1

@FcPortoFan1999 To Ty świeżak jesteś, haha

3

@BorzyKrzys Wybitny


0

@Ksavix Wstydzisz się zagadać?

4

@Esteban_ 189 > 170 xD Boże co za dominacja genetyczna

1

@Esteban_ Jak ich boli wielkość Cristiano xD G.O.A.T. z Madery

7

@Cotutajsiedzieje Baby i wszystko jasne

3

@Firestone To i tak długo, szacunek

8

@Michael24 Lepiej z knurem niż ze mną, smutne fakty

6

@budel17 Napisz, że piszesz o Lewandowskim, bo można się pogubić

3

#43 nutka na dziś
Halsey - honey



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#43 nutka na dziś
Halsey - honey


5

@MesQueUnClub96 Ładny gol z dystansu to gol z tyłka? Ciekawa interpretacja

0

@Rust_Cohle Za rok już nie będzie fanów PSG i liga francuska na nowo będzie liga farmerów gdzie się statystyki nie liczą xD

1

@takisobiektos Na pewno będzie meczycho, obstawiam dogrywkę

1

@P33ck Spalletti rzuca wszystko na LM

12

@MesQueUnClub96 Jak Ty już psychicznie zjedzony jesteś, gorzej niż Vegeciak

3

@Kessie Lewandowski wykorzystywał maszynę Bayernu

1

Haalandzik się nie zatrzymuje :)))

6

@MesQueUnClub96 Dobra Ty też wyp...

2

@MesQueUnClub_87 Haha, o to w tym chodzi xD

4

Już za pół godziny potężny Norweg załaduje kolejnego gola w lidze i przyprawi o stany depresyjne młodego


1

@MesQueUnClub96 Ale z Realem to by zagrali lepiej niż Chelsea

0

Hahahaha Borussia 11 na 10 dwa gole straciła, zaorać te ligę xD Oni nawet nie udaja

0

Niezły Bayern xD

1

@takisobiektos Sympatyczne chłopaczki

1

@Deviler Ciuchy adidas, dla mnie Nike ciuchy to dramat, a szczególnie dresy jeśli chodzi o jakość

0

@GdefnyMU X1 jak w masło, śmiesznie będzie jak ostatecznie Napoli ich przejdzie w LM i skończą poza top4 jeszcze xD

18

2

A to witaminki nie są dojrzalsze i mądrzejsze?
https://m.jbzd.com.pl/obr/3006956/kameleon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?