1

@Albatros Czyli po prostu Ty jesteś do niczego, a nie ja. Pewnie jeszcze bana znowu dostałeś

0

Nie no Bayern jak mi skopie kupon po tym kursie.. xD

0

@Kuba_1 Eryk normalny xD

0

Nudny ten Bayern, dostaną wciry w LM

0

@FcBarcelonaFanMSN No i Chelsea dalej będzie w drugiej połowie tabeli

2

Ale brama Freiburgu

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy z City to wejście

3

Dobra Liverpool to takie miernoty xD

1

Bayern już 1;0

1

@escarabajo No na tv leci Inter z Juve, a na kąkuterze Chelsioki

0

@Nazio87 Oby, bo x2 mam

5

0

@Bartosz85 To dlaczego są pierwsi w lidze?

1

@FcBarcelonaFanMSN Nazario dalej czaruje na boiskach

3

@Mario96w Hahaha, ja tak z Perła mam, kupie raz na jakiś czas coś innego, ale ostatecznie od 10 lat export xD

1

@Mario96w Takie łagodne dosyć, ale lepsze niż te tyskie

0

@gumaz Eh, młody człowieku.. To zlodowaciałe jest po prostu

2

Nie wkładajcie piwa do zamrażalnika na dłużej niż 1h xD Potem trzeba czekać aż się odmrozi, eh

3

@MesQueUnClub96 A nieoficjalnie?

1

@SteuerFreiMoney Niezły bombel

1

@Gracek10 Niezłe prowo xD

2

@Gracek10 Ale co ona powiedziała takiego? Ja usłyszałem, że miała wyższych partnerów xD

11

Elektryki są totalnie eco wariacie, uratują planetę
Też elektryk: https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/dknXaCtA6Rf9Vok6HoqEcHDQhTyTWu8L.mp4

0

@J4no Idź powyzywać rodziców obcego typa na pw

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

0

@aleksandrowielki Ja tam z żadnym sklepem nie miałem nigdy problemów w życiu

13

@fanRealuAlespoko Przecież Tobie ciśnienie skoczyło, bo ktoś podważył Twoje zdanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?