Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 To Ty świeżak jesteś, haha
3
@BorzyKrzys Wybitny
0
@Ksavix Wstydzisz się zagadać?
4
@Esteban_ 189 > 170 xD Boże co za dominacja genetyczna
1
@Esteban_ Jak ich boli wielkość Cristiano xD G.O.A.T. z Madery
7
@Cotutajsiedzieje Baby i wszystko jasne
3
@Firestone To i tak długo, szacunek
2
Łymyn
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0fMCUzguQ5dg6TrFEzgzuxVQ2JySsLv2tgACpXp3to6ZGkjqsEoQgRS4sBbfbxF3Xl&id=100064507487980&eav=Afb4klAZD0dvW7I-wN0gUbLew5DY0gCziYEyTjhlY7BC7OS3tI-YL6ZsbUibX1D005o&m_entstream_source=feed_mobile&anchor_composer=false&ref=opera_for_android_speed_dial&paipv=0
8
@Michael24 Lepiej z knurem niż ze mną, smutne fakty
6
@budel17 Napisz, że piszesz o Lewandowskim, bo można się pogubić
3
#43 nutka na dziś
Halsey - honey
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#43 nutka na dziś
Halsey - honey
5
@MesQueUnClub96 Ładny gol z dystansu to gol z tyłka? Ciekawa interpretacja
0
@Rust_Cohle Za rok już nie będzie fanów PSG i liga francuska na nowo będzie liga farmerów gdzie się statystyki nie liczą xD
1
@takisobiektos Na pewno będzie meczycho, obstawiam dogrywkę
1
@P33ck Spalletti rzuca wszystko na LM
12
@MesQueUnClub96 Jak Ty już psychicznie zjedzony jesteś, gorzej niż Vegeciak
3
@Kessie Lewandowski wykorzystywał maszynę Bayernu
1
Haalandzik się nie zatrzymuje :)))
6
@MesQueUnClub96 Dobra Ty też wyp...
2
@MesQueUnClub_87 Haha, o to w tym chodzi xD
4
Już za pół godziny potężny Norweg załaduje kolejnego gola w lidze i przyprawi o stany depresyjne młodego
1
@MesQueUnClub96 Ale z Realem to by zagrali lepiej niż Chelsea
0
Hahahaha Borussia 11 na 10 dwa gole straciła, zaorać te ligę xD Oni nawet nie udaja
0
Niezły Bayern xD
1
@takisobiektos Sympatyczne chłopaczki
1
@Deviler Ciuchy adidas, dla mnie Nike ciuchy to dramat, a szczególnie dresy jeśli chodzi o jakość
0
@GdefnyMU X1 jak w masło, śmiesznie będzie jak ostatecznie Napoli ich przejdzie w LM i skończą poza top4 jeszcze xD
18
Elegancko, czekanko
https://zapodaj.net/images/d9a7da8e22d4f.jpg
2
A to witaminki nie są dojrzalsze i mądrzejsze?
https://m.jbzd.com.pl/obr/3006956/kameleon