Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Przecież ten gość to mem
2
Napoli easy awansik do 1/4, oby ktoś z pary Porto/Inter, albo Brugge/Benfica
1
Nunez piękny delfin w polu karnym
2
Mocarny Liverpool @Rust_Cohle xD
0
@Wossi61FCB Statystyki grają w piłkę? A grają, jak się nie oddaje celnego strzału w LM i odpada z grupy
0
Placek Vinicius 18 goli w sezonie, całkiem nieźle
0
@Gwyn Oczywiście, że nie :D https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDUyNjU0NjEwMDqPQnEjHWESweN9-t8%3D&source=SB
szkoda, ze w Liverpoolu 2 rozne tylko
0
Napoli jedzie po LM jak po swoje
0
Osimhen najlepsza 9 obecnie na świecie! Tak się gra z Frankfurtem na wyjeździe w pucharach
1
Bardzo słaby ten Vinicius mieliście rację
0
Kvaradona pudło z karnego, ale było piekło ze strony kibiców Frankfurtu
4
Chłop z Frankfurtu jakiego kopa sprzedał Osimhenowi xDDD
0
0 rożnych 26 minuta, ja wysiadam xD W Napoli 6 dla porownania
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12812438#comment-12812518 jak zwykle ekspert w błędzie
1
Kurtuła xD I kurs 2.8 wchodzi, dawać rozne
0
Alaba na tym LO zagubiony strasznie xD
3
Darwin show, kuponik będzie dziś zielony
2
@TheNekro94 Dokładnie, piękne czasy to były
1
@TheNekro94 Pamiętam jak byłem dzieciakiem i starym kazałem runy kupić na allegro za 100 ziko, jak na tamte czasy kupa kasy, no i wchodzę na serwer sobie na chillku, wyrzucam na serwerze, zapisałem nazwe i passy na kartce, potem wchodzę na swoje konto i serwera nie znalazłem już, pamiętam że ryczałem mocno xD
1
@budel17 Smiter najlepszy w pvp
2
@TheNekro94 Jeszcze grałem w czasach gdzie się expiło postacie w tristam, się stawało za zagrodzeniem, a 2/3 postacie expiły, od 5 lvla na hellu w moment się 80+ wbijało xD Cały dzień się trzymało wejście i za runy wpuszczało ludzi :D Potem wszedł patch, który wszystko popsuł
0
@karci0 Oczywiście, grałem w to jak miałem 8 lat, dwie dekady temu :D Dalej mam pudełka i myślałem dzisiaj, czy by nie pograć xD
0
@katalonczyk987 Dobry typ
3
@Klaudix Wyczuli, że jesteś Madryciokiem
18
DiCaprio zawsze miał rękę do rysowania
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332138299_591704499164671_1383407584518287161_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=88NXwUi6mk4AX-zOcqV&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBu7BsoKqoD7JP4LqbWSzVD0EMOY2nguhteAIiF7zDwNg&oe=63FA1D03
1
@Emhyr Hahaha chłop dał Ukraińca Artecie, a sam będzie robił ze skrzydłowych i ofensywnych graczy obrońców, iQ 200
1
Ajajaj, ale to jest piękny tekst
0
@Kamil689 Spokojna głowa, Pan profesor Spalletti ogarnie
@Rust_Cohle czekam
1
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMDUyNjU0NjEwMDqPQnEjHWESweN9-t8%3D&source=SB
Zobaczymy co te dziady z Liverpool'u pokażą
10
@bartekvisca kredyty, leasingi i tak się żyje