Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
#14 nutka na dziś
Najważniejszy numer dla mnie jeśli chodzi o PL rap
Medium - pamięć
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie
2
@Medium
#14 nutka na dziś
Medium - pamięć
0
@agaFCB Może prymitywny, ale surowy ziemniak pokrojony w plasty i położenie na czoło + zawinąć szmatą. Kiedyś tak 42 stopniową gorączkę zbiłem. Z tabletek nurofen
0
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/xrTVx1JK5lUiZc5UOLRqpq7OUIgDNoiZ.jpg
Im niższą ocenę ma zakład karny, tym bardziej cieszy się podatnik :D
0
@Panpiwkarz Kvaradona zgarnia wszystkie skalpy
1
Przegrywy odpadają i dzień elegancki
1
@QuaReL Napoli bierze LM
0
Ojoj prawie Kane, ładna interwencja na linii
0
@Kaamilos87 Kurzem się zapełnia
0
Benfica Milan Bayern Chelsea, do tego dojdzie raczej na pewno Napoli, Real, City i Inter, niezły składzik
9
Neymar wywalone jaja z bebzonem, Messi MLS, Ramos też się zawija, Hakimi do paki, ciekawe kto będzie tam wychodził w przyszłym sezonie xD
0
@cchesterr43 dobrze poszedł
9
Wspaniały to był projekt szejków, nie zapomnę go nigdy
0
Conte iQ200, Romero dostaje czerwo, a ten Sancheza wprowadza
0
Ale idiota wleciał w Theo
6
Z takim słabym Bayernem nie strzelić gola w dwumeczu i oni mieli coś w LM ugrać? xD Do Francji golić ogórów
7
No i wakacje dla PSG, wyjaśnione szejkusy, można włączyć serial
2
Na Mbappe skupiona cała obrona Bayernu, bo reszta w ataku nie istnieje PSG
1
@MesQueUnClub96 Rzeczywiście, szczególnie w finale MŚ Mbappe zniknął strzelając hattricka, gdy Francja gówno grała 4/5 meczu
0
@Sheva77 Okej dziękuję za opinie, ale mam ja gdzies i chodzi mi o Tottenham, jak już tak się zesrałeś
0
@BartqRKO Fajnie się ogląda mundiale z lat 70/80 jak nie wiesz kto wygrywał mecze, polecam :D
0
@BartqRKO Włącz sobie z odtworzenia
0
@kuz W Milanie, że w meczu Milanu, nie będę tyle razy wymieniał nazwy przegrywow
0
Co za kapitalny mecz w Milanie, żadna drużyna nie oddała celnego strzału xD
Jeden z dwójki slabiakow awansuje dalej, jeśli Benfica trafi na Tottenham, albo Milan to awansują dalej
5
@kylian7 Ramos, Hakimi i Verratti to ogorasy? Nie ośmieszaj sie
2
@Firestone Milanu nie lepszy
4
Vitinha to parodysta jakiś xddd
3
@Jakchcesz Raczej Vitinha przydembelil
2
Jak można w tej sytuacji nie zapierdzielic mocniej? XDD
0
Ale rzadziocha dzisiaj w LM, w Milanie też się nic nie dzieje