5

#42 nutka na dziś
mlodyskiny x schafter - dvd



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB

2

@Medium
#42 nutka na dziś
mlodyskiny x schafter - dvd


1

@Kessie
1. X / -2.5
2. X / +2.5
3. X / -2.5
4. 2 / -2.5
5. 1 / +2.5
6. 1 / -2.5
7. 1 / +2.5
8. X / +2.5
9. 2 / +2.5
10. X / +2.5

1

@VegetaPolska Nie widziałeś mnie w akcji przy stole po kilku kuflach

9

@KrychaFCB Najśmieszniejsze, że wielu stąd jak słyszy o jakimś pobiciu, skrzywdzeniu dziecka, człowieka, zwierzęcia jest za najbardziej surowymi karami, a z drugiej strony wzdychają do krajów zachodnich i ich tolerancja z poprawnością polityczna, które przynoszą właśnie tego typu sytuacje xD

3

@ranger3120 Najlepiej jak wyciągniesz radio i zobacz, czy się kabel któryś nie rozłączył xD
Może radio zakończyło też żywot, albo problem z softem

4

@P33ck Petka Wojtuś zapalił w szatni i przeszło

3

4

@gumaz Mój wujas robi jako spawacz to ma dobra kasę, ale co z tego jak w laptopie na 250+% litery powiększone w okularach xD

2

@sintesox Escortka

2

@MesQueUnClub_87 Daniel Craig grał w Obłędzie, a mi się ubzduralo, że Gary Oldman, haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@bartas97 Haha już by chciała przytulić kasiorke skarbonka

4

#41 nutka na dziś
Bones - Rocks / AwayFromKeyboard



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12992610
@Kessie @JimMorrisonFCB

1

@Medium
#41 nutka na dziś
Bones - Rocks / AwayFromKeyboard


0

@Encore Jednak United to dziady

0

@PatrykBarca Póki co się ośmiesza

0

@Encore to było do przewidzenia

0

Niezły nur

0

Fiora win 1.5+ ich gola w meczu i wiecej rogow 3.1 zloto

5

@MesQueUnClub96 Tak jak skończony Djokovic i Hurkacz dziś

7

@marcin62 Uprawiała sport i nie pomogło? Panie @Peciak opinie

5

@FcPortoFan1999 Djokovic gral jak Hurkacz w prime

2

@Esteban_ Już było dobrze..

3

Hahah, piękny wjazd

2

@wasacz No gdybym nie był chory to miałbym to gdzieś, a tak jobla idzie w domu dostać haha

0

No i co Vectra rozkraczyla giry i pierwszy raz od dawien dawna nie mam neta, eh

4

@tristan87 Kreatywni są dzisiejsi uczniowie muszę przyznać

0

@KrychaFCB Niech tam gnije, a Haaland mu sprzątnie kilka ZP przed twarzą.
Chyba Katarczycy obiecali mu kosmiczny skład w następnym sezonem i Zidana xD

2

@gumaz On mecze w głowie rozgrywa takie nie do wygrania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?