15

@Sau_Ron Dokładnie, 200km etapu płaksiego potrafił być ciekawy, aż się oczy zaszkliły z sentymentu :D

21

@Pasiak Zachęcam, Ci Panowie mi umilali wiele lat kolarstwa, biathlonu, dla mnie są wyjątkowi :D

8

@Emhyr Szanuj Pana Wyrzykowskiego i Jarońskiego

41

@MrPGG Hahaha moi kochani komentatorzy od kolarstwa, love

1

@Jakchcesz Jeszcze 9/10 kolejek na odkucie :D

0

@Albatros Jajco amatorze

1

@JimMorrisonFCB Co żona na to? xD

1

@Bartula Nie ma nic lepszego :D

1

2

@Shapiro Indie, nic dziwnego

3

Dobra forza Juve vamos Barsa

6

@tomek8756 Miała jakiegoś chada, my biedaki Justyne ze spożywczaka możemy poderwać

4

@tomek8756 You look lonely i can fix that

0

Co to za skład Barcy?! Juz wiadomo kto uwali kupony

0

@RafiVeB Nie no Cremona to dwa x wygrala, czy trzy x i to z Roma dwa x xDD

0

2

1

@P33ck Wszystko dzięki PIS

0

@Emhyr Lakaka padaka

0

Tuchel ogarnia widzę

0

@osa91 Naprawdę, jak wychodziłem do pracy to w radiu mówili i się zastanowiłem, czy on sobie jaja robi, czy poważnie mówi, ale kilka razy powtórzył mówiąc, że wyborcy tego od nich oczekują xD

2

@koksik2700 Kate Moss ma taką dla mnie urodę, że niby mi się nie podoba, ale ciężko oderwać wzrok :D

0

Xhaka jaki szef w tym sezonie :D

0

@papryk13 Takie smuty to wypuszczali w 2012

4

@macio_944 Bardzo mi się dziś podobało jak Mentzen mówił, że Polska nie jest dla Żydów, homoseksualistów i aborcji xDD Uczeń przerasta mistrza, nawet Korwin w jednej wypowiedzi nie potrafi przedstawić trzech karygodnych stwierdzeń

4

@Firestone 100* baniek

5

@takisobiektos Haha, dziś z uwagi na dzień mógłbym napisać, że wolałbym, ale jakoś mi na samą myśl słabo xD

4

@P33ck Kapitalny jest, dziękować trzeba też Chelsea xD

1

@takisobiektos No nic, trzeba ufac bossowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?