Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ten Real leci na eleven? Bo nie chce mi się sprawdzać
1
@Rust_Cohle Graty, masz nosa do karteczek
1
@MichalZZZ Hannibal był fajny przez 2 sezony, potem to jakieś cuda na kiju, ale polecam. Chyba sam go sobie odświeżę
0
@BulaKG Tak
0
Jak zwykle gwiżdżo pod Real
0
@MesQueUnClub96 Tylu nie przeżyje, ale mogę się podniecać codziennie czymś innym, bo zawsze na odwrót piszesz
0
@Transu96 To za śmianie się ze mnie wczoraj, a ja przedłużacz do innego pokoju i działa wszystko xD
0
Napoli jeszcze spuchnie :)
9
14 kroków do mistrzostwa!
W następnej kolejce City u siebie z Newcastle, a Arsenal u siebie z Wiesienkami, może się powiększyć przewaga
1
Jorginho chłopie nie symuluj xD
2
Fripo gol dla Leeds xD Southampton coraz bliżej championship
2
@Nano22 W dodatku z karnych, a jak wiadomo z karnych się nie liczy
0
@Sysia11 Dzisiaj sobota
0
Brakuje gola Lisów na kuponie, a z drugiej strony człowiek chce wygranej Arsenalu, eh Po jednej bramce może Panowie
1
Nie no nie wierzę w to jak się Norweg rozwinął w Arsenalu, Real może sobie pluć w brodę, że taki diament wypuścili.
2
Jaka piłka Odegarda, szkoda że spalony
2
@tbas Ciekawe dlaczego, albo przez jakiego użytkownika, który robi z Hurkacza faworyta każdego turnieju
3
Martinelli + Trossard serduszko
0
@MesQueUnClub96 Union za 3 kolejki nawet w top4 juz nie bedzie
0
@MesQueUnClub96 Widziałeś tabele obu lig? Czy od głupoty masz problemy ze wzrokiem?
0
@MesQueUnClub96 Kopanine pokazal Union z Schalke
4
@FcPortoFan1999 Kto ogląda sport, który oglądają tylko Janusze z Polski? xd
1
Już myślałem xDD
Kolejna kolejka w premier league bez goli, eh
0
Jaki faul xDD Żenada, przecież sędziowie wszystko robią żeby Arsenal tego mistrza nie wygrał
1
Borussia zaskakująco wygrywa, jakiś błąd w matrixie, że kuponów nie burzą, ale jeszcze ich nie skreślam xD
2
Jorginho już wrócił do formy z Chelsea chyba
2
Pięknie chodzi piłeczka armatkom, czyli zaraz jakaś akcja z dupy Leicester i gol
2
Nketiah na podwójnej? No to cyk Martinelli na 9 xDDD
14
@MesQueUnClub96 Boisz się, bo jednym z udoskonaleń miałoby być pozbycie się Ciebie z serwisu
0
@kryhaa Ciekawe, kiedy Fen wyśle płyty xDD