1

@Rewolucja123 Jak słuchasz od premiery Batmana to może i tak

6

#20 nutka na dziś
Nirvana - Dumb



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12905655
@Kessie

1

@Medium
#20 nutka na dziś
Nirvana - Dumb


1

Panowie LE to już przeszłość, liczy się liga z Holdingiem na ŚO

1

@Kazragore No niestety już wcześniej słyszałem o opiniach, że ta gra będzie mizerna

0

Saliba się rozkraczył, no to jesteśmy w dupie
Holding zamiast Kiwiora

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kengo Czyli planowany crash żeby dostać pieniążki od państwa i wracamy

2

@BorzyKrzys Jak Sparta Oborniki

4

@Encore No nie pogra do końca sezonu już, ciekawe co u Jesusa. Kurde czlowiek 4 piwa wypil, a tu mecz dopiero, jutro ciezary

2

@Rust_Cohle Mam gola Szachtara na jednym, sad

0

@koksik2700 Wersy o biedzie w wieku 50 lat? Spoko jak ktoś lubi

1

@Zip Arsenal Sporting, dwie ofensywne drużyny, drugi mecz to flaki z olejem będą

1

@Donnie_Darko Grałem na podobnych za gnoja, matka niezły wku.. miała jak wracałem cały w piachu, błocie i wszystkim uwalonym xD

2

Francja za liga holenderska? Co w tym dziwnego jak Balogun tam kręci 16 goli w kiepskim Reims

2

@Bezhistorii Hattricka na ławce hamburgerów z maca, nawet we śnie takie nierealne rzeczy nie mają miejsca chłopak

4

@Rust_Cohle Ten po którym musiałeś nakrycie zmieniać

3

@Ojciec5tkidzieci Wiesia nawet nie podejrzewała używając dwóch szarych komórek, jak i setki innych Grażyn, że to bait dla ludzi o iQ buta

8

W tych 1000 komentarzach są takie perełki, że z głupoty Grażyn można mieć przez długi czas przedni ubaw
https://wykop.pl/cdn/c3201142/8d20b009095c4e17cf9178f0ddfe3d87970063a9fdcbdca621400dbdff049dad,w800.png?author=Erlein&auth=bc4b86a0578d92975964dd8e9e6b5cd8

6

@JimMorrisonFCB A to tylko jedna z wielu zalet

5

@tristan87 Przecież Harnaś to ambrozja dla podniebienia

4

@Striker Chyba nie jestem gotowy jeszcze

1

8

@Kidd Pod siebie wybrał

1

@barcanawieki Dla mnie Odergard

1

@Encore Widzę tu X1, win Fenerbahce i win United

2

@Nano22 Z tych popowych na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?