Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dr dre #!$%@? w końcu z mondrym przekazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
21
Normalka u facetów
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/1ilRu4UOO7guk3obxNli3KshUm1wuARm.mp4
1
@Rust_Cohle Tomek swój chłop
0
@RoberDzik Tak to jest jak się za pozornie ambitniejsze rzeczy do oglądania zabierają ludzie oglądający papkę hollywodzką typu transformers i im się wydaje, że nagle zostali oświeceni, a tam pustka intelektualna. Zero zwrotów akcji, chaotyczny, postacie nijakie, napięcie? Jakie napięcie xD No ale ważne że muzyczka robi klimat xD
1
@Kluivert_P Nuda
5
@tristan87 Daliby mu 10 pachołków z ekstraklasy, a i tak by utrzymał sam drużynę w la lidze xD
0
@Cotutajsiedzieje Złota piłka jest przyznawana za rok kalendarzowy, więc z czym Ty wyskakujesz?
7
@ranger3120 Chyba rok chciałeś powiedzieć
0
@Janas11224 Ona jest idolem 12 latków, czy o co chodzi?
4
@tristan87 Lewus następną cieszynkę w stylu Eto'o z Chelsea będzie robił po strzeleniu gola
4
#44 nutka na dziś
Hewra - Muszę już lecieć
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB
1
@Medium
#44 nutka na dziś
Hewra - Muszę już lecieć
5
@Deviler Ale kto pytał
5
@Jakchcesz Od 20 do teraz jeszcze nie jadłem, pobij to cwaniaczku
5
Ja się zastanawiam tylko czemu gość w koszulce Marsylii nie zwalił z tej palmy gościa w koszulce PSG
1
@RomanHoffer Chłopie jak Ty się wczuwasz w życie tego Komendy jakby nie wiem kim był.. kolejny komentarz od Ciebie na temat typa co alimentów nie płaci xD
3
Ale co Xavi wszystkich nabrał tiki taka u wielbłądów to jego xD
2
Ktoś tu pisał, że Legia ma swój wynik xDD
13
Haha, naprawił się
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/04/normal/pHevBkLxkwQK7PR1eWDdmHmhvbxeLJDO.jpg
1
@FioletoweOczy Wydaje Ci się, on miał najwięcej dogodnych sytuacji zmarnowanych ze wszystkich zawodników top, tam po prostu w jednym meczu miał 8 patelni xD
0
Arteta, Saka out xD
1
@Kondziubarca Po co żeś to dał.. patrz coś narobił
0
@Rust_Cohle Grzebanie w złomku
0
Dlaczego nie Jesus, albo Odegard? Dziwne
0
Wylew Parteya niestety
1
@Kondziubarca Prawdziwy sprawdzian dopiero przed Arteta, terminarz masakrycznie trudny
0
Pięknie grają chłopaki, to jest ten mental
3
@MesQueUnClub96 Przecież pisałeś, że Arsenal nie ma szans kilkanaście kolejek temu xD
0
Piękny start Arsenalu
5
@agaFCB Widać