5

@BorzyKrzys Psycha leży i nie wstaje xD

5

@FioletoweOczy Też rozwiążą i wszyscy przejdziecie na stronę armatek, a @arasz1819 na notatnik z @Kapitan hawk

2

@Rust_Cohle Solidarnie z Janiama protestuje xD

4

#15 nutka na dziś
Tyler, the Creator - New Magic Wand (Live)


Ten numer w wersji koncertowej to totalny rozp******

Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie

2

@Medium
#15 nutka na dziś
Tyler, the Creator - New Magic Wand (Live)


0

@Rust_Cohle Woooow 3, ale strata duża

3

Lech > Barca w pucharach

0

@FcPortoFan1999 Za dużo Arsenalu

0

5 minut oglądania Lecha i ja już mam dość

1

@Encore Papapapapapapa

0

@msmsms Mam nadzieję, ja się modlę tylko żeby Saka przeżył ten sezon cały, bo gra wszystko, a jak dozna kontuzji to nie ma nikogo na PS

0

@Uukasz_93 Roma, albo Arsenal w LE i pasi

2

@Encore Nie takich w Hiszpanii rozpisywał w 5 minut na dwójce w kiblu

0

Roma 2:0, dziękuje i pozdrawiam, ez

0

@SciFunMaRacje Faceci to już w ogóle są odklejeni na punkcie kobiet, poza tym skupiam się bardziej na kobietach, bo mnie bardziej interesują i niestety brakuje około 500 tyś kobiet w moim wieku w Polsce xD

1

@Rust_Cohle To teraz trzeba prowokować oponentów przed kolejką żeby bana wyrwali :) xD

0

@Rust_Cohle W sumie to i tak gdzieś daleko będę xD

4

Niezły gol z baniaka i Sporting na 1:1, Kiwior stanął i nawet nie wyskoczył xD

1

Arsenal win, Roma win i można kończyć, o @MesQueUnClub96 Union u siebie w łeb z Belgami xD

1

@Esteban_ Dybala po pierogach w prime. Pamiętam jak Kolorowy zawsze oglądał kompilacje z Neymarem xD

0

@betonito Co z Makłowiczem?

0

@require Tymczasem Neymar xDDDDDDDDD

8

Każdy topowy zawodnik mógł zostać zatrudniony przez Wengera swego czasu, ale dziwnym trafem nie został xD

0

@daniel32778 A nie przypominaj ku..., dobrze ze przeszłością nie żyje :d

3

Ja tylko wymyślam sobie historie o kobietach i je pomawiam, one wcale takie nie są, a poniższy filmik nie jest prawdziwy, wszystko jest ustawione

3

Kiwiorek w podstawie i humor gituwa

0

@kubix05 Już takich nie wstawiają?

2

@daniel32778 Myślałem, że ktoś się jakoś mocno oburzy, ale nie wyszło xD Takie dwumecze były świetne do oglądania, dwie ekipy skupione na atakowaniu, w dodatku wybitne nazwiska na boisku, fajne czasy. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?