Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha znowu lota w drugiej rundzie @MesQueUnClub96 @takisobiektos na następnych zawodach się uda :)
1
@DonMatteo901 I przegrali ten mecz 0:2 xD
1
Hurkacz co próbuje krzywdę dziecku zrobić na korcie, fatalny przykład sportowca, pewnie jego idolem jest Djokovic
4
@takisobiektos i po co było oznaczać po 1 secie? xD
0
Paul jak porobił Hurkacza xD
2
@Mario96w Hurkacz lubi sobie w drugiej rundzie polecieć z turnieju
1
Kowal, by takiemu nie spalił
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/maUll3PcKmWUiR27w1zPBfSUJowHXK5H.png
2
@takisobiektos Spokojnie mecz się nie skończył xD
2
@AFA90 Oj tak, piękny był ten fishbot, aczkolwiek średnio łowił :D Przypływ adrenaliny, kiedy konta są wylogowane i myślisz, że już perm poszedł, a to neta wywaliło tylko xD
1
@AFA90 Serce boli, ale niestety to jest granica tych nowych silników w autach, 150/200k i trzeba zacząć składać modły żeby się nie rozkraczył
5
Hahaha, w d2 tak było, albo w metku na fishbocie
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/zatxbkx4jAcOSJTqkN6BLszogBqNEZXv.png
1
@AFA90 No ja tam sobie wkładałem co miecha kafla i robiłem z kumplem go :D Niektórzy muszą na remonty silnika ponad 10k wydać i nic nie zrobisz, chyba ze sie za grosze pozbedziesz :D
1
@AFA90 Oj to Panie to jest nic, w mojej audi 8l 130 asz, wtryski, uszczelki pompowtryskow, pompa vacum, układ wydechowy, opony, wszystkie przewody paliwowe, wszystkie filtry, amory tył, z przodu z lewej strony praktycznie wszystko w zawieszeniu, do tego jeszcze farbe dorabiałem, przepływka, jakieś gruszki, zarówki i inne pierdoły, to łącznie z 14k na niego wywaliłem i sprzedałem za 6 xD
1
@TheNekro94 Chyba źle zrozumiałem co on napisał, no nic 3.5k zabuli, już drugi raz będzie pilnował dat jak oka w głowie. Ja to przy wykupieniu polisy mam 5 przypomnień ustawione zebym nie zapomnial xD
2
@AFA90 Za każdym razem..
0
@TheNekro94 No ale jak mu powiedział żeby nie przedłużał polisy to zrobił go w ciula, a tamten rączki umyje, autko sprzedane i glanc
0
@KidusFCB Poprzedni właściciel zrobił Cię w ch.. jeśli sprzedał Ci samochód w czasie trwania polisy i już był na Ciebie
7
O mój cykl z samochodami
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/e9dfCYZkr2JnGWvhAUU7mZpDhCeOhJtB.jpg
0
@gacper @MesQueUnClub96 co jest?
0
@Rastafarnianin Wszystkie p0lki takie same
1
@tristan87 Słyszałem, że w takich miejscach lubią nawet ręce łamać :)
0
@Kinginiesta Aż tak bardzo mi się nie chce ich oglądać xD
0
@partymaker To wykupie, mam kilka koreańskich seriali do obejrzenia, które tam są, a ciężko gdziekolwiek indziej znaleźć
0
@partymaker @WisniaKala hahaha, ja wysiadam xD
Dobra na jakimś viki z polskimi napisami znalazłem, będzie oglądane w domu
1
@MesQueUnClub_87 Widziałem jak tylko wyszło :D
0
@Kinginiesta A polski lektor w ogóle jest? Chociaż jak sobie pomyślę, że ma mi to popsuć cały serial..
0
@WisniaKala Eh, ale lipa
0
Czy na prime video są napisy normalnie do wszystkich seriali? Bo chce sobie wykupić żeby obejrzeć
https://www.filmweb.pl/serial/Ak+eui+Kkot-2020-847947
3
@Lola120 Buziak w czółko ode mnie postawi Cię na nogi, Justyś
20
@bartas97 A dla Pana Panie Laporta mamy cięcie kosztów wynagrodzen