Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Trudny terminarz mają
5
@FcPortoFan1999 Ale Dragowski z asysta :D
1
@Rust_Cohle Nie denerwuj mnie xD
6
Niech już ten Everton leci z ligi, nie będzie trzeba Pickforda chociaż oglądać
1
@karci0 Chwała żabce
2
@bixmix Jak na kogoś kto nie ogląda piłki wnikliwie śledzisz sytuacje z meczu
0
McTominay bez żółtej? XD
3
@misteriosoVEB Pyta się, czy byś ją kochał dalej gdyby była robakiem?
7
@misteriosoVEB Tak sie prujesz, a pewnie takim Maćkiem jesteś, co 3 lata za jedną laską biega, a ona Cię zlewa
0
W końcu trafili
30
@misteriosoVEB @Survier wystarczy być heteroseksualnym mężczyzną, wtedy zwracasz uwagę na ładne kobiety na ulicy
0
@Encore Taka dominacja, że po tych okazjach pewnie w trąbę 0:1 dostaną
4
@Survier Ale tu nie ma nic o stosunku seksualnym
Rozumiem, że Ty poznając dziewczyny nigdy się nie patrzałeś na żadną, przykładałeś między koleżanką z ławki zeszyt na wysokości twarzy i kręciłeś bajerkę
11
@GdefnyMU Typy na chacie atmosfera grobowa jak na pogrzebie xD
13
@Survier Trochę przykre, że tak poważnie odbierasz wszystko co przeczytasz w internecie
2
Kolejny wybitny Antony, skąd oni tego fawelarza wzięli
0
Szacun, że Coleman wrócił do gry w piłkę na wysokim poziomie po tym złamaniu
Bissaka co za placek xDDD
0
Rashford spartaczył kontrę, a teraz setkę, gdyby wszyscy nie mieli United na kuponie to byłoby już 2:0 pewnie
1
@JohnnyBarca Powtarzalny skubany, chociaż nie zapomni o którymś :D
1
I te wspaniałe transparenty "GLAZERS OUT" xD
0
@esem91 Nie no ileż można
2
@Kgorecki2500 Powodzenia, ja tylko Bayern z Bundesligi na czysto gralem xD
0
@Kgorecki2500 Już lepiej Borussie patrząc na ostatnie domowe mecze u siebie, Lipsk to wszystko przegrywa xD
1
@Kgorecki2500 Ciężary, stawiam na jakieś 1:0 Torino, bądź 1:1
1
@Albatros Właśnie myślę, tak bogata oferta, że człowiek nie wie co wrzucić
6
bym pomyślał, że to Jowita @Luciano99 gdyby była grubsza
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/339292565_3515897872067979_6322697196861369470_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=fJlGL9HNGZEAX8kgfvh&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfD-_9wevvSBtFrP4oHXkF7qJfV_UDrOjY_XvD26hGbhPQ&oe=6435E4CF
1
Skąd taki wysoki kurs na Sassuolo dziś?
1
Klasyka świat
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/rpk-razem-poniesiemy-koszyk.jpg
15
One takie nie są
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340308516_2224931737698388_7021507713348958888_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=ouX_fO3h2nIAX82xqLp&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfA6N-cg5mqZJRfxCeroPGMUVYPlHcvbmV0l-jYvUUUR5Q&oe=64350D48
4
#35 nutka na dziś
The Marías - Only In My Dreams
Link do poprzednich postów
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12828796#comment-12968620
@Kessie @JimMorrisonFCB