8

@Kondziubarca Z cyklu "nikogo to nie obchodzi co PSG czuje"

4

@kryhaa Oj tak, ale kacuwy jutro nie bedziesz mial

2

Nie rozumiem po co wchodzi Saka, który gra wszystko przy wygranym meczu, igra z ogniem Arteta

0

@BulaKG Powtórkę proszę

4

Piekny powrot na Emirates Jesusa

1

@Kessie Oj się jeździło nim w starą f1

2

Ben White, brawo! Piekne wejscie w druga polowe

19

@Messibestplayerintheworld Stary Fatiego właśnie zaczął obserwować CR7

0

@A4ron Niech Freiburg jeszcze strzeli

0

Union w przeciągu 20 sekund 2 gole, mają rozmach sk...

3

@FcBarcelonaFanMSN Naprawdę to już 7 lat? Ja dupie, a pamiętam jakby to było wczoraj, gdy Shaqiri nam przewrote ładował

0

Uwielbiam te przyjęcia Jesusa z wykopów i gre plecami w takiej sytuacji

0

@FcPortoFan1999 Niech zdobędą po jeszcze jednym, bo na kuponie brakuje

1

@mekston Wyjazd Liverpool, West Ham, Newcastle i Brighton u siebie z Chelsea.. ciężary

2

@JimMorrisonFCB Tak, wystarczy że 7 meczy wygrają z 9 i powinno wystarczyć, aczkolwiek masakrycznie trudny terminarz przed nimi

2

W końcu jakiś karny dla Arsenalu, typ jawnie kopnął go w kolano i się kłóci xDD

1

Arteta popełnił błąd wystawiając Trossardzika na prawej stronie, kompletnie niewidoczny, zaraz pewnie Saka wejdzie za niego.

1

@zodiak_10 Cholera wie xD

1

Okej byle bez szpagatu Panie Arteta i chłopaki

10

@mekston W końcu jakiś śmieszny żart xD

1

@adi7adi8 Poziom jak u Nadala z Djokovicem

0

Brawo Panie Grealish

0

Kill Boksoon, ktoś oglądał już? Wczoraj premiera była

18

@Deviler Dla Ciebie Panie Areczku jest Ferran Torres i Garcia

7

Komentarz usunięty

0

@Emhyr Do mnie pijesz? :)))

3

@Joe_Pesci Oby Newcastle wywaliło Tottenham z top4

5

Niby człowiek wiedział, ale się łudził..

1

@sk13 Ludzie, którzy żyją 2010 rokiem chyba

0

@KrwawiaceoczyVEB Ja dawno się nie spotkałem z opinią, że premier league to najbardziej siłowa liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?