Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr
0
@NeKenI Toony xD Przecież to największy kasztan
0
@Emhyr Gzuz xD Nie mam 18 lat żeby słuchać ciężkiego, ulicznego rapu
1
Słuchasz nawet jak nie kumasz - niemiecki rap
1
@Encore Wiedziałem, że to będzie totalny flop odkąd był łączony z Arsenalem
6
@Deviler Wyglądają obaj jak eksperymenty genetyczne
14
@MesQueUnClub96 po powrocie do domu @Rust_Cohle
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331763872_6632335743443623_8929621981644858504_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=YlSgl1uskB0AX__ZrPD&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBaofgX9ZifSPTlk2i9805UJBEaU7DaTWmt85JutDVicA&oe=64084215
1
@Tomek_TF remis
0
Depay sie rozkręcił xD
0
Depay dla Atletico 1:0
0
@Ojciec5tkidzieci Już w pierwszej połowie Bayern rozstrzygnie kwestie awansu na swoją korzyść
0
@DonMatteo901 To jego ostatni sezon
3
@Ojciec5tkidzieci Możdżonek to jest gigachad, już nie pierwszy raz to udowadnia
1
@Barca-Messi10 Ramos top
1
@bartas97 https://www.filmweb.pl/film/Zanim+odejd%C4%99-2017-757545
0
Neville do nory
@Encore
Statystki w PL
Reiss Nelson - 3G - 2A - 86 minut na boisku.
Antony - 3 G - 0A - 916 minut na boisku.
Jadon Sancho - 4G - 1A - 860 minut na boisku.
9
@Rust_Cohle Urodziła, Maria dziewica p0lka
1
@Donnie_Darko Na takie stare rury tylko wd-40
0
@Encore Akurat oni mnie irytują mega tym, że zawsze cudem potrafili się utrzymać w tej lidze, ale w tym sezonie im daruje jeśli Everton wyleci z ligi
3
Niesamowity ścisk w dole tabeli premier league, 3 ostatnie drużyny po 21 punktów, 12 Crystal ma 27 punktów, będzie walka na całego o utrzymanie
1
@Encore Lubisz chrzan?
6
@BorzyKrzys Sentino - Wiecznie i będziemy płakać razem
6
Dziwne uczucie jak podbija do Ciebie 60 letnia sąsiadka i pyta się skąd słucham muzyki, myślałem że dostane zjeby za to, że często na 3/4 głośników słucham w domu, czy w aucie, a ta do mnie, że chciałaby wiedzieć, bo jej się podoba xD
1
@michaleu Za nikim, nudna ta liga
4
@michaleu Arsenalowi od 05/06, a Napoli odkąd zobaczyłem duet Mertens z Insigne
2
@Cotutajsiedzieje Newcastle, Brendford i dzisiaj Wiśnie, ale jakieś ananasy będą pisać o doliczonym czasie xDD
0
12 kroków do mistrzostwa Arsenalu
0
Po prostu zawodnik Bournemouth musi złapać piłkę w ręce żeby Ci amatorzy przyznali karnego Arsenalowi
0
@koziar To jest zakładka na której można pisać o wszystkim, jak coś Ci się nie podoba to zmykaj pod artykuły, albo załóż swój serwis
2
@kylian7 Ty oglądasz te mecze, czy tylko tak patrzysz na wynik żeby głupoty pisać?