Medium
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
9 obserwujących
11 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Nie no nie, po prostu nie mogę xD Ja wiedziałem, że tak będzie, ale i tak płacze ze śmiechu xD
"Dupa minimajka pokazała właśnie jak działają #p0lka chwyciła typa, który miał hajs i fejm i jeździła na jego garbie jak pomarańczowy król na garbach polaków. Dzięki relacji z nim wbiła sobie followki na insta, zarobiła trochę hajsu, a teraz zrobiła sobie cycki i 4 dni później go rzuciła jak szczeniaka do śmietnika XD Biedny zakochany majkel myślał że skoro jakiś hajs i odrobina tego fejmu mu zostały to go nie rzuci ale no cóż wątpię żeby jakaś locha się zakochała z czystej miłości w karle 130cm, z niezbyt atrakcyjnym ryjem i z krzywymi zębami, nawet ten przeszczep włosów mu nie pomógł XD Chłop nie zauważył takiego oczywistego red flaga że jemu kupiła prezenty po taniości w zasadzie pierdoły, a potem wyśmiała jego prezenty za kilka tysi XD Czyli to co każdy podejrzewał, tylko nie wiedział kiedy XD Teraz pewnie wymyśli jakiś farmazon żeby się wybielić, a zaraz złapie chada i poskacze na jego korzeniu, natury nie oszukasz ( ͡º ͜ʖ͡º)"
Ale jak p0lka potrafi się upodlic dla pieniędzy żeby udawać miłość do karła i z nim sypiać, nie ma granic
0
Ulubiony wafelek? U mnie Princessa kokosowa
3
@Kessie Smacznej kawusi
72
Łymyn
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/iUgnIYQFO3HPAktxiNg6I7F7nGyrktUl.gif
22
@BartqRKO Ale NBA to cyrk i przedstawienie, chłop bije rekord chociaż drużyna przegrywa, a wszyscy wybiegają na parkiet, cieszą się, ustawiają do zdjęć itp xD W piłce to byłoby nie do pomyślenia, śmiesznie to wygląda
0
@Masnymichael W zimę na biegu żeby linki nie zerwały się xD
0
@VbamboeB xD 1 drużyna ligi brazylijskiej dostaje w łeb od 4 drużyny ligii arabskiej, poziomy podobno i tyle, resztę sobie dodawaj
0
@VbamboeB no poleciałem, tyle jest warta liga brazylijska.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12748651#comment-12748670
0
@Kluivert_P Rozumiem żeby 90 ojro kosztowało zdjęcie i uścisk z Dasha, tak to nieporozumienie
0
@prokofiew Wpisz w google jej imię i nazwisko, potem łącz kropki.
0
@Rust_Cohle Jaranie nie ma żadnych skutków ubocznych xD :)
2
@LS Dla mnie jest biały
7
@Kidd - Wyzwól się od mężczyzn
- Zostań ku... zależną od mężczyzn
#piekło kobiet
1
@TR3YWAY Tak jak kolega wyżej mk4
0
@kuz Przecież to Al Ahly ich rozdupcy
27
Cudowna historia
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/ulJp2RgGzD6xdPoNoyupMSOxSCFdjZ7H.jpg
1
@Jakchcesz Ostatnio nie mam zajawki na niemiecki rap, chociaż czasem sie słucha
0
@allien18 Zobacz, czy nie masz mokrych/wilgotnych dywanikow, uszczelki w drzwiach też mogą przepuszczać wodę, ja zawsze matę nakładam na przednią szybę jak nie mam samochodu w garazu i nigdy nie mam zamarźniętej szyby, ani zaparowanej xD
1
@DaPidejpi Dalej słucham, gość niepodrabialny od lat
1
@Rust_Cohle Na kiego Koldi wyhodował tego kasztana, no szkoda
0
@MarcelNJ11 Bo do konca roku juz nie bedzie potrzeby xD
1
@barcanawieki Grazie Zielu
0
Ulubiony numer Bonesa?
0
@GOATessi Zliczając browary/kawe/pepsi to pewnie z 4 litry xD
16
@Lionel_Messi10 Walić PSG i ich fanów, ale masz w ulubionych zespołach PSG, dobry agent jesteś x"
0
@Lola120 Znasz :)
0
@kibic1899 Chłopaku zostań przy oglądaniu meczów Barcelony xD
8
@Bulbulator Arteta musisz
0
@July_6_BcN Miałem tak samo u typiary z Niemca
4
Wybierz mądrze
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/02/normal/ZsxGujmu9d1xmeTlpdxMQAFwFz5fcf6F.png