Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Jak słuchasz od premiery Batmana to może i tak
6
#20 nutka na dziś
Nirvana - Dumb
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12905655
@Kessie
1
@Medium
#20 nutka na dziś
Nirvana - Dumb
1
Panowie LE to już przeszłość, liczy się liga z Holdingiem na ŚO
1
@Kazragore No niestety już wcześniej słyszałem o opiniach, że ta gra będzie mizerna
0
Saliba się rozkraczył, no to jesteśmy w dupie
Holding zamiast Kiwiora
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kengo Czyli planowany crash żeby dostać pieniążki od państwa i wracamy
2
@BorzyKrzys Jak Sparta Oborniki
4
@Encore No nie pogra do końca sezonu już, ciekawe co u Jesusa. Kurde czlowiek 4 piwa wypil, a tu mecz dopiero, jutro ciezary
2
@Rust_Cohle Mam gola Szachtara na jednym, sad
0
@koksik2700 Wersy o biedzie w wieku 50 lat? Spoko jak ktoś lubi
1
@Zip Arsenal Sporting, dwie ofensywne drużyny, drugi mecz to flaki z olejem będą
1
@Donnie_Darko Grałem na podobnych za gnoja, matka niezły wku.. miała jak wracałem cały w piachu, błocie i wszystkim uwalonym xD
2
Francja za liga holenderska? Co w tym dziwnego jak Balogun tam kręci 16 goli w kiepskim Reims
2
@Bezhistorii Hattricka na ławce hamburgerów z maca, nawet we śnie takie nierealne rzeczy nie mają miejsca chłopak
4
@Rust_Cohle Ten po którym musiałeś nakrycie zmieniać
13
Dzisiejszy sen @Rust_Cohle
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335288818_744410170562827_7967598309367018984_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=PnhlSrmqEAEAX_URtHd&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfDk4ZEGhGWb6CDfzq3CH8N2RvEPj3ZMYzwrtakrdKOxOg&oe=6418CB32
1
Piękne
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335908743_130993443249138_4777623852409925773_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3MkPcOPr074AX-LHekE&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCWDq5xw1gv9WAwOR6dDEfuVyh6GSfitKDSz_an2628Ag&oe=6418787B
Chyba sobie będę ubierał taką maskę przed meczami Napoli
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335301391_1144103642897538_4374923733173380877_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=G83Nuh-sDpcAX9L-lik&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfCL12Nhw_cIk7OXapGsdG1rb99Mdg1LeeA0pTBJIpzHWw&oe=6418922E
3
@Ojciec5tkidzieci Wiesia nawet nie podejrzewała używając dwóch szarych komórek, jak i setki innych Grażyn, że to bait dla ludzi o iQ buta
8
W tych 1000 komentarzach są takie perełki, że z głupoty Grażyn można mieć przez długi czas przedni ubaw
https://wykop.pl/cdn/c3201142/8d20b009095c4e17cf9178f0ddfe3d87970063a9fdcbdca621400dbdff049dad,w800.png?author=Erlein&auth=bc4b86a0578d92975964dd8e9e6b5cd8
6
@JimMorrisonFCB A to tylko jedna z wielu zalet
8
Kiedy @MesQueUnClub96 coś pierdzi na rambli, że Haaland < Lewandowski
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336512674_731808011996827_2712462476039741653_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=WvNDxrfdFvsAX_6vhYQ&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfAeAayMiVAK7HSkaBCt0jwrR-Mq49PHlARHZ9CRrP1KPw&oe=6418BCCB
5
@tristan87 Przecież Harnaś to ambrozja dla podniebienia
4
@Striker Chyba nie jestem gotowy jeszcze
1
Nasuwają się tylko dwa słowa
https://glamrap.pl/sekret-urody-bedoesa-raper-pokazuje-jak-pielegnuje-swoje-cialo/
8
@Kidd Pod siebie wybrał
1
@barcanawieki Dla mnie Odergard
1
@Encore Widzę tu X1, win Fenerbahce i win United
2
@Nano22 Z tych popowych na pewno