1

@Bulbulator Flaczki zawsze kochałem, wątróbka i zupa szczawiowa, a z dań które lubiłem w dzieciństwie, a teraz nie lubię, to pomidorowa

0

@IronSanHybrid Jak dla mnie dopiero teraz się rozkręcił w dobrą stronę

4

@Jakchcesz Gówniarzu zasrany, zaje...

0

Jaki miły widok, szkoda że jeszcze mu ktoś nie wpier...


0

Pobrałem cs'a, gram drugi mecz i oczywiście już 4 na 5, nie było warto

8

@Pawel13sz Truskawki

6

@draxidox Hrabianka weź spier... XD

0

@Faro Ale gówno

0

@VbamboeB Szukaj używki na vinted

4

@Kapitan hawk Getafe, Cadiz, Elche i Valladolid/Espanyol, pięć drużyn które grają żenującą piłkę

0

@JimMorrisonFCB Skąd wiesz, że pracowała 50 lat? Może wychowywała tylko dzieci, a facet zarabiał na utrzymanie domu?

2

@Mads Kobiety zarabiają mniej ponieważ wykonują wolniej i gorzej powierzone obowiązki w porównaniu do mężczyzn, więc po prostu chciałyby za frajer zarabiać tyle samo.

0

Jak to jest, że kobiety na prawo i lewo płakały, i były oburzone tym, że faceci zarabiają więcej od nich, ale kiedy teraz spotkają faceta, który zarabia mniej od nich, to jest nieporadny życiowo ich zdaniem?

6

1

@Ojciec5tkidzieci Mi to na mały, symboliczny szkoda pieniędzy xD

0

@shahman Wow niesamowite, jeszcze kogoś to dziwi? Mógłbym podawać dziesiątki przykładów ze swojego miasta kto i dzięki komu gdzie dostał pracę, szczególnie jeśli chodzi o wojsko, zk, czy policję. Tak funkcjonuje świat, obudźcie się xD

7

@Ojciec5tkidzieci Mokotów, przewodniczący lewicy, zaimki - on/jego xD Pewnie jego praca polega na tym, że płacze w internecie o tym, że nie ma pieniędzy

0

@chroma93 Tak to nazwałem, bo mi robili te meble na wymiar jako całość
https://zapodaj.net/images/cb6e59a5f4a36.jpg

0

@Gwyn Jestem pedantem trochę

0

@maroon Wolałbym być wyzywany od małp niż cyganów xD

0

@patrix211 W tym roku F1 już tylko na Viaplay? xD

0

@moonray No nie oszukujmy się przy tym poziomie rywali w lidze hiszpańskiej obecnie nawet Fernando Torres po skończeniu kariery na bombie, by takie liczby zrobił

1

@Jakchcesz Człowiek nie po to wali w ch.. u Janusza żeby odbierać sobie taki luksus

2

@DaPidejpi Na szczęście nie xD

3

@BartqRKO Jakoś daje radę, niestety tam dalej musi byc miejsce na puste puszki i butelki xD
@Rust_Cohle niektórzy potrafią mieszkać w kawalerce 12 m2 xD Poza tym to jest tylko zwężenie końcówki pokoju, typowy kącik do gry, cały pokój nie jest taki mały, sama szafę mam na długość 9 metrów

2

@BorzyKrzys W Twoim ciężko się przebić do stanowiska przez butelki od kasztelanów

6

Pochwalcie się swoimi stanowiskami do chillery
Ja zacznę
https://zapodaj.net/images/1777038835f6d.jpg

7

@Kazragore Punciaki 10/10 w skali bezpieczeństwa

18

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?