Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@ViscaelBarca2007 Gatunek na wymarciu, bo w wieku 33 lat wiecznie połamany zgodził się obniżyć wynagrodzenie do 7 mln? Pewnie wyleci w następnym sezonie na kolejne pół roku, albo i dłużej
2
@AmigoBlancos Gdzie gladiator???
19
@Firestone Niech chłopak zostanie przy wstawianiu zdjęć Messiego i przypominaniu, że w grudniu został MŚ xD
2
@IronSanHybrid Dać mu jakaś maczugę i mógłby być przedstawicielem gatunku ludzkiego sprzed 100 000 lat
9
@IronSanHybrid Natury nie oszuka
0
@Zip "Też lubicie często wypić sobie jakąś zimniutka schłodzoną zerówkę np. cytrynowa, lub jakiegoś radlera do 4% zamiast brać zwykle browary 5-7%?"
https://media.tenor.com/images/24a1738ccb6d6bcd01af5c658e2813be/raw
2
I lamentowanie nad tym czemu jestem ulanym knurem
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/sa9R1YMTNeUgu2GRb92ISZ98zQM2efJV.jpg
2
@Kessie Mam nadzieję, że Lwik się nie potruł
0
@FcPortoFan1999 Napoli z Bayernem bym nie skreślał, oglądałem dwa mecze z Freiburgiem i straszna kaszanę grają
7
@Katalonbar No tak, bo Milan i Inter są w kosmicznej formie xD Jedni z Empoli u siebie 0:0, a drudzy z Salernitana 1:1
4
@Ojciec5tkidzieci Słodki aniołek
0
@Emhyr Haha, nie no chłop jest piękny xD
0
@tomek8756 Dziecko Boże mocno przyczynia się społeczeństwu, Święty Piotr ja przywita z otwartymi ramionami
17
@Deviler Opłacało się wyciągać kabel od prodiża
0
@Ziemny Jak Jay-Z
0
@Ziemny Ty, ale to Twojej właśnie oglądam, przypał
0
Rozwala mnie to jak widzę stary ślub na VHS jakiś, a tam wujaszkowie itp Pannę młodą w usta całowali i to na każdym praktycznie tak xD
0
@Ali3231 Ronaldo od 10 lat gra z kontuzją, wielkie mi rzeczy
0
@Emhyr Pewnie pasta xD
4
@Zoker Sam bym Tom'a Hanks'a nie zostawił
1
Ale że żona Sośnierza zostawiła go dla mokebe? Natura
19
@barcanawieki 10 zł za chlebek piękny kawalerze
19
@MesQueUnClub96 Ale chyba tej klasy zawodnik powinien zrobić jakąś różnicę na boisku, czy jednak nie potrafi, bo jest zwykłym dobijaczem i dostawiaczem giry?
3
#38 nutka na dziś
Tory Lanez - Enchanted Waterfall
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#38 nutka na dziś
Tory Lanez - Enchanted Waterfall
2
Ile punktów Legia odrobiła wczoraj?
2
@Jakchcesz top.
1
@Esteban_ Właśnie zeżarłem
0
Jak tam Legia @Bartosz85 opinie
3
@BartqRKO Najlepiej przemilczeć