1

@Encore Trudny terminarz mają

5

@FcPortoFan1999 Ale Dragowski z asysta :D

1

@Rust_Cohle Nie denerwuj mnie xD

6

Niech już ten Everton leci z ligi, nie będzie trzeba Pickforda chociaż oglądać

1

@karci0 Chwała żabce

2

@bixmix Jak na kogoś kto nie ogląda piłki wnikliwie śledzisz sytuacje z meczu

0

McTominay bez żółtej? XD

3

@misteriosoVEB Pyta się, czy byś ją kochał dalej gdyby była robakiem?

7

@misteriosoVEB Tak sie prujesz, a pewnie takim Maćkiem jesteś, co 3 lata za jedną laską biega, a ona Cię zlewa

0

W końcu trafili

30

@misteriosoVEB @Survier wystarczy być heteroseksualnym mężczyzną, wtedy zwracasz uwagę na ładne kobiety na ulicy

0

@Encore Taka dominacja, że po tych okazjach pewnie w trąbę 0:1 dostaną

4

@Survier Ale tu nie ma nic o stosunku seksualnym
Rozumiem, że Ty poznając dziewczyny nigdy się nie patrzałeś na żadną, przykładałeś między koleżanką z ławki zeszyt na wysokości twarzy i kręciłeś bajerkę

11

@GdefnyMU Typy na chacie atmosfera grobowa jak na pogrzebie xD

13

@Survier Trochę przykre, że tak poważnie odbierasz wszystko co przeczytasz w internecie

2

Kolejny wybitny Antony, skąd oni tego fawelarza wzięli

0

Szacun, że Coleman wrócił do gry w piłkę na wysokim poziomie po tym złamaniu

Bissaka co za placek xDDD

0

Rashford spartaczył kontrę, a teraz setkę, gdyby wszyscy nie mieli United na kuponie to byłoby już 2:0 pewnie

1

@JohnnyBarca Powtarzalny skubany, chociaż nie zapomni o którymś :D

1

I te wspaniałe transparenty "GLAZERS OUT" xD

0

@esem91 Nie no ileż można

2

@Kgorecki2500 Powodzenia, ja tylko Bayern z Bundesligi na czysto gralem xD

0

@Kgorecki2500 Już lepiej Borussie patrząc na ostatnie domowe mecze u siebie, Lipsk to wszystko przegrywa xD

1

@Kgorecki2500 Ciężary, stawiam na jakieś 1:0 Torino, bądź 1:1

1

@Albatros Właśnie myślę, tak bogata oferta, że człowiek nie wie co wrzucić

1

Skąd taki wysoki kurs na Sassuolo dziś?

4

#35 nutka na dziś
The Marías - Only In My Dreams



Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?