1

@BartqRKO Dzięki, będzie z tego 800+ xD

0

@BartqRKO Wystarczy przelać jakieś środki na steam żeby to odblokować, czy jakąś grę muszę kupić?

1

@BartqRKO O krude ja mam ponad 100 skrzynek i duzo po 10+ zeta xD I sześć tych o ktorych wspomniales po 28 ziko

0

@TheNekro94 ZzzzZZzzz ziew*

1

@Albatros A ja Ciebie za kogoś kto potrafi przegrać 100 zł na live przez drużynę z 3 świata xD

1

@marcin62 A może z Panią Bellą?

1

@Albatros Gram w diablo xD

1

@Kidd
Verstappen
Leclerc
Russel
Alonso
Gasly
Magnusen
Bottas
Tsunoda
Albon
Piastri

0

@Albatros Ty patologiczny typie dalej się na metinie kisisz i wysyłasz na isa

0

@Kidd
1. Verstappen
2. Verstappen
3. RedBull
4. Alonso
5. Verstappen Leclerc Perez
6. Nie

2

@gumaz Eh, to wrócę w niedziele, albo pon w takim razie

11

@Lucerfi Zabrzmiał jak napruty Borek "no nie mogę ukrywać, kocham Lewego" xDD

13

@Luciano99 Koszmar dla fanatyków i sajko fanów, bo na pewno nie dla gościa, który inkasuje gruby becel za klepanie ogórków w lidze, a Ci z niego męczennika robią xD

2

@Koni8M Zaradzi zaczynając kłótnie o jakąś pierdołę.. xD

1

@DonMatteo901 Nikt nie stał jeśli chodzi o skillsy patrząc na długość kariery.

3

@Lanosss To ja w młodości
@shahman Znowu ten klaskacz, łeb boli

0

Czy to prawda, że Marcin Najman wychowuje córkę Salety?

2

@Esteban_ Smacznego :D

1

@Commandement Nie trzeba być specjalistą żeby śmiać się z retoryki osób, dla których danie klapsa dziecku to powód do traumy życiowej dziecka, a już wychowywanie dziecka przez dwóch tatusiów jest w porządku i cacy, i na pewno nie będzie to miało negatywnego wpływu na nie. Jak tego nie rozumiesz i dlaczego ludzie również się z tego śmieją to nic Ci na to nie poradzę.
Każdy ma prawo mieć własne zdanie, ale jak jeden tutaj wyolbrzymia klapsa, a z drugiej strony staje murem za modelem rodziny gdzie dziecko wychowuje dwóch tatusiów, albo dwie mamusie nie pisząc nawet o możliwościach negatywnego wpływu na nie, to jest coś nie halo.
Szkoda, że takie proste rzeczy trzeba tlumaczyć

5

@Kessie Oj były czasy jak za 11/12 się kupowało, grało się dopóki podeszwa nie odleciała, albo z boku była dziura, że cały duży palec wychodził, hahaha
Do dziś czuje ich zapach nowości

0

@MessiForeverTheBest Czyli 5 latek jest od Ciebie mądrzejszy *zawstydza się*, to też by wiele wyjaśniało :)

3

@Kondziubarca Zgadza się, jesteśmy dziadami i gratulacje dla Czechów

1

@mekston Krótko z nim leci Hiszpan, do ziemi :)

0

@Kidd No jak to tak na wfie się spocić, jeszcze podkład z Rossmana z promocji spłynie po tradzikowej buźce i będzie histeria.. Później taka osoba nie potrafi jak człowiek wejść na rower, albo fikołka w przód i tył wykonać, a po 25 roku chodzi do lekarza skarżąc się na ból pleców

3

@Lola120 Ostatnio Justyś pisałaś, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a ja jestem biedny, może się poznamy?

0

@Lionel_Messi10 Co Ty tak się denerwujesz i na poważnie wszystko bierzesz? xD

6

@Lionel_Messi10 Fake, Messi nie zna angielskiego

2

@Kidd Akurat największy problem to na kasach może być w marketach i galeriach, i na stołeczkach w urzędach, a nie w takich pracach jak maszynista, tam może jedną kobietę zobaczysz na 10000 osób xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?