Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@hayek I cyk 20 procent tyle co PO, czekam na wycie xD
3
@Don Lucas Zaha czyli gość z psycha z papieru, w dodatku grzeje mu się pod kopułą często
0
Rodri z Bayernem
0
@gumaz Z 10 będzie miał nasz kawaler
6
@MesQueUnClub96 za 8 lat na studniówce
1
@ElKamil Lubię Lacoste czerwonego, Paco invictus i Hermes Terre
11
Nie wiem kto się bardziej kompromituje, Lewy na boisku, czy @MesQueUnClub96 tutaj, trudna rywalizacja
2
Musetti dziś typowi rowerek zrobił 6:0 6:0, rzadko spotykana sytuacja na tym poziomie w tenisie u Panów
2
@P33ck Lampard ich pyknie bez mydła
3
@P33ck 1:3
1:3
A co zaszalejmy
1
@Lanosss O jak zwykle ekspert się trafi i obieżyświat, co ze wszystkim sobie świetnie radzi xD
9
@Esteban_ We will say what time we will tell
2
@DaPidejpi Ale to Xavi sobie zazyczyl takich parodystow w letnim okienku to ich dostał xD
2
@Kondziubarca Kolejny siwy bajerant w dodatku beton zamydlił oczka pięknymi gadkami o mieszkaniu w Warszawie i chcieli mu obywatelstwo przypisywać xD Polska to kraj naiwniaków
12
@DonCarletto Już dzisiaj była próba, ale została szybko udaremniona przez moderację xD
1
@TheNekro94
https://www.youtube.com/live/7SbdSLYKnoE?feature=share
https://www.youtube.com/live/6F9gEfdhV5g?feature=share
1
@TheNekro94 Tak, od 0 przeszedł wszystko i jeszcze Uber tristram zrobił xD
0
Chłop w 16h bez odejścia od kompa przeszedł całe D2 resurrected i jeszcze zrobił ubera, świr :D
2
@Survier Akurat Kvaratskhelia mocno się już wyróżniał w lidze rosyjskiej, jeszcze bardziej w młodzieżówce narodowej, a i tak nie było wielkiego bicia się o niego, Napoli postawiło na niego i się opłaciło,
6
Tak patrzę po statystykach samych to ten Abde przecież też nie jest wybitnie uzdolniony jakiś, gdyby nie strzelił w ostatniej kolejce dwóch goli to w lidze mialby 20/1/2 xD Jeśli tacy ludzie mają zbawiać Barcelonę, to w 1/16 LE jakiś Tottenham wam wylosują po grupie LM
12
@Rust_Cohle Słabych ludzi od pijaru Lewy sobie wynajmuje, ale no za szynę gum kulek nie powinien oczekiwać zbyt wiele
9
@tristan87 Mnie bardziej ciekawi jaki miał ten @LM10GOAT
10
@MesQueUnClub96 Strzały z pierwszej piłki są najtrudniejsze :)
Może coś więcej o asyście?
0
@Rust_Cohle Czyli co baby mają w głowie, ciepłe plaże, pieniądze, jedzenie i seks, ale one takie nie są :/
5
@tristan87 Po takich panach moj dziadek na konia wchodził
10
@AmigoBlancos Nikt nie będzie sobie drwił z prostego chłopaka z Dębicy młody człowieku
2
@MarianoItalianoVero Jak wezmą LM i ligę (oby nie) to Haaland powalczy z Messim
11
@cris2706 Haha, nie możecie przeboleć, że ktoś się zachwyca innym zawodnikiem niż Messim, od razu post kontrolny trzeba napisać xD
8
@Comentateiro A mi się podobał De Bruyne wczoraj, w pressingu ustawiony wysoko obok Haalanda robił robotę
5
@Danny Gaucho Chłop 1 sezon w premier league i zniszczył każdego na czele z Mbappe grającym w farmerskiej lidze xD