Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
@fanRealuAlespoko Kim Ty jesteś żeby mówić co on mógłby, a czego nie xD Lewandowski zarabia 10 baniek i odskakuje mu piłka, a gość co wygrał mundial i ma 7 zp ma zarabiać tyle co Roberto, bo Madryciak ma takie spojrzenie xD
66
@fanRealuAlespoko To idź pracować za darmo gościu jak jesteś najlepszy w swoim zawodzie, myślenie p0laka
6
@require Typowa kobieta xD
4
@Zoker Autor: no mówię Ci stary tak było
0
@Aragorn33 W pełni zasłużone, Osa na propsie
0
@Emhyr E no jak na gościa, który od 3 lat nie jest zawodowym piłkarzem to całkiem spoko jeszcze te ruchy ma
39
Gruby jaki zaszokowany i szczęśliwy, że na boisku wejdzie xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339861709_1568536806988897_8079234993748834324_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=l1EzpktQF6YAX9XM3eP&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfCtCT-M32IUeyn-1i3n46LbPj9y5_qTjF2JnSc7Uy3mQw&oe=64312125
1
@aleksandrowielki
1
@aleksandrowielki
Trzymaj
10
@VegetaPolska dzwoni do wróżbity
https://www.instagram.com/reel/CqZ1fpyDRzM/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@tomek8756 Brzmi jak Polska
1
@DonMatteo901 Łymyn
2
#31 nutka na dziś
The Beatles - And I Love Her
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12962211
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#31 nutka na dziś
The Beatles - And I Love Her
3
@FcPortoFan1999 "ostatnimi czasy" xD Łagodnie ujęte
3
@FcPortoFan1999 Jak nie znasz, to ja Ci przedstawiam @HighestInTheRoom , ale coś do jaskini uciekł jeśli chodzi o Tottenham i Arsenal xD
0
@BaroPodertos Roberto kapitan
1
@Albatros czteropak xD Nie no jak 13 zł w harnasiach wygrasz to wygryw roku
1
@Albatros Jak tam kolego, byndzie ten Messi, czy nie byndzie? Podbój Europy?
6
@misteriosoVEB Nie tylko zdjęcie :) xD
1
@Ptasior Wygrali derby, bo sędzia im wynik wypaczył, najmniej pokrzywdzona drużyna w lidze
33
@urbipl Lubię ten nowoczesny zachód, a Francję szczególnie
2
@Sulimo Nikt nie każe Ci za to się zabierać, wystarczy ominąć szerokim łukiem
0
@Kidd Będzie udany jak wejdą do top4, jeśli nie to kompromitacja i tyle
0
@Kidd @Encore narkęca Ramble od poczatku sezonu :D
2
@Kidd Ja tam lubiłem pieprzenie głupot Korwina kiedyś :/
8
@Kidd Przecież pisałem, że ten Holender jest przereklamowany jak i całe United, z top drużynami w PL zazwyczaj są dominowani, ale się utarło, że są jedną z najlepszych druzyn, bo wywalili Barcelone z LE
0
@Hosh No nie wiem, jak z 2/3 lata temu kupowałem to po 30 były
6
Korwin w drugim sezonie Chainsaw Man xDD
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339656976_2174112189442289_5318449935104903737_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=zg6c3gQl1A0AX-lRzyv&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfALEHIKNjGmhm0tOVUOr3xOv_uwMXMtAMGdO5v1TfTMgw&oe=6430D81A
0
@Deviler 50 zł za kilogram już, czy ile?