0

Dr dre #!$%@? w końcu z mondrym przekazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle Tomek swój chłop

0

@RoberDzik Tak to jest jak się za pozornie ambitniejsze rzeczy do oglądania zabierają ludzie oglądający papkę hollywodzką typu transformers i im się wydaje, że nagle zostali oświeceni, a tam pustka intelektualna. Zero zwrotów akcji, chaotyczny, postacie nijakie, napięcie? Jakie napięcie xD No ale ważne że muzyczka robi klimat xD

1

5

@tristan87 Daliby mu 10 pachołków z ekstraklasy, a i tak by utrzymał sam drużynę w la lidze xD

0

@Cotutajsiedzieje Złota piłka jest przyznawana za rok kalendarzowy, więc z czym Ty wyskakujesz?

7

@ranger3120 Chyba rok chciałeś powiedzieć

0

@Janas11224 Ona jest idolem 12 latków, czy o co chodzi?

4

@tristan87 Lewus następną cieszynkę w stylu Eto'o z Chelsea będzie robił po strzeleniu gola


4

#44 nutka na dziś
Hewra - Muszę już lecieć



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#44 nutka na dziś
Hewra - Muszę już lecieć


5

@Deviler Ale kto pytał

5

@Jakchcesz Od 20 do teraz jeszcze nie jadłem, pobij to cwaniaczku

5

Ja się zastanawiam tylko czemu gość w koszulce Marsylii nie zwalił z tej palmy gościa w koszulce PSG

1

@RomanHoffer Chłopie jak Ty się wczuwasz w życie tego Komendy jakby nie wiem kim był.. kolejny komentarz od Ciebie na temat typa co alimentów nie płaci xD

3

Ale co Xavi wszystkich nabrał tiki taka u wielbłądów to jego xD

2

Ktoś tu pisał, że Legia ma swój wynik xDD

1

@FioletoweOczy Wydaje Ci się, on miał najwięcej dogodnych sytuacji zmarnowanych ze wszystkich zawodników top, tam po prostu w jednym meczu miał 8 patelni xD

0

Arteta, Saka out xD

1

@Kondziubarca Po co żeś to dał.. patrz coś narobił

0

@Rust_Cohle Grzebanie w złomku

0

Dlaczego nie Jesus, albo Odegard? Dziwne

0

Wylew Parteya niestety

1

@Kondziubarca Prawdziwy sprawdzian dopiero przed Arteta, terminarz masakrycznie trudny

0

Pięknie grają chłopaki, to jest ten mental

3

@MesQueUnClub96 Przecież pisałeś, że Arsenal nie ma szans kilkanaście kolejek temu xD

0

Piękny start Arsenalu

5

@agaFCB Widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?