3

@Pogba Zrobił, nagrania nie były zmanipulowane, to że sprawa została umorzona nie oznacza braku jego winy

1

@Kidd Cóż trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów, niech się cieszy, że w ogóle będzie miał okazję grać dalej na najwyższym poziomie po tym co zrobił

1

@Kidd Pogra tam rok/dwa i wróci do mocnego zespołu

1

@gumaz To ta co w nią pieniądze ktoś rzucił i go Ferrari gonił? XD
Ćpuny do wora, wór do jeziora

0

@Don-Corleone Efekt Lionela

2

@Emhyr Urolog powinien załatwić sprawę

2

@Lionel_Messi10 Gdyby Napoli wygrało LM i ligę, to Kvara, lub Osimhen na luzie w top3.
Dla mnie jedyny pewniak w top3 na ten moment to Messi, Mbappe jak odpadnie z LM na tym etapie to mogą go nie uwzględnić

6

@Kondziubarca Ciekawe jak tam obywatele Białorusi, czy to łykają xD

0

@SLBenfica1904 Brugge gra taka rzadzioche, że jak dwóch w plecy nie dostaną to będę zdziwiony

2

@Danny Gaucho Spalletti fachura poprowadzi Napoli po wyczekiwane scudetto, już tyle razy było blisko i w końcu się uda :D

4

@kuz Jak nie był w takiej formie przed mundialem jak wszystko grał od dechy do dechy i lepiej się prezentował od Marquinhosa?

2

@Kessie Na boisku niczego nie odwalił, to musiał po meczu się zrehabilitować, równowaga zachowana

0

Ciekawy zakład, z drugiej strony wszystkie drużyny na wyjeździe w tym Chelsea xD
https://zapodaj.net/images/3e0166341eec4.jpg

4

@Sulimo Gdybyś miał ucinać łapy każdemu zwyrodnialcowi, który czyni zło to by Ci życia nie starczyło

7

@betonito Jest jaki jest, ale 17 goli i 16 asyst zrobił w tym sezonie dla PSG, trochę trudno być decydującym jak w pierwszej połowie się samemu biega w pressingu xD

2

@JimMorrisonFCB Ta wiem, zawsze na Kanonierach Florian pisze, bo zapominam xD
Obstawiam, że z 10 spokojnie, wykończeniem i gra głową trochę Lewego przypomina, może być dobrym napadziorem przez dekadę najbliższą

4

Folarin Balogun 21 lat, wypożyczony z Arsenalu gra w Reims i jest na czele strzelców Ligue 1 z 15 golami na koncie, przypominam że wyprzedza Mbappe, Neymara, Messiego i innych grając w słabej drużynie

Arteta:
- Jestem bardzo szczęśliwy z jego powodu. To chłopak, który ma jasny pomysł na poprowadzenie swojej kariery. Jest bardzo ambitny, zaangażowany i naprawdę odważny - zaczął Hiszpan.

- Zanim zdecydował się na to wypożyczenie, bardzo dużo dyskutowaliśmy, czy to odpowiednie miejsce dla niego, przeanalizowaliśmy też inne oferty. Był bardzo zdecydowany co do tego ruchu. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ dostaje to, na co zasługuje.

- Jeśli spojrzysz na liczby, które wykręcił i to, co wyczynia, to jest nieprawdopodobne. On ma coś niesamowitego, dlatego zdecydowaliśmy zaoferować mu długoterminową umowę i pokazać wiarę w jego umiejętności. Potrzebował takiego okresu, ponieważ to zupełnie inne wypożyczenie niż to zeszłoroczne do Middlesbrough.

- Tamto wypożyczenie nie było idealne. Były chwile, kiedy cierpiał, raz grał, innym razem nie. Były momenty, kiedy grał na pozycji, której nie do końca lubił. Całkowicie jednak zostawił to za sobą i postanowił nabyć nowe doświadczenie.

- Zapomniał o złych chwilach, spojrzał w lustro i poszedł o krok dalej. To był naprawdę świetny ruch w jego wykonaniu - zakończył Arteta.

Mam nadzieję, że chłopak w przyszłym sezonie dostanie szansę, albo zostanie sprzedany za duże pieniądze, bo żal żeby miał siedzieć na ławce przy Jesusie i być tylko zmiennikiem

3

17

@Pawel13sz Tamta Liga hiszpańska to było coś

0

@Encore A później pojedziemy na wakacje po przegranej*

1

@barcelonaLM Na Emcie chociaż przyjaznym okiem mozna popatrzeć, no i Emcia wygrała więcej niż Tottenham przez 30 lat ostatnich

0

@Katalonbar Potężna premier league dalej ma szansę na 4 uczestników w 1/4, porażka Tottenhamu na wyjeździe 1:0 niczego nie przekreśla

1

0

Dobrze, że jutro Arsenal z City, bo usnąć można

2

@P33ck Jeszcze tylko Marsylia z ligą i frajerów roku znamy xD Nie pierwszy raz zresztą

1

@Kidd powoli chyba adres mogę wysyłać xD :)

1

@ArterkHD Na Allianz? Powodzenia

1

@Encore Czeka na kolejny mundial xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?