2

#14 nutka na dziś
Najważniejszy numer dla mnie jeśli chodzi o PL rap
Medium - pamięć



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie

2

@Medium
#14 nutka na dziś
Medium - pamięć


0

@agaFCB Może prymitywny, ale surowy ziemniak pokrojony w plasty i położenie na czoło + zawinąć szmatą. Kiedyś tak 42 stopniową gorączkę zbiłem. Z tabletek nurofen

0

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/xrTVx1JK5lUiZc5UOLRqpq7OUIgDNoiZ.jpg
Im niższą ocenę ma zakład karny, tym bardziej cieszy się podatnik :D

0

@Panpiwkarz Kvaradona zgarnia wszystkie skalpy

1

Przegrywy odpadają i dzień elegancki

1

@QuaReL Napoli bierze LM

0

Ojoj prawie Kane, ładna interwencja na linii

0

@Kaamilos87 Kurzem się zapełnia

0

Benfica Milan Bayern Chelsea, do tego dojdzie raczej na pewno Napoli, Real, City i Inter, niezły składzik

9

Neymar wywalone jaja z bebzonem, Messi MLS, Ramos też się zawija, Hakimi do paki, ciekawe kto będzie tam wychodził w przyszłym sezonie xD

0

@cchesterr43 dobrze poszedł

9

Wspaniały to był projekt szejków, nie zapomnę go nigdy

0

Conte iQ200, Romero dostaje czerwo, a ten Sancheza wprowadza

0

Ale idiota wleciał w Theo

6

Z takim słabym Bayernem nie strzelić gola w dwumeczu i oni mieli coś w LM ugrać? xD Do Francji golić ogórów

7

No i wakacje dla PSG, wyjaśnione szejkusy, można włączyć serial

2

Na Mbappe skupiona cała obrona Bayernu, bo reszta w ataku nie istnieje PSG

1

@MesQueUnClub96 Rzeczywiście, szczególnie w finale MŚ Mbappe zniknął strzelając hattricka, gdy Francja gówno grała 4/5 meczu

0

@Sheva77 Okej dziękuję za opinie, ale mam ja gdzies i chodzi mi o Tottenham, jak już tak się zesrałeś

0

@BartqRKO Fajnie się ogląda mundiale z lat 70/80 jak nie wiesz kto wygrywał mecze, polecam :D

0

@BartqRKO Włącz sobie z odtworzenia

0

@kuz W Milanie, że w meczu Milanu, nie będę tyle razy wymieniał nazwy przegrywow

0

Co za kapitalny mecz w Milanie, żadna drużyna nie oddała celnego strzału xD
Jeden z dwójki slabiakow awansuje dalej, jeśli Benfica trafi na Tottenham, albo Milan to awansują dalej

5

@kylian7 Ramos, Hakimi i Verratti to ogorasy? Nie ośmieszaj sie

2

@Firestone Milanu nie lepszy

4

Vitinha to parodysta jakiś xddd

3

@Jakchcesz Raczej Vitinha przydembelil

2

Jak można w tej sytuacji nie zapierdzielic mocniej? XDD

0

Ale rzadziocha dzisiaj w LM, w Milanie też się nic nie dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?