3

@Bezhistorii Aj, niesympatyczna sytuacja, dzięki za wyjaśnienie

0

@Rust_Cohle Aaaa dobra to zmienia postać rzeczy, słyszałem tylko o jej depresji

0

O ku... co to się z Selena stało, do featu z Bedoesem się szykuje? Dwa podróbki xD
https://www.instagram.com/p/CpS0P4XuDm4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Fatalny występ

0

@Nazio87 Co z tego, że byś na prawo poszedł skoro musisz przestrzegać wszystkich punkcików? XD

0

@zenoowity Mu tam noga po piłce ześlizgnęła się na nogę zawodnika świętych

3

@valdeq w Anglii jest niesamowita patologia od paru sezonów

1

@DonAndresFCB Nie przesadzaj, Casemiro przy Ramosie to grzeczny zawodnik

0

@Encore 7 asyst w dwóch sezonach ligowych

0

Mnie też Odegard wyjaśnił, po wypożyczeniu ostatnim jak usłyszałem ile Arsenal zapłaci za Norwega to byłem ostatnim, który by go podpisał i byłem przekonany, że Perez zrobił kolejny dobry biznes xD

1

Najśmieszniejsze, że tutaj spokojnie 5:0 powinno być. #Artetaball

0

@Encore Pierwszy raz United w tym sezonie pokrzywdzone?

0

Co oni dzisiaj grają, Trossard 3 asysty ja dupie :O

2

Niesamowity ma luz Trossard, mam nadzieję że Jesus po kontuzji nie wejdzie od razu do pierwszego składu przy takiej dyspozycji Belga

1

@Ptasior Modliłem się żeby tak się stało i w końcu ten klub mądre decyzje podejmuje

4

@MesQueUnClub96 Pamiętasz co pisałem o Unionie? 3 kolejki i ich w top4 nie będzie, aktualnie są na 5 miejscu. Trzymaj się tam :)

0

@Albatros Miałeś już nie grać

0

Xhaka chłopie co Ty zrobiłeś? xDD Powinna być 3 asysta Trossarda, szkoda

2

Nieźle gra Arsenal jak na drużynę, która spuchła

0

W końcu zacznie się mecz i Fulham przestanie całą 11 bronić na własnej połowie

3

@LionelM95 Zdarzają się różne okresy, teraz akurat jest ten gorszy :D

0

@LionelM95 A z 3 już w ciągu tygodnia, wolę się wysypiac co dwa dni niż spać po 3/4 h

1

@LionelM95 I się zachciało spać kurde

3

@norbi77 Bo powinien, jak ludzie wspominają o dwumeczu z Chelsea to pewnie też wracasz do 1 meczu, zgadza się?

5

@Donnie_Darko Ogólnie jak czytam te komentarze i jakie zezwierzęcenie się uruchamia w ludziach, to łeb boli. Takie osoby, jak te które są na nagraniu powinno się wyłapywać, taki oklep spuścić żeby nie mogli dojść długo do siebie i zamykać temat jeśli prawo nie potrafi wymierzyć sprawiedliwości adekwatnej do tego co zrobili

4

#17 nutka na dziś
Nie mogłem odmówić sobie tej przyjemności, z dedykacją dla @VegetaPolska
PRO3L8M - Poszła i nie wróci



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12887504
@Kessie

1

@Medium
#17 nutka na dziś
PRO3L8M - Poszła i nie wróci


51

@tomek8756 One takie nie są, dziewczynki są wrażliwe i empatyczne

6

@TaughtMule A dzisiaj za puszkę fanty w zabce 4 zł, jest dobrze

6

@barcelonaLM możesz @Lola120 rosołu nagotowac, albo bigosu, bo dziewczyna chora w łóżku, ona jest inna i doceni takie gesty :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?