7

@Encore Przecież Ronaldo nigdy nikogo nie okiwał i tylko machał w miejscu całą karierę nad piłką szkitami

2

#12 nutka na dziś
Луна (Luna) - Мальчик, ты снег



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12831822
@Kessie

1

@Medium
#12 nutka na dziś
Луна (Luna) - Мальчик, ты снег


0

@Foro Hmm, a Słowenia, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, czy Czechy? Tam chyba też bardzo spokojnie

4

@Rl9k1nG Oczywiście, że gruz, byle buda była zdrowa i silnik, za śmieszne pieniądze samemu można 4/5 rzeczy zrobić przy odrobinie chęci i samozaparcia, w dodatku diesle można pod fajne moce podkręcać po januszowemu, a niech Ci się zesra jakieś 2.0 tfsi, to Panie zawał

2

@barcelonaLM Zrównanie Korei Północnej z ziemią przyniosłoby ukojenie tym wszystkim biednym ludziom

3

Vegeta odstawił małolate i szuka nowej dziewczyny, chętne pisać na PW @VegetaPolska


7

Claire Forlani w Joe Black 10/10

6

@Deviler Jestem rasistą, a to nie jedna z moich zalet

3

Ja robiący coś przy samochodzie


0

@marcin62 Tylko trzy rozdwojenia jaźni?

0

@daniel32778 No niezbyt, bo to 2 lata temu było, ja rozumiem żeby cyklicznie mi się to przydarzało xD

2

@MarioVeB! no nie wiem, gracze Wiśni grali na czas w doliczonym, w dodatku jeden z zawodników ponad minutę siedział na murawie trzymając się za pachwinę

5

@koziar Ludzie jada po nim jaki jest, ale gdyby ktoś inny był na jego miejscu to po kilku latach kariery już by psychicznie siedział gdzieś zamknięty w domu na tabletkach, przecież gość masakrycznie odkąd pamiętam był wygwizdywany i obrażany na trybunach/w internecie

5

@MarioVeB! dodaj kapitalna remontade Arsenalu :)

2

@FcBarcelonaFanMSN Niezle druty, idealne na przebicie piłki xD

4

Polecam przeczytać. Na samą myśl, że miałbym się użerać z takimi ludźmi gotuje się we mnie
https://m.jbzd.com.pl/obr/2940155/historia-z-dzwiami-i-bombelkiem-wersja-czytana

4

@Kessie Pięknie brzmiały te silniki

2

@Kidd Nie tylko u nas tak jest niestety, w wielu krajach tak działa prawo.
A moi ziomale za grama w spodniach dostali zawiasy na 2 lata xD

0

@MesQueUnClub_87 Powinna krzesło dostać razem z tymi trzema wykolejeńcami

0

@Odcinkowy O kurde to mnie zaskoczyłeś

1

@tomek8756 Witamy w klubie 27

0

@Gall A ta Mia zrezygnowała, bo za mało jej płacili za filmy, no w sumie jak stuleje i simpy kupują jej zdjęcia, czy co tam sprzedaje za 10 x tyle, to co się dziwić

0

@Gall Przeczytałem o przypadku Sashy i jednak zmieniam zdaniem, zrezygnowała z kariery przez problemy zdrowotne, można się domyśleć jakie (tylna część ciała), także no cóż

1

@draxidox Że nie boją się kolejnych bombardowań tych miejsc

1

@Esteban_ Jose pięknie ubarwia oglądanie piłki, jedyny w swoim rodzaju ;D

1

@kondzix2115 Mnie jedynie fascynuje wchodzenie na stronę Realu żeby wklejać jakieś kocopoly 15 latkow, albo niedojrzałych dorosłych xD

6

@Foro Tak, boli mnie fakt tego jak faceci sie daja wykorzystywać finansowo i jak kobiety mają łatwo w życiu jeśli chodzi o ustawienie się przy odrobinie rozumu, lata obserwacji zmusiły mnie do nadmiernej ostrożności, co do kobiet, zwracam uwagę na każdy gest, czy zachowanie, jeśli wyczuje p0lke nosem to od razu idzie w odstawkę, nie chce skończyć jak ludzie, których znam, czy to znajomi, czy osoby z rodziny, którzy tyrają na księżniczki, a na końcu i tak nic z tego nie mają xD
Także muszę przestrzegać Mirków, wykonuje syzyfowe zadanie, aby ocalić chociaż jednego biednego chłopa

3

@Kamilos84 A ja tam szanuje Sashe jakby to nie brzmiało, odcięła się całkowicie od tego, nie wzbogaca się na swojej przeszłości tylko sobie spokojnie w cieniu zajmuje się tym co sprawia jej przyjemności, na Instagramie nie zobaczysz święcenia gołym ciałem, fajnie że potrafiła się wyrwać i zerwać z łatwym pieniądzem. Wiadomo przeszłości nie zamarze i tego, że lizała deskę klozetowa itp, ale wyszła na prostą i wydaje się być inteligentna kobieta obecnie. Nie to co Khalifa, która próbuje zgrywać moralizatorke, feministkę i królowa moralności, a dalej trzepie kasę na OF i świeceniu ciałem na Instagramie

2

@Kluivert_P Nie no ja rozumiem mieć jakieś koleżeńskie relacje, czy przyjacielskie z prostytutka jeśli ma się wspólne tematy i jest ogólnie w porządku osoba, ale żeby sypiać z taką i założyć rodzinę w którą codziennie się kilkunastu typa zlewalo i Bóg wie co robiło, obrzydliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?