyt wielu szans. Wola życia Zanardiego ponownie zwyciężyła.
8
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/6V7KqTRaJjKrP7OAORz40Jpm3kEWJk2j.mp4
Smacznej kawusi
1
@Encore Nie tylko, bo burzliwy związek też miał na to wplyw. Po samobójstwie Cobaina prawdopodobnie się ocknął, po usunięciu guza w 2009 roku zaczął dbać o zdrowie i jest w świetnej kondycji fizycznej do teraz :)
Jak mówił w wywiadzie nie widział żadnego białego światełka w czasie śmierci klinicznej.
6
#11 nutka na dziś
Depeche Mode - A Question Of Time
Ciekawostka: W 1995 roku David Gahan próbował popełnić samobójstwo, podcinając sobie żyły w nadgarstkach. Kilka miesięcy później, w maju 1996 roku przedawkował narkotyki (heroinę i kokainę) "speedballa" podczas pobytu w hotelu w Los Angeles. Został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono zatrzymanie akcji serca na dwie minuty i przeżył śmierć kliniczna.
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie
1
@Medium
#11 nutka na dziś
Depeche Mode - A Question Of Time
10
@kynio302 Ktoś mu na głowę nasikał?
0
@lucas/catalan Szkoda, że po 1 wyścigu tytuł można Holendrowi przyznać i RedBullowi konstruktorów
0
Dobra tam Liverpool fuksa miał, następny taki wynik za 100 lat :)