1

Haha znowu lota w drugiej rundzie @MesQueUnClub96 @takisobiektos na następnych zawodach się uda :)

1

@DonMatteo901 I przegrali ten mecz 0:2 xD

1

Hurkacz co próbuje krzywdę dziecku zrobić na korcie, fatalny przykład sportowca, pewnie jego idolem jest Djokovic

4

@takisobiektos i po co było oznaczać po 1 secie? xD

0

Paul jak porobił Hurkacza xD

2

@Mario96w Hurkacz lubi sobie w drugiej rundzie polecieć z turnieju

1

2

@takisobiektos Spokojnie mecz się nie skończył xD

2

@AFA90 Oj tak, piękny był ten fishbot, aczkolwiek średnio łowił :D Przypływ adrenaliny, kiedy konta są wylogowane i myślisz, że już perm poszedł, a to neta wywaliło tylko xD

1

@AFA90 Serce boli, ale niestety to jest granica tych nowych silników w autach, 150/200k i trzeba zacząć składać modły żeby się nie rozkraczył

5

1

@AFA90 No ja tam sobie wkładałem co miecha kafla i robiłem z kumplem go :D Niektórzy muszą na remonty silnika ponad 10k wydać i nic nie zrobisz, chyba ze sie za grosze pozbedziesz :D

1

@AFA90 Oj to Panie to jest nic, w mojej audi 8l 130 asz, wtryski, uszczelki pompowtryskow, pompa vacum, układ wydechowy, opony, wszystkie przewody paliwowe, wszystkie filtry, amory tył, z przodu z lewej strony praktycznie wszystko w zawieszeniu, do tego jeszcze farbe dorabiałem, przepływka, jakieś gruszki, zarówki i inne pierdoły, to łącznie z 14k na niego wywaliłem i sprzedałem za 6 xD

1

@TheNekro94 Chyba źle zrozumiałem co on napisał, no nic 3.5k zabuli, już drugi raz będzie pilnował dat jak oka w głowie. Ja to przy wykupieniu polisy mam 5 przypomnień ustawione zebym nie zapomnial xD

2

@AFA90 Za każdym razem..

0

@TheNekro94 No ale jak mu powiedział żeby nie przedłużał polisy to zrobił go w ciula, a tamten rączki umyje, autko sprzedane i glanc

0

@KidusFCB Poprzedni właściciel zrobił Cię w ch.. jeśli sprzedał Ci samochód w czasie trwania polisy i już był na Ciebie

0

0

@Rastafarnianin Wszystkie p0lki takie same

1

@tristan87 Słyszałem, że w takich miejscach lubią nawet ręce łamać :)

0

@Kinginiesta Aż tak bardzo mi się nie chce ich oglądać xD

0

@partymaker To wykupie, mam kilka koreańskich seriali do obejrzenia, które tam są, a ciężko gdziekolwiek indziej znaleźć

0

@partymaker @WisniaKala hahaha, ja wysiadam xD
Dobra na jakimś viki z polskimi napisami znalazłem, będzie oglądane w domu

1

@MesQueUnClub_87 Widziałem jak tylko wyszło :D

0

@Kinginiesta A polski lektor w ogóle jest? Chociaż jak sobie pomyślę, że ma mi to popsuć cały serial..

0

@WisniaKala Eh, ale lipa

0

Czy na prime video są napisy normalnie do wszystkich seriali? Bo chce sobie wykupić żeby obejrzeć
https://www.filmweb.pl/serial/Ak+eui+Kkot-2020-847947

3

@Lola120 Buziak w czółko ode mnie postawi Cię na nogi, Justyś

20

@bartas97 A dla Pana Panie Laporta mamy cięcie kosztów wynagrodzen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?