0

@Emhyr Przecież ten gość to mem

2

Napoli easy awansik do 1/4, oby ktoś z pary Porto/Inter, albo Brugge/Benfica

1

Nunez piękny delfin w polu karnym

2

Mocarny Liverpool @Rust_Cohle xD

0

@Wossi61FCB Statystyki grają w piłkę? A grają, jak się nie oddaje celnego strzału w LM i odpada z grupy

0

Placek Vinicius 18 goli w sezonie, całkiem nieźle

0

0

Napoli jedzie po LM jak po swoje

0

Osimhen najlepsza 9 obecnie na świecie! Tak się gra z Frankfurtem na wyjeździe w pucharach

1

Bardzo słaby ten Vinicius mieliście rację

0

Kvaradona pudło z karnego, ale było piekło ze strony kibiców Frankfurtu

4

Chłop z Frankfurtu jakiego kopa sprzedał Osimhenowi xDDD

0

0 rożnych 26 minuta, ja wysiadam xD W Napoli 6 dla porownania

1

1

Kurtuła xD I kurs 2.8 wchodzi, dawać rozne

0

Alaba na tym LO zagubiony strasznie xD

3

Darwin show, kuponik będzie dziś zielony

2

@TheNekro94 Dokładnie, piękne czasy to były

1

@TheNekro94 Pamiętam jak byłem dzieciakiem i starym kazałem runy kupić na allegro za 100 ziko, jak na tamte czasy kupa kasy, no i wchodzę na serwer sobie na chillku, wyrzucam na serwerze, zapisałem nazwe i passy na kartce, potem wchodzę na swoje konto i serwera nie znalazłem już, pamiętam że ryczałem mocno xD

1

@budel17 Smiter najlepszy w pvp

2

@TheNekro94 Jeszcze grałem w czasach gdzie się expiło postacie w tristam, się stawało za zagrodzeniem, a 2/3 postacie expiły, od 5 lvla na hellu w moment się 80+ wbijało xD Cały dzień się trzymało wejście i za runy wpuszczało ludzi :D Potem wszedł patch, który wszystko popsuł

0

@karci0 Oczywiście, grałem w to jak miałem 8 lat, dwie dekady temu :D Dalej mam pudełka i myślałem dzisiaj, czy by nie pograć xD

0

@katalonczyk987 Dobry typ

3

@Klaudix Wyczuli, że jesteś Madryciokiem

1

@Emhyr Hahaha chłop dał Ukraińca Artecie, a sam będzie robił ze skrzydłowych i ofensywnych graczy obrońców, iQ 200

1

Ajajaj, ale to jest piękny tekst

0

@Kamil689 Spokojna głowa, Pan profesor Spalletti ogarnie
@Rust_Cohle czekam

1

10

@bartekvisca kredyty, leasingi i tak się żyje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?