1

@Zoker Głodnemu chleb na myśli.
Fota z 1972 roku, na zdjęciu Caroline Munro

5

3

Jak komuś się podobał film Parasite, to polecam obejrzeć "Mother" z 2020 roku, chyba że zbyt wrażliwi jesteście to nie

0

@13th Łeb mnie już boli

2

Nie, nie nie Atletico w 10 na 1:0 jak mam x1 xDDD

12

@MesQueUnClub96 Do szkoły obok stadionu

5

Ładnie Jack ostatnio chodzi na tym skrzydle w City

2

@Yiamuiaijahaima Łokieć i lota do szatni

5

Savić ma coś z garem xD

2

Legia w łeb i humor lepszy

2

@QQL5 Okej, piątaka wygrzebie skądś, a jak mi kupon siądzie, bo niewiele zostało to stawiam

0

@QQL5 Stawiasz?

0

@Comfortable_ Musisz się bardziej postarać xD

0

@Rust_Cohle Poczekaj co Everton wam zrobi w poniedzialek i Real w LM

1

@Encore Oglądasz 1 sezon? Trzeba się wczuć w te klimaty :D Drugi sezon jest słabszy od 1, ale od 7 odcinka w końcu akcja ruszyła do przodu

1

@MesQueUnClub96 Easy X2 amatorze

0

@MesQueUnClub96 Gościu oglądasz speeda, wykluczasz się z jakiejkolwiek dyskusji o ogoladaniu czegokolwiek

2

W końcu coś się zaczęło dziać w tej alchemii dusz, szkoda że 8 odcinków trzeba było czekać xD

2

@MesQueUnClub96 Bo nie gra dwóch kluczowych zawodników środka pola? XD

5

@mekston Hahahaha, top5 xDD Płacze
Halucynacje dzieciak ma

0

@MesQueUnClub96 Pokaż, udowodnij

2

@MesQueUnClub96 Czyli tak jak Lewandowski w Bayernie w kluczowych meczach LM

0

@Comentateiro Teraz tak to się nazywa

0

Przypomnijcie mi ile ten Martinez kosztował United, że grzeje ławę?

2

@Luciano99 Myślałem, że Torres ma jakąś potężna średnia w Atletico i Aguero, ale wypadali dużo gorzej na tle Kolumbijczyka

2

Ale ze Falcao w 90 meczach zdobył 70 goli dla Atletico, szacun. Na co mu była ta premier league to nikt nie wie xD

13

@NaFazieHitman Haha, mam taką satysfakcję jak sobie pomyślę, że jakiś geniusz wydał ponad 150k na jakiegoś elektryka i musi stać 1.5h żeby móc przejechać kolejne 300 km xD
Pamiętam jak miałem autko w gazie i przy cenie 2zl za litr gazu robiłem za 100 ziko 480 km xD

0

@SteuerFreiMoney Kolejny elektryczny syf

4

Już przedpołudniem gole we Włoszech, a o 14 zacznie się w Hiszpanii usypianie najbardziej wytrawnych kibiców z 1 strzałem na bramkę xD

2

Piękna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?