Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Sau_Ron Dokładnie, 200km etapu płaksiego potrafił być ciekawy, aż się oczy zaszkliły z sentymentu :D
21
@Pasiak Zachęcam, Ci Panowie mi umilali wiele lat kolarstwa, biathlonu, dla mnie są wyjątkowi :D
8
@Emhyr Szanuj Pana Wyrzykowskiego i Jarońskiego
41
@MrPGG Hahaha moi kochani komentatorzy od kolarstwa, love
1
@Jakchcesz Jeszcze 9/10 kolejek na odkucie :D
0
@Albatros Jajco amatorze
6
Urodzinowy kupon na +
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDkxNDIwNTIwMjr3UKWkH7E_Og5DV8E%3D&source=SB
1
@JimMorrisonFCB Co żona na to? xD
1
@Bartula Nie ma nic lepszego :D
1
@takisobiektos Kupon
2
@Shapiro Indie, nic dziwnego
3
Dobra forza Juve vamos Barsa
6
@tomek8756 Miała jakiegoś chada, my biedaki Justyne ze spożywczaka możemy poderwać
4
@tomek8756 You look lonely i can fix that
0
Co to za skład Barcy?! Juz wiadomo kto uwali kupony
0
@RafiVeB Nie no Cremona to dwa x wygrala, czy trzy x i to z Roma dwa x xDD
0
Kto odwali, Barca czy Juve? Opinie
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDkxNDIwNTIwMjr3UKWkH7E_Og5DV8E%3D&source=SB
2
@Kamiloza91 Nie
1
@P33ck Wszystko dzięki PIS
0
@Emhyr Lakaka padaka
0
Tuchel ogarnia widzę
0
@osa91 Naprawdę, jak wychodziłem do pracy to w radiu mówili i się zastanowiłem, czy on sobie jaja robi, czy poważnie mówi, ale kilka razy powtórzył mówiąc, że wyborcy tego od nich oczekują xD
2
@koksik2700 Kate Moss ma taką dla mnie urodę, że niby mi się nie podoba, ale ciężko oderwać wzrok :D
0
Xhaka jaki szef w tym sezonie :D
0
@papryk13 Takie smuty to wypuszczali w 2012
4
@macio_944 Bardzo mi się dziś podobało jak Mentzen mówił, że Polska nie jest dla Żydów, homoseksualistów i aborcji xDD Uczeń przerasta mistrza, nawet Korwin w jednej wypowiedzi nie potrafi przedstawić trzech karygodnych stwierdzeń
4
@Firestone 100* baniek
5
@takisobiektos Haha, dziś z uwagi na dzień mógłbym napisać, że wolałbym, ale jakoś mi na samą myśl słabo xD
4
@P33ck Kapitalny jest, dziękować trzeba też Chelsea xD
1
@takisobiektos No nic, trzeba ufac bossowi