5

@Rust_Cohle nie dziwię się, że przed meczem już się zobligowałeś do kibicowania Armatkom xDD

2

6 kroków do mistrzostwa :)

5

@Firestone Trudno im się dziwić

2

Gabriel kochanie!!! 1:0

2

@Bocheno1 Haha, Rust dzis po mojej stronie xD

2

Ruszamy z piłkarskim świętem

0

@Zoker Może dla myślących ludzi, ale nie dekli, a takich jest na pęczki xD

5

@bartas97 To samo

1

W Hiszpanii 3:3 w meczu dziadów, no no szacun

1

Tolisso jakie golazo, uhhh

0

@LM10GOAT Gdzie wsadzają do pierdla za wypłacenie sztuki?

8

@don'T.R.I.P.e Jest różnica między wykroczeniami popełnionymi na boisku w czasie gry, a po meczu gdzieś na parkingu xD

3

@Kapitan hawk Podobno w szafie już żonobijka leży

0

Czy Hurkacz po raz drugi z rzędu odpadnie w pierwszej rundzie? @MesQueUnClub96 opinie

2

Piękna akcja Rennes i 1:0

0

Ale kiepskie Frekwencje w tej Francji na trybunach, nie wiem jak można być na top poziomie i tam grać przez kilka lat xD

0

@BaroPodertos Już słupek :D

1

@Rust_Cohle Tylko fame tam gram, a ze jeszcze nie wygralem..

1

@MesQueUnClub_87 Mi tam większość się podobała, tak samo Wilków, T. Love, Happysad itp

0

Za gnoja bujał ten zespół xD


1

@Colon Już 10 lat, ja pierdziele

4

@ranger3120 @BorzyKrzys Lepsze widział wczoraj z koszykiem w ręku idące do kościoła

1

@Jagr Na jednym TdF na bruku Contador się wywrócił i musiał się wycofać :/

0

@msmsms Nie jest to może normalne, ale to jak każdy to roztrząsa.. Nic ciekawego nie można przeczytać na żaden temat t

3

Afera, bo chłop chłopu lepe wypłacił? XD

3

#36 nutka na dziś
Budka Suflera - Za Ostatni Grosz



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#36 nutka na dziś
Budka Suflera - Za Ostatni Grosz


4

@MesQueUnClub96 niezły gol, co?


2

Ale musi boleć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?