7

@Encore Suche statystyki jak zwykle bez liczby minut i poziomu gry. Liverpool przez cały czas opiera ofensywe na Salahu, w Arsenalu gra ofensywna rozkłada się na kilku zawodnikach, zaczynając od Xhaki. Druga kwestia, w lidze i tak Saka ma lepsze liczby, a różnica polega na tym, że jeden ma 30 lat, a drugi 21.

0

@Robert_Kubica Zależy ile w jego okolicy jest wystawionych

7

@Essos Jest

2

@Lukikiki Zależy która wersja, jak 7216 to z 1000/1100

7

#25 nutka na dziś
System Of A Down - Aerials



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12944664
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#25 nutka na dziś
System Of A Down - Aerials


2

@Donnie_Darko W tym sezonie top10 na świecie lekko

0

@karolp1593 Gdybyś miał wybór od wyboru do koloru kobiet to też byś w ten sposób postępował z nimi xD

1

@Jakchcesz Akurat za tyle czasu zrobię enigmę w D2 na singlu

3

@ranger3120 U mnie na odwrót, jak wychodziłem do pracy to zamieć była, a teraz słońce wali po oczach xD

6

@shahman Co tu się stało xDD

0

@Pawel13sz Santos idealnie się wpasowuje w te kadrę, zabić taki potencjał jaki miała Portugalia, to duża sztuka. Jakimś chorym fartem i zmianami przepisów dotyczących o wyjściu z grupy wygrał EURO, nie mówiąc już o tym jakich rywali miał w fazie pucharowej typu Polska, czy Walia i ten strzał z dupy w finale Edera xD Gość jest betonem i ta kadra nie musiała grać nawet meczu żebym wiedział, że nasza gra dalej będzie ciężka do oglądania

3

@Danny Gaucho Niech grają w papier, kamień, nożyce xD

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem co mnie bardziej przeraża, to że w ogromnych Stanach słyszymy co jakiś czas o strzelaninie, gdzie broń można na ulicy podnieść, czy to że w biały dzień w Polsce na ulicy grupa gnojków zabija innego nastolatka. Z tym pozwoleniem na broń jeśli ktoś jest zdrowy na umyśle też bym tak nie szalał, bo u mnie facet w mieście z pozwoleniem na broń zabił siebie i żonę xD

4

@Pawel13sz Jestem za całkowitym usunięciem meczów towarzyskich i eliminacji do turniejów drużyn narodowych

5

@barcanawieki Tylko spójrz na to jakie Stany są ogromne, druga sprawa, że w Europie niepotrzebne jest pozwolenie na broń żeby dochodziło do masowych zabójstw przez wjazd np w ludzi na jarmarku :)

0

@KmN Czerwony jest w pyte

5

Hurkacz cudem awansował w poprzedniej rundzie, a dziś wyjaśniony tak samo jak w poprzednim turnieju

2

Najlepszy Szczęsny, resztę na wiór przerobić

0

@seba1324 Komornik na głowie?

2

@gumaz Głębsze uczucia

3

@gumaz Myślałem o Tobie

3

@kryhaa Myślisz, że tak wyrobisz sobie alibi?

6

#24 nutka na dziś
Lana Del Rey - High By The Beach



Ciekawostka co do Lany: W jednym z wywiadów powiedziała, że ​​widok śpiewającego Kurta Cobaina zainspirował ją do rozpoczęcia tworzenia muzyki, w zasadzie kocha Nirvane. Często na koncertach śpiewała Heart-Shaped Box, nawet nagrała studyjną wersję coveru tego utwory.

Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12921290
@JimMorrisonFCB @Kessie

2

@Medium
#24 nutka na dziś
Lana Del Rey - High By The Beach


17

@Mario96w Młode miss chciały ściągać mi jeans

136

Witam, chcialem tylko zaznaczyć, że @Kidd to porządny użytkownik, który wywiązuje się z umów. Przegrał zakład w którym przed mundialem mówił, że PSG przejdzie Bayern, a ja ze Bayern ich na luzie porobi. Miało być o 50 zł, bądź flaszkę i faktycznie kilka dni temu do mnie dotarła, w dodatku się niepotrzebnie wykosztował xD Szanuje bardzo

https://zapodaj.net/images/f3b68e10f4284.jpg

3

@Lola120 Muszę najpierw ocenić, czy jesteś inna od innych

15

@Lola120 Justyś jak będziesz ignorowała moje zapędy skończę tak samo jak on, chcesz tego?

7

@Striker Mokebe to od razu z nimi, by w łóżku wylądował, więc niemożliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?