0

@KrwawiaceoczyVEB Żyjesz dawnymi stereotypami

2

Eh, no i czemu sędzia boi się podejmować odważnych, ale słusznych decyzji w kluczowych meczach..

0

@Ptasior Ja go chwalę od kilku meczy

1

@Arkon Grał beznadziejnie to był krytykowany

7

Piękna łydka w top formie

1

@Esteban_ @TheNekro94 dzięki Panowie

3

Chyba City spuchło :)

1

5

@MesQueUnClub96 zdrowie psychiczne pewnie się poprawiło jak usłyszałeś, że Haaland nie zagra, co?

0

@msmsms Hmm, no z United możemy uznać, że też.
Nie no akurat Tottenham się nie liczy w tym sezonie o top1, obojętni mi są, bo i tak się kompromitują

1

@Barwindg Coś czuję, że Klopp z Nunezem się skompromitują

2

Okej pierwszy raz w tym sezonie kibicuje Liverpoolowi, jazda

2

@kylian7 Zadałem Ci pytanie w jaki sposób Cię obroni i dalej nie uzyskałem odpowiedzi.

Uderzę maczetą, uderzę ją w twarz i złapię za szyję. Zamknij się, suko" - opowiadał Andrew Tate w jednym z filmów w mediach społecznościowych, opisując, jak zaatakowałby kobietę, gdyby oskarżyła go o zdradę.
O jeszcze powiedział, że nazwał głupia suką dziewczynę, która uderzył, no faktycznie człowiek wzór do naśladowania dla współczesnych mężczyzn.
Wcale tak nie mówi i to tylko na żarty xD

6

@kylian7 Twoim zdaniem jego wypowiedzi typu, że bicie kobiet jest w porządku, a ofiary gwałtu są współwinne to mądre wypowiedzi? Koło wiadomo czego mi latają jego pieniądze, jego wypowiedzi wskazują na to że jest polglowkiem i tyle

6

@kylian7 W jaki sposób ten półgłówek Cię uratuje? xD

0

@tadzik447 Dzięki, również wszystkiego dobrego i dużo zdrowia życzę :)

0

@sevs Jaka kupa kasy? Mi się udało od Blizzarda za 60 kupić, chyba że skończyła się promocja. Już mam czarodziejkę 88 poziom, a teraz amazonkę robię, ale przechodzenie drugiego aktu to dla mnie męczarnie niesamowite..

2

#28 nutka na dziś
Bitamina - Pornosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oczywiście cały album kocham i najchętniej wrzuciłbym wszystkie utwory bez wyjątku

Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12948848
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium ,,
#28 nutka na dziś
Bitamina - Pornosy


6

@Emhyr Ja tak jutro rano bede wygladal

0

@kylian7 Przelej na chore dzieci

0

@SciFunMaRacje Skądże :) xD

0

@DonCarletto niszczenie flory fizjologicznej między innymi, poza tym antybiotyki działają:
ototoksycznie - uszkadzają słuch, zwłaszcza u małych dzieci np. gentamycyna, amikacyna, neomecyna,
hepatotoksycznie - negatywnie wpływają na wątrobę np. doksycyklina, nowobiocyna,
nefrotoskucznie - upośledzają funkcjonowanie nerek np. kolistyna,
neurotoksycznie - uszkadzają układ nerwowy np. kolistyna,
toksycznie na szpik kostny - np. nowobiocyna, detromycycna.

Jak ktoś nie ma wyjścia to jest to dobry środek, jednak przepisywanie antybiotyku na jakieś przeziębienie, czy grypę to dla mnie jeden z większych idiotyzmów robionych przez lekarzy.

1

@Kamiloza91 Ogólnie antybiotyków nie powinno się przyjmować, raz jedyny w życiu wziąłem jak mi morda cała spuchła od zęba i nie mialem wyboru

2

@Krystian1588 Butelka o butelke i po problemie

1

@Barwindg Podobno do dzisiaj merca nie spłacił xD

1

Paweł profesjonalista


0

@stysiek Długa noc, genialna przyjaciółka, terapia

4

@Barwindg dzień jak co dzień, a jutro praca niestety
https://zapodaj.net/images/dfe6139ae2127.jpg

0

@partymaker O dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?