Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Będzie ciekawie w drugiej połowie
2
Na razie PSG lepsze niż się spodziewałam. Messi trochę spartaczył
1
@tbas Messi w kontrze? On przez 17 minut nawet próby sprintu nie wykonał
1
@P33ck Już legendarna bramka
1
@Striker Prawdopodobnie tak
https://pbs.twimg.com/media/FkSPK7pakAATYjC?format=jpg&name=small
3
Czy Kylian będzie dzisiaj w transie?
1
@Emhyr Jeśli Ukrainiec za 100 poszedł, to jest to normalna cena za Caicedo
0
@dniel Pff, zalezy czego w muzyce szukasz, bo za gnoja słuchałem Eminema gdzie był w sumie wszechstronniejszy niż obecnie, nie wiem jak można słuchać gościa, co przez 5 płyt tak samo brzmi i wszystko opiera na przyśpieszeniach i rymach
1
@Gall O Ergo Proxy też było dobre
1
@Messibestplayerintheworld Fakt, wybrał po prostu z sentymentu, naturalne że Franek był lepszym piłkarzem
0
Torres dobre wybory, poza Benitezem xD :)
https://www.instagram.com/reel/Copeha0gKG4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
4
@MesQueUnClub96 Może za 4 lata jak już będziesz mógł pójść na wybory, to jakaś partia się znajdzie
1
@dniel Biorąc pod uwagę różnorodność utworów/płyt zaczynając od Swimming Pools, a kończąc na Rich Spirit to Kendrick przy Eminemie jest wybitny jeśli chodzi o rozwój artystyczny
0
@John_Doe Wszystko co było i będzie dzieje się w tym momencie, czas jest iluzją
4
@PatrychoO Czyli tak jak ze wszystkim, wystarczy podać przykład RPA :)
0
@Lionel_Messi10 Drake > Kendrick > Blondas
2
@IronSanHybrid Niedługo robaczki i u nas na talerzu
2
@SciFunMaRacje Steins Gate
Yakusoku no Neverland
3
@tbas #piekłokobiet
12
@Encore Więcej oglądających ma na tym OF niż podczas meczów
11
One takie nie są
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330292520_590029996475293_7363996055086064284_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=VZthoEsuRvoAX8CZ-Lq&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCvZ9EXqKewYEjEL0xW7PIarSv-d2SDzIMZiqdTqH8IVQ&oe=640E286A
6
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/lIsiHCKFxYrhhpl8xLv8F4zlpbTHWY9s.jpg
Czekam aż karetki, straże i samochody policyjne będą jeździły na prąd :)
1
@BorzyKrzys Wiesz, że ten atak na mnie to samobójstwo, moi ludzie bez broni nie wychodzą na ulice. Kości zostały rzucone. Estoy de mala hostia cabrón.
Cztery Twoje kończyny, a do nich zaczepione cztery łańcuchy w cztery strony świata do motocyklów, to będzie nasza rozrywka, pow.
2
@Kessie Gościu u nas nie ma gadek z policją.
Jutro Krzyś będzie uznany za zaginionego, moi bracia z Czeczeni zostali poinformowani o całej sprawie. Tak między słowami uda się na wieczne odpoczywanie.
1
@BorzyKrzys Słuchaj, bo ten serwis spłynie krwią
4
@BorzyKrzys Haha co Ty gadasz małolat, jak Ty ledwo co dowód odebrałeś
Dom woskowych ciał niezły klasyczek
1
@P33ck Bayern i Milan
0
@Rust_Cohle Czekaj zaraz kilku zawołam do pomocy
0
@Dironixu W Neapolu trochę bym się bał świrować, ale w takim Rzymie byłoby mega na pewno
0
@Mns21 Ale tylko hala dzieci i Muniak są oburzeni tym xD