1

@AbelKabel Nowa Forze wypuścili?

5

Totalny luz


3

@Kidd Żaden weekend z Arsenalem walczącym o tytuł majstra nie jest marny

2

@Cygan BRC Istnieje spora różnica między psem, którego wysłano w kosmos, a Mikołajem Kopernikiem, który stworzył heliocentryczny model układu słonecznego, który rzucił inny obraz ludzkości na budowę świata xD

1

@Kidd Istnieją niewielkie wyjątki dla których oglądam filmy poniżej 6.5 oceny na szczęście :D

1

@Striker Dobrze, że mam do skończenia Cyberpunka i Wiedźmina xD

1

@Nazio87 Mnie meczy ta seria prowadzona przez niego, Skrymin to było coś :/

1

@Kidd Troszkę za stara dla nich

1

@Cygan BRC Czemu trzeba wiedzieć? Dają za to dyplomy jakieś i odznaczenia specjalne?

1

@Conradxc To co zrobili z moim drugim sezonem to jedna wielka porażka! Główna bohaterka ma taka samą minę przez wszystkie odcinki, główny bohater jest niesamowicie upośledzony nagle, z alchemia dusz to już nie ma nic wspólnego w sumie, mam wrażenie jakbym jakiś kiczowaty romans oglądał dla 12 latek :/ Ale do końca i tak obejrzę xD
Jeśli lubisz tego typu to porcelanowy król jest świetny, a tak to chwała,
It's Okay to Not Be Okay, dwadzieścia pięć i dwadzieścia jeden, Move to Haeven, My Name, zajęcia pozalekcyjne.
Obojętnie który włączysz powinien Cię wciągnąć

2

Wczoraj miał premierę 4 sezon, w sumie pierwsza część 4 sezonu "YOU", ktoś oglądał? Jak wrażenia?

0

@FcPortoFan1999 Haha, za gnoja się dużo oglądało w czasach Mourinho xD

2

@FcPortoFan1999 E tam to cytat z płyty z 2014 roku, Braga miała 2 puchary do tego czasu wygrane xD Ten wers jest poza tym dwuznaczny, bo bragga w rapie to wolny styl, w którym raperzy mogą pokazać swoje skillsy jak metafory, przyspieszenia, porównania itp, więc idealnie pasuje xD

2

@FcPortoFan1999 To tylko taki cytat wskazujący na to, że Braga w Portugalii jest wiecznie za Sportingiem, Porto i Benfica

1

@FcPortoFan1999 Twój rap jest jak portugalska liga, bo Braga w nim nie wygrywa

3

@PatrychoO Cukrowy tatuś?

2

@AssisMoreira Nic nie zrozumiałem z tego bełkotu

1

@Sau_Ron Żeby ktoś tak doceniał kranówkę, no no

1

@Rust_Cohle Teksty mu chyba braciak pisał, ale młody i tak nawijał lepiej niż większość sceny obecnie xD

1

@Rust_Cohle Pamiętam jak zaczynał i zaprosili go do pytanie na śniadanie, czy do tvn'u xD Pierwszy w Polsce drap, props

1

@GOATessi To tak jak pnastwo Izrael

1

@AllBundy Pod sampel Shape of my hearth nawet Kula, by fajnie nawinął

1

@Rust_Cohle Nuda dla mnie, Burn jedyny kawałek który mi zapadł w pamięć

6

@AFA90 Ja dziękuję losowi za urodzenie się białym

0

@QuaReL Jak po co, bije kolejne rekordy

0

Ronaldoooooooooo, cztery, czery Cristianuuuuuuu

3

Maszyna, co tu dużo mówić, zamyka buzie hejterom, siuuuu

0

@Paradoks W tym meczu jeszcze strzeli

0

@Colon W dodatku w PSG masz nieograniczony budżet i kupujesz kogo chcesz żeby na końcu dostać w łeb od Marsylii z jakimiś odpadkami w podeszłym wieku

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?