Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rust_Cohle nie dziwię się, że przed meczem już się zobligowałeś do kibicowania Armatkom xDD
2
6 kroków do mistrzostwa :)
5
@Firestone Trudno im się dziwić
2
Gabriel kochanie!!! 1:0
2
@Bocheno1 Haha, Rust dzis po mojej stronie xD
2
Ruszamy z piłkarskim świętem
0
@Zoker Może dla myślących ludzi, ale nie dekli, a takich jest na pęczki xD
5
@bartas97 To samo
1
W Hiszpanii 3:3 w meczu dziadów, no no szacun
0
@malicinho Golf VI może
https://www.olx.pl/d/oferta/vw-golf-perfekcyjny-stan-niski-przebieg-CID5-IDU1cnt.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0
Coś tego typu
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-golf-6-2-0-tdi-dsg-ID6Fjerl.html jeszcze z dsg się zmieścisz :D
1
Tolisso jakie golazo, uhhh
0
@LM10GOAT Gdzie wsadzają do pierdla za wypłacenie sztuki?
8
@don'T.R.I.P.e Jest różnica między wykroczeniami popełnionymi na boisku w czasie gry, a po meczu gdzieś na parkingu xD
3
@Kapitan hawk Podobno w szafie już żonobijka leży
0
Czy Hurkacz po raz drugi z rzędu odpadnie w pierwszej rundzie? @MesQueUnClub96 opinie
2
Piękna akcja Rennes i 1:0
0
Ale kiepskie Frekwencje w tej Francji na trybunach, nie wiem jak można być na top poziomie i tam grać przez kilka lat xD
0
@BaroPodertos Już słupek :D
1
@Rust_Cohle Tylko fame tam gram, a ze jeszcze nie wygralem..
1
@MesQueUnClub_87 Mi tam większość się podobała, tak samo Wilków, T. Love, Happysad itp
0
Za gnoja bujał ten zespół xD
1
@Colon Już 10 lat, ja pierdziele
4
@ranger3120 @BorzyKrzys Lepsze widział wczoraj z koszykiem w ręku idące do kościoła
1
@Jagr Na jednym TdF na bruku Contador się wywrócił i musiał się wycofać :/
0
@msmsms Nie jest to może normalne, ale to jak każdy to roztrząsa.. Nic ciekawego nie można przeczytać na żaden temat t
3
Afera, bo chłop chłopu lepe wypłacił? XD
3
#36 nutka na dziś
Budka Suflera - Za Ostatni Grosz
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#36 nutka na dziś
Budka Suflera - Za Ostatni Grosz
4
@MesQueUnClub96 niezły gol, co?
2
Ale musi boleć xD