Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde, przecież od początku Milan nastawiony na kontry jest, Spalletti ślepy
1
@Barwindg Eeee, ale nie tak nie można
2
@Coutinho007 Jakie 70 xD 100
1
@Firestone Fofana i Mudryk nie lepsze wydatki xD
1
@P33ck Bayern wykupujący pół ligi jako jedyna drużyna niemiecka byli w 1/4 i dostali w łeb od Emeryego, szacun xD
3
@MesQueUnClub96 A co rok temu było w LM? Bayern z Villarreal odpadł?
11
@MesQueUnClub96 Dortmund się zblaznil w rewanżu, jak Twoja cała bundesliga w LM
9
@macio_944 Przecież Ty piszesz to samo w przypadku każdego meczu Realu w LM i tak co roku xD
0
Kurtuła jedzie na haksach Czelsioki
0
Dobra to teraz 3 gole Chelsea
1
@PatrychoO Można, a nawet trzeba
0
Ajajaj Zielu blisko
0
Ale chodzi Chelsea, easy ich robia
1
@Xxxbarca4ever Haaland, by trafił.. eh
0
Kvaradona misiu, co Ty zrobiłeś?
2
Dzisiaj Sterling dwie brameczki ze skrzywienia kręgosłupa załaduje
0
@takisobiektos Wspaniała, będzie jeszcze większa patologia się sprowadzała niż w Holandii
0
@Aragorn33 Nuda
3
@tomek8756 Bardzo dobry wybór, pozdrawiam
0
@NeKenI Po samym wyglądzie wiem gdzie karierę robi
1
Haha i banan na twarzy
1
@marcin62 Zawsze wolałem Sony
1
@HighestInTheRoom O kurde chłopie gdzie z nim o tej godz, pewnie z kołchozu nawet nie wrócił jeszcze, pogra się w inny dzień, bo teraz to mnie do wyra po pracy układa xD
0
@Albatros Weź pal wroty
0
@HighestInTheRoom O której? Bo mecz o 21
0
@Albatros Dzisiaj delikatnie, albo wcale, bo chory
2
@Jakchcesz Gardło boli, zatoki bolą, ale no by człowiek wypił...
8
@tomek8756 Haha, a potem szukam ustatkowanego mężczyzny, potrzebuje stabilności
1
@Kidd https://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B3t+kl%C4%85twy-2022-10014817 możesz spróbować
6
@HighestInTheRoom Bede stał przed urnami i rozdawał 4 pak Harnasia w zamian za głosy na konfe to przestaniesz się tak śmiać :)