37

Nie no nie, po prostu nie mogę xD Ja wiedziałem, że tak będzie, ale i tak płacze ze śmiechu xD
"Dupa minimajka pokazała właśnie jak działają #p0lka chwyciła typa, który miał hajs i fejm i jeździła na jego garbie jak pomarańczowy król na garbach polaków. Dzięki relacji z nim wbiła sobie followki na insta, zarobiła trochę hajsu, a teraz zrobiła sobie cycki i 4 dni później go rzuciła jak szczeniaka do śmietnika XD Biedny zakochany majkel myślał że skoro jakiś hajs i odrobina tego fejmu mu zostały to go nie rzuci ale no cóż wątpię żeby jakaś locha się zakochała z czystej miłości w karle 130cm, z niezbyt atrakcyjnym ryjem i z krzywymi zębami, nawet ten przeszczep włosów mu nie pomógł XD Chłop nie zauważył takiego oczywistego red flaga że jemu kupiła prezenty po taniości w zasadzie pierdoły, a potem wyśmiała jego prezenty za kilka tysi XD Czyli to co każdy podejrzewał, tylko nie wiedział kiedy XD Teraz pewnie wymyśli jakiś farmazon żeby się wybielić, a zaraz złapie chada i poskacze na jego korzeniu, natury nie oszukasz ( ͡º ͜ʖ͡º)"

Ale jak p0lka potrafi się upodlic dla pieniędzy żeby udawać miłość do karła i z nim sypiać, nie ma granic

0

Ulubiony wafelek? U mnie Princessa kokosowa

3

@Kessie Smacznej kawusi

22

@BartqRKO Ale NBA to cyrk i przedstawienie, chłop bije rekord chociaż drużyna przegrywa, a wszyscy wybiegają na parkiet, cieszą się, ustawiają do zdjęć itp xD W piłce to byłoby nie do pomyślenia, śmiesznie to wygląda

0

@Masnymichael W zimę na biegu żeby linki nie zerwały się xD

0

@VbamboeB xD 1 drużyna ligi brazylijskiej dostaje w łeb od 4 drużyny ligii arabskiej, poziomy podobno i tyle, resztę sobie dodawaj

0

@VbamboeB no poleciałem, tyle jest warta liga brazylijska.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12748651#comment-12748670

0

@Kluivert_P Rozumiem żeby 90 ojro kosztowało zdjęcie i uścisk z Dasha, tak to nieporozumienie

0

@prokofiew Wpisz w google jej imię i nazwisko, potem łącz kropki.

0

@Rust_Cohle Jaranie nie ma żadnych skutków ubocznych xD :)

2

@LS Dla mnie jest biały

7

@Kidd - Wyzwól się od mężczyzn
- Zostań ku... zależną od mężczyzn
#piekło kobiet

1

@TR3YWAY Tak jak kolega wyżej mk4

0

@kuz Przecież to Al Ahly ich rozdupcy

1

@Jakchcesz Ostatnio nie mam zajawki na niemiecki rap, chociaż czasem sie słucha


0

@allien18 Zobacz, czy nie masz mokrych/wilgotnych dywanikow, uszczelki w drzwiach też mogą przepuszczać wodę, ja zawsze matę nakładam na przednią szybę jak nie mam samochodu w garazu i nigdy nie mam zamarźniętej szyby, ani zaparowanej xD

1

@DaPidejpi Dalej słucham, gość niepodrabialny od lat

1

@Rust_Cohle Na kiego Koldi wyhodował tego kasztana, no szkoda

0

@MarcelNJ11 Bo do konca roku juz nie bedzie potrzeby xD

1

@barcanawieki Grazie Zielu

0

Ulubiony numer Bonesa?

0

@GOATessi Zliczając browary/kawe/pepsi to pewnie z 4 litry xD

16

@Lionel_Messi10 Walić PSG i ich fanów, ale masz w ulubionych zespołach PSG, dobry agent jesteś x"

0

@Lola120 Znasz :)

0

@kibic1899 Chłopaku zostań przy oglądaniu meczów Barcelony xD

8

@Bulbulator Arteta musisz

0

@July_6_BcN Miałem tak samo u typiary z Niemca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?