Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@maciar Ważne, że dzieciaki mają ojca i matkę, mi dziadek jeden zmarł jak miałem 3 lata, a drugiego od strony ojca to z 20 lat nie widziałem i babki
3
@Krzysztof1987 No u mnie nikt nie gadał że jest zmęczony, zwyczajnie po pracy szedł drzemkę zrobić, albo o 21 do spania. Ja w tym tygodniu może łącznie 18h spałem i nie jęcze
19
@Recha_0684 Możesz powiedzieć, że lubisz kiedy ciocia wpada w odwiedziny
2
@cris2706 W ekstraklasie po jednym meczu, by szatnie rozniósł
7
@Zoker No i przypomniał, że trzeba oddychać..
0
@AdiKingu96 Skoro nic nie musi to niech kończy karierę
0
@Rust_Cohle Że od zawsze chciałem się zaopiekować taka 5 latka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Gościu jest prze kotem, polecam sprawdzić ostatni album, wielu stawia go przed Kendrickiem nawet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde Haha, patrzcie jaka chciwa, chciałaby paprykę za frajer, w dupach się poprzewracało
2
@BulaKG Gustuje w 10 lat młodszych od siebie, a nie 2x starszych
9
Chociaż żona szefa to porządna kobieta i wie co dać facetowi
https://zapodaj.net/images/eb051973fa6e3.jpg
1
@barteggg08 Też mam taki plan w przyszłym tygodniu
1
@require Mam 12, więc uważaj na słowa
1
@barteggg08 Śniegu do kostek, z fartem. Za dwa dni ma być już po 9/10 stopni na szczęście
1
@Odcinkowy Tragiczna gra, można było się spodziewać
4
Sentino w kwietniu wraca do Polski żeby zagrać koncerty. Wydał komunikat w którym powiedział żeby uważać kogo obrażacie, bo tym razem zabiera ze sobą ekipę z Marbelli, w ekipie ma się znaleźć Sentino, Alvarez, Sebastian i Tatuażyk, miejcie się na baczność, pow.
1
@Czajka90 Magłaja farmerom z Francji powinien podołać
9
@Deviler Z okazji dnia mężczyzny życzę wszystkiego najlepszego samotnym matkom, bo jak wiadomo mają najciężej w życiu
1
@JimMorrisonFCB p0lka, coraz częściej spotykany gatunek w naszym kraju
0
@Rust_Cohle Niech sobie leżą, ale kupno koszulek Napoli po jakichś normalnych cenach jest niemożliwe praktycznie xD
6
@qbuteq Najlepsze, że wrócił VAT i akcyza na paliwo, a diesel raptownie jednak mógł spaść do 7 zł z 7.6 xD
5
@hayek Do tego czasu może być po wojnie już
1
@Jakchcesz Mam już z 15/16, jakiś czas temu na Vinted kilka kupiłem xD
0
@RoberDzik Za ile te wybory są?
3
@P33ck Nie no nie, nie wierzę w to, że Chelsea skorzysta z tej opcji wykupu Abrahama za 80 baniek xD Takich frajerów nawet tam nie może być
1
@Mixtape No zaj.. pogoda człowiek nie spał, a tu ponad pół h odśnieżania rano przed pracą xD
1
@Rust_Cohle
1. 2 / +2.5
2. 2 / -2.5
3. 2 / +2.5
4. X / -2.5
5. 1 / +2.5
6. 2 / +2.5
7. X / -2.5
8. 1 / +2.5
9. X / -2.5
10. 1 / -2.5
1
@Rust_Cohle Za co, przecież jest niemiecko-afgański, to niby jak go nazwać xD
0
@dniel Chłopie tu na słuchawkach leci ostatni album Quadeci, a nie jakieś wafle