Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Głodnemu chleb na myśli.
Fota z 1972 roku, na zdjęciu Caroline Munro
5
Gdyby obrazek był @VegetaPolska
https://zapodaj.net/images/8a1ea85f668fc.jpg
3
Jak komuś się podobał film Parasite, to polecam obejrzeć "Mother" z 2020 roku, chyba że zbyt wrażliwi jesteście to nie
0
@13th Łeb mnie już boli
2
Nie, nie nie Atletico w 10 na 1:0 jak mam x1 xDDD
12
@MesQueUnClub96 Do szkoły obok stadionu
5
Ładnie Jack ostatnio chodzi na tym skrzydle w City
2
@Yiamuiaijahaima Łokieć i lota do szatni
5
Savić ma coś z garem xD
2
Legia w łeb i humor lepszy
2
@QQL5 Okej, piątaka wygrzebie skądś, a jak mi kupon siądzie, bo niewiele zostało to stawiam
0
@QQL5 Stawiasz?
0
@Comfortable_ Musisz się bardziej postarać xD
0
@Rust_Cohle Poczekaj co Everton wam zrobi w poniedzialek i Real w LM
1
@Encore Oglądasz 1 sezon? Trzeba się wczuć w te klimaty :D Drugi sezon jest słabszy od 1, ale od 7 odcinka w końcu akcja ruszyła do przodu
1
@MesQueUnClub96 Easy X2 amatorze
0
@MesQueUnClub96 Gościu oglądasz speeda, wykluczasz się z jakiejkolwiek dyskusji o ogoladaniu czegokolwiek
2
W końcu coś się zaczęło dziać w tej alchemii dusz, szkoda że 8 odcinków trzeba było czekać xD
2
@MesQueUnClub96 Bo nie gra dwóch kluczowych zawodników środka pola? XD
5
@mekston Hahahaha, top5 xDD Płacze
Halucynacje dzieciak ma
0
@MesQueUnClub96 Pokaż, udowodnij
2
@MesQueUnClub96 Czyli tak jak Lewandowski w Bayernie w kluczowych meczach LM
0
@Comentateiro Teraz tak to się nazywa
0
Przypomnijcie mi ile ten Martinez kosztował United, że grzeje ławę?
2
@Luciano99 Myślałem, że Torres ma jakąś potężna średnia w Atletico i Aguero, ale wypadali dużo gorzej na tle Kolumbijczyka
2
Ale ze Falcao w 90 meczach zdobył 70 goli dla Atletico, szacun. Na co mu była ta premier league to nikt nie wie xD
13
@NaFazieHitman Haha, mam taką satysfakcję jak sobie pomyślę, że jakiś geniusz wydał ponad 150k na jakiegoś elektryka i musi stać 1.5h żeby móc przejechać kolejne 300 km xD
Pamiętam jak miałem autko w gazie i przy cenie 2zl za litr gazu robiłem za 100 ziko 480 km xD
0
@SteuerFreiMoney Kolejny elektryczny syf
4
Już przedpołudniem gole we Włoszech, a o 14 zacznie się w Hiszpanii usypianie najbardziej wytrawnych kibiców z 1 strzałem na bramkę xD
2
Piękna sprawa