42

@fanRealuAlespoko Kim Ty jesteś żeby mówić co on mógłby, a czego nie xD Lewandowski zarabia 10 baniek i odskakuje mu piłka, a gość co wygrał mundial i ma 7 zp ma zarabiać tyle co Roberto, bo Madryciak ma takie spojrzenie xD

66

@fanRealuAlespoko To idź pracować za darmo gościu jak jesteś najlepszy w swoim zawodzie, myślenie p0laka

6

@require Typowa kobieta xD

4

@Zoker Autor: no mówię Ci stary tak było

0

@Aragorn33 W pełni zasłużone, Osa na propsie

0

@Emhyr E no jak na gościa, który od 3 lat nie jest zawodowym piłkarzem to całkiem spoko jeszcze te ruchy ma

1

1

10

0

@tomek8756 Brzmi jak Polska

1

@DonMatteo901 Łymyn

2

#31 nutka na dziś
The Beatles - And I Love Her



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12962211
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#31 nutka na dziś
The Beatles - And I Love Her


3

@FcPortoFan1999 "ostatnimi czasy" xD Łagodnie ujęte

3

@FcPortoFan1999 Jak nie znasz, to ja Ci przedstawiam @HighestInTheRoom , ale coś do jaskini uciekł jeśli chodzi o Tottenham i Arsenal xD

0

@BaroPodertos Roberto kapitan

1

@Albatros czteropak xD Nie no jak 13 zł w harnasiach wygrasz to wygryw roku

1

@Albatros Jak tam kolego, byndzie ten Messi, czy nie byndzie? Podbój Europy?

6

@misteriosoVEB Nie tylko zdjęcie :) xD

1

@Ptasior Wygrali derby, bo sędzia im wynik wypaczył, najmniej pokrzywdzona drużyna w lidze

33

@urbipl Lubię ten nowoczesny zachód, a Francję szczególnie

2

@Sulimo Nikt nie każe Ci za to się zabierać, wystarczy ominąć szerokim łukiem

0

@Kidd Będzie udany jak wejdą do top4, jeśli nie to kompromitacja i tyle

0

@Kidd @Encore narkęca Ramble od poczatku sezonu :D

2

@Kidd Ja tam lubiłem pieprzenie głupot Korwina kiedyś :/

8

@Kidd Przecież pisałem, że ten Holender jest przereklamowany jak i całe United, z top drużynami w PL zazwyczaj są dominowani, ale się utarło, że są jedną z najlepszych druzyn, bo wywalili Barcelone z LE

0

@Hosh No nie wiem, jak z 2/3 lata temu kupowałem to po 30 były

0

@Deviler 50 zł za kilogram już, czy ile?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?