Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 Po prostu w tym filmie jest pokazane wszystko, upartość człowieka, przywiązanie, przyjaźń, miłość do pasji, do życia, oraz negatywne strony jak chciwość i egoizm
1
@tristan87 Oglądałem Wołyń i po połowie filmu go wyłączyłem. Róża natomiast była w porządku
2
@HighestInTheRoom Dla mnie był nudny, może dla Ciebie zwierzęta są ponad ludźmi, ale nie dla mnie
0
Nie no kolejny raz nie obejrzę "za wszelką cenę", za ciężki film, najcięższy jaki widziałem
0
@Foro Nie czuje, w ogóle się nie boje raka płuc i tym podobnym, ale jako że mam pewną chorobę, to miewam dużo lepsze dni jeśli chodzi o samopoczucie i lepiej funkcjonuje na co dzień, a poza tym nie śmierdzę i mogę więcej na inne głupoty wydawać
2
@kamyk_23 Grubo, ja rzucałem na kilka dni kilkadziesiąt razy w przeciągu ponad 12/13 lat, ale zawsze się wyłamywałem i goniłem po paczkę, teraz się twardo trzymam. Może i Tobie się uda całkiem to odstawić, trzymaj się
1
@michal26 Przecież wiem, spokojnie Michał mi nie musisz rozkładać wszystkiego na czynniki pierwsze xD
2
@Jakchcesz A to.. to to mogę zakończyć w każdej chwili
9
@tbas Ale czy skłamał?
20
https://zapodaj.net/images/1ee079c17bf41.jpg
Kurde 70 dni praktycznie pękło, jeśli takiemu zepsutemu człowiekowi jak ja, który od najmłodszych lat palił (gimnazjum/technikum) udaje tyle wytrzymać, to każdy może rzucić xD
1
@Jakchcesz I sztywno nieco
1
@Hosh Haha, przywloką, o ile Twoje ciało będzie się do tego nadawało :)
0
@Kibic1998 Naturalna kolej rzeczy, ja osobiście pogrzebów unikam
0
@RomanHoffer Twoje ego nie lubi się ze słowem smutek, dlatego tak trudno Ci się naprawia co jest dobrze zepsute. Masz wyrzuty sumienia, ale tak naprawdę nie przeszkadza Ci taki stan rzeczy. Czasem jak sobie za dużo wypije też serce trochę szlocha, ale i tak ostatecznie do nikogo się nie odezwę pierwszy
1
@Jakchcesz
https://www.filmweb.pl/film/Anon-2018-763618
https://www.filmweb.pl/film/Kierowca-2017-788449
https://www.filmweb.pl/film/Wy%C5%9Bcig+z+czasem-2011-587175
https://www.filmweb.pl/film/Anna-2019-810602
2
@Jakchcesz Na jakiej platformie?
0
@Faro Możesz przestań wciągać kryształ :) xD
6
@Faro Mam taki mały tymer i wycinam, bo to dla mnie trochę niekomfortowe jak mi z nosa wystaje włos xD
3
@Colon Dla mnie "za wszelką cenę" to największy jego majstersztyk
Aż sobie wlaczę, bo dawno nie płakałem na filmie
3
@Michael24 Na mnie w nastepnym plebistycie ZP
2
@Culers A to na luzie się sprawdzi
1
@Culers Zależy też od typu włosów, ja mam dosyć cienkie i u mnie się sprawdza, nie wiem jakiego efektu oczekujesz. Na pewno nie będą wyglądać włosy jak mokre :D
1
@Culers Dla mnie ta najlepsza
https://makeup.pl/product/360685/?gclid=CjwKCAjw5pShBhB_EiwAvmnNVxqahCFVe4k1-52w5mKp065rnbLt4EBe9fPLaPzJTWS3V35PxwmNfhoCgbgQAvD_BwE
15
Jak powstaje jedwab
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/jNfzqCJk02bFMJiDl9AEU4aNtej84yfq.mp4
1
@MesQueUnClub96 Nie chodzę, bo robie do butelki, a druga potrzebe w lesie
3
@Sysia11 Co to za pierdy, świadomość czego niby? Powiedz sparaliżowanym na wózku, które są roślinkami, że są czegoś świadome. W horoskopie to wyczytałaś, czy tygodniku samotnej matki?
2
@Criss18Barca Ale co ma mnie to na dobrą sprawę obchodzić nawet jeśli jest skoro ja już nie będę niczego świadomy? Mogę wierzyć, że moja dusza gdzieś będzie się pałętać po drugiej stronie, ale ja jako ja nie bede nic o tym wiedzial
1
@Criss18Barca Życiu po życiu w jakim sensie, bo nie rozumiem? Przecież wraz z utratą świadomości, funkcjami mózgu nas już nie ma
3
7
@misteriosoVEB Młody człowieku, widzę że za bardzo się rozpędziłeś