2

@maciar Ważne, że dzieciaki mają ojca i matkę, mi dziadek jeden zmarł jak miałem 3 lata, a drugiego od strony ojca to z 20 lat nie widziałem i babki

3

@Krzysztof1987 No u mnie nikt nie gadał że jest zmęczony, zwyczajnie po pracy szedł drzemkę zrobić, albo o 21 do spania. Ja w tym tygodniu może łącznie 18h spałem i nie jęcze

19

@Recha_0684 Możesz powiedzieć, że lubisz kiedy ciocia wpada w odwiedziny

2

@cris2706 W ekstraklasie po jednym meczu, by szatnie rozniósł

7

@Zoker No i przypomniał, że trzeba oddychać..

0

@AdiKingu96 Skoro nic nie musi to niech kończy karierę

0

@Rust_Cohle Że od zawsze chciałem się zaopiekować taka 5 latka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Gościu jest prze kotem, polecam sprawdzić ostatni album, wielu stawia go przed Kendrickiem nawet


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@clyde Haha, patrzcie jaka chciwa, chciałaby paprykę za frajer, w dupach się poprzewracało

2

@BulaKG Gustuje w 10 lat młodszych od siebie, a nie 2x starszych

9

Chociaż żona szefa to porządna kobieta i wie co dać facetowi
https://zapodaj.net/images/eb051973fa6e3.jpg

1

@barteggg08 Też mam taki plan w przyszłym tygodniu

1

@require Mam 12, więc uważaj na słowa

1

@barteggg08 Śniegu do kostek, z fartem. Za dwa dni ma być już po 9/10 stopni na szczęście

1

@Odcinkowy Tragiczna gra, można było się spodziewać

4

Sentino w kwietniu wraca do Polski żeby zagrać koncerty. Wydał komunikat w którym powiedział żeby uważać kogo obrażacie, bo tym razem zabiera ze sobą ekipę z Marbelli, w ekipie ma się znaleźć Sentino, Alvarez, Sebastian i Tatuażyk, miejcie się na baczność, pow.

1

@Czajka90 Magłaja farmerom z Francji powinien podołać

9

@Deviler Z okazji dnia mężczyzny życzę wszystkiego najlepszego samotnym matkom, bo jak wiadomo mają najciężej w życiu

1

@JimMorrisonFCB p0lka, coraz częściej spotykany gatunek w naszym kraju

0

@Rust_Cohle Niech sobie leżą, ale kupno koszulek Napoli po jakichś normalnych cenach jest niemożliwe praktycznie xD

6

@qbuteq Najlepsze, że wrócił VAT i akcyza na paliwo, a diesel raptownie jednak mógł spaść do 7 zł z 7.6 xD

5

@hayek Do tego czasu może być po wojnie już

1

@Jakchcesz Mam już z 15/16, jakiś czas temu na Vinted kilka kupiłem xD

0

@RoberDzik Za ile te wybory są?

3

@P33ck Nie no nie, nie wierzę w to, że Chelsea skorzysta z tej opcji wykupu Abrahama za 80 baniek xD Takich frajerów nawet tam nie może być

1

@Mixtape No zaj.. pogoda człowiek nie spał, a tu ponad pół h odśnieżania rano przed pracą xD

1

@Rust_Cohle
1. 2 / +2.5
2. 2 / -2.5
3. 2 / +2.5
4. X / -2.5
5. 1 / +2.5
6. 2 / +2.5
7. X / -2.5
8. 1 / +2.5
9. X / -2.5
10. 1 / -2.5

1

@Rust_Cohle Za co, przecież jest niemiecko-afgański, to niby jak go nazwać xD

0

@dniel Chłopie tu na słuchawkach leci ostatni album Quadeci, a nie jakieś wafle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?