Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bulbulator Flaczki zawsze kochałem, wątróbka i zupa szczawiowa, a z dań które lubiłem w dzieciństwie, a teraz nie lubię, to pomidorowa
0
@IronSanHybrid Jak dla mnie dopiero teraz się rozkręcił w dobrą stronę
4
@Jakchcesz Gówniarzu zasrany, zaje...
0
Jaki miły widok, szkoda że jeszcze mu ktoś nie wpier...
0
Pobrałem cs'a, gram drugi mecz i oczywiście już 4 na 5, nie było warto
8
@Pawel13sz Truskawki
6
@draxidox Hrabianka weź spier... XD
0
@Faro Ale gówno
0
@VbamboeB Szukaj używki na vinted
4
@Kapitan hawk Getafe, Cadiz, Elche i Valladolid/Espanyol, pięć drużyn które grają żenującą piłkę
0
@JimMorrisonFCB Skąd wiesz, że pracowała 50 lat? Może wychowywała tylko dzieci, a facet zarabiał na utrzymanie domu?
2
@Mads Kobiety zarabiają mniej ponieważ wykonują wolniej i gorzej powierzone obowiązki w porównaniu do mężczyzn, więc po prostu chciałyby za frajer zarabiać tyle samo.
0
Jak to jest, że kobiety na prawo i lewo płakały, i były oburzone tym, że faceci zarabiają więcej od nich, ale kiedy teraz spotkają faceta, który zarabia mniej od nich, to jest nieporadny życiowo ich zdaniem?
6
Pan Janusz jak zwykle z celnymi spostrzeżeniami
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/EXOfzrlBsEumAFjdrvMQz7JhtWTUd8AC.jpg
1
@Ojciec5tkidzieci Mi to na mały, symboliczny szkoda pieniędzy xD
0
@shahman Wow niesamowite, jeszcze kogoś to dziwi? Mógłbym podawać dziesiątki przykładów ze swojego miasta kto i dzięki komu gdzie dostał pracę, szczególnie jeśli chodzi o wojsko, zk, czy policję. Tak funkcjonuje świat, obudźcie się xD
7
@Ojciec5tkidzieci Mokotów, przewodniczący lewicy, zaimki - on/jego xD Pewnie jego praca polega na tym, że płacze w internecie o tym, że nie ma pieniędzy
1
@Panpiwkarz https://www.filmweb.pl/ranking/vod/viaplay/film proszę
0
@chroma93 Tak to nazwałem, bo mi robili te meble na wymiar jako całość
https://zapodaj.net/images/cb6e59a5f4a36.jpg
0
@Gwyn Jestem pedantem trochę
0
@maroon Wolałbym być wyzywany od małp niż cyganów xD
0
@patrix211 W tym roku F1 już tylko na Viaplay? xD
0
@moonray No nie oszukujmy się przy tym poziomie rywali w lidze hiszpańskiej obecnie nawet Fernando Torres po skończeniu kariery na bombie, by takie liczby zrobił
1
@Jakchcesz Człowiek nie po to wali w ch.. u Janusza żeby odbierać sobie taki luksus
2
@DaPidejpi Na szczęście nie xD
3
@BartqRKO Jakoś daje radę, niestety tam dalej musi byc miejsce na puste puszki i butelki xD
@Rust_Cohle niektórzy potrafią mieszkać w kawalerce 12 m2 xD Poza tym to jest tylko zwężenie końcówki pokoju, typowy kącik do gry, cały pokój nie jest taki mały, sama szafę mam na długość 9 metrów
2
@BorzyKrzys W Twoim ciężko się przebić do stanowiska przez butelki od kasztelanów
6
Pochwalcie się swoimi stanowiskami do chillery
Ja zacznę
https://zapodaj.net/images/1777038835f6d.jpg
7
@Kazragore Punciaki 10/10 w skali bezpieczeństwa
18
Lekko powietrze nosem poszło
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/QLWiJGSJ6aDVEMBIcAtbsudO94zZGrRU.jpg