Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Mnóstwo pozakładalo, tak samo jak z roku na rok rodzi się coraz mniej dzieci, 50 procent ślubów kończy się rozwodami, coraz więcej kobiet nie chce jednak zakładać rodziny, a przynajmniej nie przed 30, możesz się kłócić, że to o czym piszę to kłamstwo i wszystko sobie wymyślam, ale z faktami, i badaniami nie wygrasz
0
@Zoker Niezła droga dedukcji xD Zacznijmy od tego, że jesteś naiwny myśląc, że jeśli dzieci nie będą wykorzystywane do robienia pamiątek to nie będę zmuszane do robienia innych rzeczy. Druga kwestia to taka, że tylko i wyłącznie ode mnie zależy, czy będę chciał kupić dana rzeczy, czy nie, niezależnie czy Kowalski wyda 1000 ojro na breloczki, albo magnesy. Jeśli 1000000 facetów godzi się na to żeby być traktowanym jako bankomaty i utrzymanki dla kobiet, albo będą robić wszystko co w ich mocy żeby zdobyć kobietę to odbije się to na wszystkim, normalni faceci nie będą potrafili założyć rodziny, demografia jeszcze bardziej się powiększy, wpłynie to na emerytury, zaburzenia psychiczne u facetów itp
Poczytaj sobie o tym co się dzieje w Korei i czemu mają najwyższy wskaźnik samobójstw
0
@Zoker Tak, ma to wpływ na społeczeństwo i cały szereg innych spraw, wiem do czego bijesz w tym momencie, sam raczej rozumiesz co mam przez to na mysli, siłą rzeczy również mnie to dotyka
3
@P33ck Pójdzie do United i skończy jak Lukaku, albo Higuain w Chelsea
0
@PatrykBarca Ja podrozowanie rozumiem nieco inaczej mimo wszystko, rozumiem jak ktoś jedzie żeby poznać dana kulturę, obyczaje, kuchnie, poznąć historię miejsc do których się udajemy itp. mówię tu o osobach, które się nazywają podróżnikami oczywiscie. Jak ktoś lubi po prostu popatrzeć na zabytki i ładne widoki to też nic mi do tego, niech każdy robi co lubi
0
@escarabajo Temat podróży też jest niezły, ludzie dostali na punkcie podróży takiego jobla, że jak powiesz komuś, że wolisz spokojnie spędzić czas na działce zamiast jechać do Chorwacji, czy Egiptu to patrzą na Ciebie jak na dziwaka. Nie rozumieją, że dla kogoś podróżowanie może być uciążliwe i ktoś nie widzi w tym czegoś niezbędnego do życia
2
@konrad1661 Tak naprawdę co Ci do tego kto co kupuję i czy robi 100 zdjęć, bo nie rozumiem? Wpływa to jakoś na zaburzenie jakiejś równowagi w świecie, na społeczeństwo? Rozpierdala mnie takie patrzenie na innych i tego co robią, krzywdzą Cię tym? Jak ktoś ma ochotę to dla mnie może codziennie wychodzić przed dom i robić 1000 zdjęć śmietnika, który stoi, zajmij się swoim życiem i spójrz na siebie
5
@Faro Facet strzelił 2 gole fatalnej Sevilli i od razu jakim to on topowym grajkiem nie jest. W Barcelonie też miał przez kilka meczy mocny początek, a później zniknął i tyle go widzieli. Zapewne do końca sezonu w Atletico strzeli jakieś 2/3 gole i tyle z niego będą mieli pożytku
8
@Nhyz Rafał Muniak, czy jak mu tam
2
@Kidd @barcelonaLM Tak naprawdę doszliśmy już do takiego etapu, że na takie coś się patrzy jak na coś normalnego, wszędzie widzę nagość, nieważne gdzie wejdą, nie wzbudza to juz żadnych emocji, trochę się czuje jak dziecko przyzwyczajone do wojny gdzie widzi codziennie rannych ludzi i karabiny w ręku. Ostatnio w proponowanych na ig wszedłem na profil byłej koleżanki z gimby, a tam zdjęcia nago gdzie się przykrywa dlonmi tylko w pozycji na żabę xDD No jest wysoko
2
@mrboom @Culers @sendesara @escarabajo no tak macie rację, zapomniałem że dzieciaczki 7/10 lat też dojeżdżać muszą autobusami, przyznaje wam racje i zwracam honor
1
@Kidd Coś w tym jest, ale już u kilkunastu aktorek/piosenkarek coś takiego widzę, a tak walczą o to żeby przedmiotowo nie traktować kobiet i powierzchownie nie oceniać xD
1
@BorzyKrzys Co to za moda na prześwitujące ubranie żeby srake było widać?
4
@Kidd W Nicei i tak zagrał genialny sezon jeden, a potem wydoil PSG :D
1
@bartas97 Właśnie mam ten kwitek, bo powiedziałem, że chce tak jak to było rok temu i się teraz zastanawiam xD
0
@cules100pro I jak to dokładnie wygląda?
0
@Rust_Cohle Chyba rezygnowałem
0
To PPK to opłacało się mieć, czy rezygnować? Bo już nie pamiętam xD
2
@Essos Z jego ilorazem inteligencji nie wiem, czy by mnie z 70 kg ubił
0
@Culers Rower? XD Naprawdę nigdy nie rozumiałem jak wiosna, czy jesienią ludzie z mojej klasy czekali tyle na autobus jak to 15 min rowerem było, nawet zimą jak nie było śniegu bym jeździł.
Z drugiej strony jeden gość dojeżdżał rowerem w technikum i mu przebili opony, albo łańcuch podpie... Eh xD
0
@Essos Awans Borussi dosyć pewny
1
@Esteban_ Zapomniałem, że Guardiola trenował Bayern, myślałem że za kogoś innego takie lanie dostali xD
2
@Esteban_ Te kontry były zabójcze, prime Ronaldo
1
@Emhyr Jak Mbappe będzie w swojej najlepszej dyspozycji to może być ciekawie, ja sobie btts i 2.5 over zagram
0
@bartekvisca Pamiętam, że tam Real ich zmasakrował raz za Ancelottiego bodajże
0
To ilu jutro optymistów stawia u buka awans PSG? Słyszałem, że leją ich na luzie na Alianz, a kurs 4.7 :)
2
@Kidd Kilka lat temu usłyszałem to na kanale "kartofliska" :D
0
@bartekvisca Często tak jest przed egzekucjami
5
@Kidd Nie ma futbolu bez alkoholu
0
Haha, ale kozacka kreacja Adriena xD