Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
De Gea nagle się odpalił, kiedy nie trzeba
0
@Schoogs Przecież to sarkazm z mojej strony i śmiech w stronę osób, które tutaj po wylosowaniu United robią z nich jakiś walec, i chyba w ten sposób chcą bronić Xaviego w przypadku odpadnięcia z nimi
3
@MesQueUnClub96 Sam Bailey miał dwa strzały w światło bramki, jedna Aron sparował na poprzeczkę
2
Tak dominuje spuchnięta drużyna na trudnym wyjezdzie
https://zapodaj.net/images/d062fb2b1c9d9.jpg
A mocarne United nie wie co się dzieje na boisku u siebie
2
Jezu co za interwencja De Gei teraz
4
Dzięki Messi za ratowanie kuponiku
3
Co to za mecz, jak jakiś sparing bez taktyki xD
1
Marsylia weźmie ligę i PSG z jednym ogórkowym pucharem w tym sezonie z początku sezonu xd
2
@Essos Osimhen > Haaland > Lewandowski
@MesQueUnClub96
8
@Rust_Cohle Przygotował top formę na mundial, na którym dał z siebie wszystko, więc mnie to nie zdziwi, że jest wypompowany fizycznie i mentalnie, w końcu ma 36 lat
2
@Yiamuiaijahaima Tak szczerze jak już włączę mecz PSG to z tej trójki Neymar często pomaga w defensywie
1
@bari_94 Pewnie w meczu z Bayernem ostatni zryw w tym sezonie zrobi, a tak byle do końca ligi przeczłapać
0
Mbappe sobie wozi tych farmerów jak chce
0
Jeszcze im Mendes wypada na Bayern, haha
2
@TheNekro94 Ronaldinho tak robił w prime, a nie w wieku 30 lat, wtedy już go w Europie nie było i odcinał kupony
0
Over wszedł w niespełna pół h? Ja w szoku
0
@Firestone Oczywiście, to miałem na myśli
5
Skończony Brazol 13 goli i 11 asyst w lidze, a chłop sobie codziennie na chacie imbe urządza xD Pewnie o 6 spać poszedł przed tym meczem
0
@damian.09 "Rzuć palenie!" Tak się nazywa
4
@FCKubanczyk89 Ja bym nie ryzykował zepsutym dniem, nie zawiedź ojca i tego nie oglądaj
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/J3b1vfLOeM7GQyco581fQOnjOeOeYnVY.jpg
1
@Mixtape Btts może
1
@Nano22 Może pora nadrobić?
27
@VegetaPolska Wybitna analiza psychologiczna
1
@siuuu Nie musisz mi mówić, najgorzej będzie gdy zrobi się ciepło :D
1
@Mario96w Po ponad 10 latach człowiek sobie chociaż coś udowodni :D
Gratyn
0
@MesQueUnClub96 A masz 14, tylko matka paliła w ciąży?
1
@Jakchcesz Biorąc pod uwagę samopoczucie na drugi dzień to jednak nie xD
30
Chyba się udało xD
https://zapodaj.net/images/46c47d933902b.jpg
1
@siuuu Nawet z łóżka do toalety nie mam siły wstać, a co dopiero skombinować takie składniki xD
Co najwyżej herbate z miodem i cytryną na noc zrobię
2
@Kondziubarca Wakacje się zaczęły po mundialu i samba wleciała, człowiekowi nie dadzą się pobawić