8

No i japy zamknięte, robiona ta Villa jest

1

Nie no serio, Mings prime Ramosa

2

Coś się zepsuło

1

Te młotki dalej klękają, dla kogo? XD

0

@Krisgum Zależy jaką kartę masz

0

W końcu Trossardzik w pierwszym składzie, aż chce się oglądać

0

@Krzysztof1987 Gierka o nazwie "Wycinamy kacapów" Bachmut 2023

2

4

@MesQueUnClub96 Na koniec jeszcze Ameryka się skonfrontuje z Chinami i znikniemy z powierzchni ziemi w nagrodę :D

6

A wy Areczki kupujcie elektryczne samochody, nie jedzcie miesa i kupujcie dwie pary skarpet na rok, niedługo będziecie mogli 10 razy nabrać powietrza na minutę
https://m.jbzd.com.pl/obr/2911724/tajemnica-co2

0

@Rust_Cohle 1. x / -2.5
2. x / -2.5
3. x / -2.5
4. 1 / -2.5
5. x / -2.5
6. 2 / +2.5
7. 1 / -2.5
8. x / -2.5
9. 1 / +2.5
10. 1 / +2.5

6

1

@Rust_Cohle Tęgie głowy widzę myślą podobnie i z podobnym skutkiem xD

0

@bartas97 Arsenal btts, Chelsea, City, Raków, Newcastle btts, Osasuna x1, Glagbach gol, Lipsk btts. Baw się dobrze :D

2

@bartas97 Mialem under -2.5, a w Hoffenheim over 2.5, wnioski wyciągnijcie sami

5

@MesQueUnClub96 Lewandowski niech najpierw piłkę dobrze przyjmie w drugiej części sezonu

0

@Encore Ciężko porównywać, trzeba byłoby Haalanda i Mbappe w Napoli sprawdzić :D No ale Nigeryjczyk imponuje, pamiętam jak miał 0 kontaktow z pilka w jakimś meczu repki xD

10

Kvaradona i Osimhen najlepsze duo w tym sezonie

0

@VegetaPolska Świeży tatuaż bez folii? xD

5

One takie nie są, a no i te z tindera to nie te co chodzą po ulicy, pamiętajcie :)

5

@Esteban_ Monitor to tam ch.. Największe jaja są przy sprzedaży samochodu za 3/5k, kiedy ludzie przyjeżdżają z cała rodzinka, lub młodzi we dwóch plus dwie dupeczki. Raz przyjechał gościu z dwoma typiarami i nie wzięli samochodu, bo kolor brzydki xD

6

@michal26 Mógł opowiedzieć o tym jak ludzie mieszkali na wysypisku pod Moskwą

6

Ostatnio sprzątałem piwnice i że mam dwa monitory mi zalegające to wystawiłem na sprzedaż, taki ACER IPS bez żadnych rys, czy wypalonych pikseli 24 cale. Wystawiłem go za śmieszne 150 zł xD Jako, że nie chce mi się go wysyłać zaznaczyłem, że odbiór tylko osobisty bez negocjacji. Przez 2 tygodnie kur.. ludzie mi piszą, czy wysyłka możliwa, albo czy cena do negocjacji, to jest niesamowite, targować się przy cenie 150 zł za dobry monitor, takiej cebuli nigdzie chyba nie ma jak w tym kraju.
Mogłem odpisywać, że za darmo oddalem

0

@Colon Eh i znowu serce boli

0

@Colon Kolację zrób Ty i wino kup również Ty, a i słuchaj księżniczki robiąc jakiś szajs żeby dała Ci chociaż szansę złapać ja za rękę, albo uscisk na dowodzenia

7

@Tomo1989 Ja tak robię w cyberpunku, więc go rozumiem

4

@Kondziubarca Z tym krzyczeniem to akurat prawda, reszta to bełkot

5

@Kondziubarca W końcu za 8 dni Polska husaria będzie nacierać na Białoruś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?