Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bezhistorii Aj, niesympatyczna sytuacja, dzięki za wyjaśnienie
0
@Rust_Cohle Aaaa dobra to zmienia postać rzeczy, słyszałem tylko o jej depresji
0
O ku... co to się z Selena stało, do featu z Bedoesem się szykuje? Dwa podróbki xD
https://www.instagram.com/p/CpS0P4XuDm4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Fatalny występ
0
@Nazio87 Co z tego, że byś na prawo poszedł skoro musisz przestrzegać wszystkich punkcików? XD
0
@zenoowity Mu tam noga po piłce ześlizgnęła się na nogę zawodnika świętych
3
@valdeq w Anglii jest niesamowita patologia od paru sezonów
1
@DonAndresFCB Nie przesadzaj, Casemiro przy Ramosie to grzeczny zawodnik
0
@Encore 7 asyst w dwóch sezonach ligowych
0
Mnie też Odegard wyjaśnił, po wypożyczeniu ostatnim jak usłyszałem ile Arsenal zapłaci za Norwega to byłem ostatnim, który by go podpisał i byłem przekonany, że Perez zrobił kolejny dobry biznes xD
1
Najśmieszniejsze, że tutaj spokojnie 5:0 powinno być. #Artetaball
0
@Encore Pierwszy raz United w tym sezonie pokrzywdzone?
0
Co oni dzisiaj grają, Trossard 3 asysty ja dupie :O
2
Niesamowity ma luz Trossard, mam nadzieję że Jesus po kontuzji nie wejdzie od razu do pierwszego składu przy takiej dyspozycji Belga
1
@Ptasior Modliłem się żeby tak się stało i w końcu ten klub mądre decyzje podejmuje
4
@MesQueUnClub96 Pamiętasz co pisałem o Unionie? 3 kolejki i ich w top4 nie będzie, aktualnie są na 5 miejscu. Trzymaj się tam :)
0
@Albatros Miałeś już nie grać
0
Xhaka chłopie co Ty zrobiłeś? xDD Powinna być 3 asysta Trossarda, szkoda
2
Nieźle gra Arsenal jak na drużynę, która spuchła
0
W końcu zacznie się mecz i Fulham przestanie całą 11 bronić na własnej połowie
3
@LionelM95 Zdarzają się różne okresy, teraz akurat jest ten gorszy :D
0
@LionelM95 A z 3 już w ciągu tygodnia, wolę się wysypiac co dwa dni niż spać po 3/4 h
1
@LionelM95 I się zachciało spać kurde
3
@norbi77 Bo powinien, jak ludzie wspominają o dwumeczu z Chelsea to pewnie też wracasz do 1 meczu, zgadza się?
5
@Donnie_Darko Ogólnie jak czytam te komentarze i jakie zezwierzęcenie się uruchamia w ludziach, to łeb boli. Takie osoby, jak te które są na nagraniu powinno się wyłapywać, taki oklep spuścić żeby nie mogli dojść długo do siebie i zamykać temat jeśli prawo nie potrafi wymierzyć sprawiedliwości adekwatnej do tego co zrobili
4
#17 nutka na dziś
Nie mogłem odmówić sobie tej przyjemności, z dedykacją dla @VegetaPolska
PRO3L8M - Poszła i nie wróci
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12887504
@Kessie
1
@Medium
#17 nutka na dziś
PRO3L8M - Poszła i nie wróci
51
@tomek8756 One takie nie są, dziewczynki są wrażliwe i empatyczne
6
@TaughtMule A dzisiaj za puszkę fanty w zabce 4 zł, jest dobrze
6
@barcelonaLM możesz @Lola120 rosołu nagotowac, albo bigosu, bo dziewczyna chora w łóżku, ona jest inna i doceni takie gesty :)